0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba kızlar bayramda ya da özel gunlerde ilk kendi ailenize mi gidersiniz yoksa eşinizin ailesine doğru söyleyin :D

Ben herhalde eşimin ailesine giderim yalan yok :P

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hickimseye ikimizinde ailesi baska sehirde

tarafından
O da güzelmiş en azından kafanız rahat :)
tarafından
Aynen  :Dd
-Reklam-
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Bizimkilere gidip ordan eşimin ailesine gideriz cnm 5 senedir boyledir
tarafından
Anladım canım en güzeli ☺️
0 oy
tarafından
Eşimin ailesi tabiki sonra bizimkilere
tarafından
Bizde de aynı şekilde canım
tarafından
Aynı sehirdeyiz ama kayinvalidemlerle altlı üstlü olduğumuz için malum ilk önce onların taraf biter bı amcası var karşınızdaki dairede 3de dayisi  var onlarda aynı sokakata aynı apartmanda onlara gittimi bayram biter ztn sonra rahatlıkla giderim anneme
tarafından
En iyisini yapiyorsun canım :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hangisine önce gitmemiz daha uygunsa ona göre gidiyoruz 
tarafından
Eşinle anlaşıp yani , o da güzel kuzum en azından kırılma olmaz :)
(2,267 puan) tarafından
Evet canim adaletli davranmaya çalışıyoruz ayrı memleketlerdeyiz hepsiyle
tarafından
İyi yapıyorsunuz canım
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Önce eşimin ailesine 
tarafından
Bizde de aynı canım
0 oy
(52 puan) tarafından
Beraber oturuyoruz ayrı otursak mesela eşimin ailesine giderdim kendi rizamla yani
tarafından
Anladım canım şimdi eşimin anne babası benim anne babamdan büyük bizde o şekilde tercih ediyoruz
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Yakından uzağa doğru Ilk ananeme giderdik sonra babanneme, sonra kaynanagile. Simdi taşındık sira terse döndü :D

tarafından
Ahaha o da güzelmiş kuzum :)))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eşimin ailesi burda olmadığı için önce benim aileme gidiyoruz ☺️  burda olsalardı yine benim aileme giderdik 
tarafından
Hmmm o da güzel kuzum :))
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kocamı bulunduğuma şükrediyorum bayramlarda
tarafından
Niye canım
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Eşimin annesine gideriz bayram sabahı kahvaltıya oraya toplanır kardeşler 
tarafından
İyi yapıyorsunuz canım :)
0 oy
tarafından

Zahide yetiştenmi kopya cektin soruyu:Dben anneme giderdim amma mecbur once kaynana 

tarafından
Ahahaha aynen valla :D birde bizim kizlara diyim dedim :D bizde de aynı durum canım :))
tarafından
Napalim sayqi duymak zorundayiz
tarafından
Aynen öyle canım :))
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Aman hiç takmam böyle şeyi.

Çok şükür ki ailem de takmaz hani aaaaa illa önce bize gelin demezler asla.

Geçen seneki ramazan bayraminxa annemlere değilde ilk gün eşimin kuzenine gittik mesela.

Ertesi gün annemlere gittik.

Başka bayram olur önce annemlere gideriz.

Hayatta takmam
tarafından
En güzeli canım hani bazı aileler alınır ya ilk bize gelmediler oraya gittiler diye ondandedim :)
0 oy
(48,392 puan) tarafından
annemlerin ev cok yakın olmasina ragmen bayram sabahi koye esimin ailesine kahvaltiya gidiyoruz onun akrabalarını dolasiyoruz aksamustu vakit kalirsa benim aileme kalmazsa ertesi sabah gidiyoruz. ben böyle gördüm bizde hep babannemde kahvalti yapar sonra ananemlere giderdik  koyde hepsi ayni mahallede diye iki kez gitmek olmasin diye gitmisken akrabalari cikariyoruz aradan.

bu sene iki bayramdir annem ve kayinvalideme gittik akrabalardan kimseye gitmedik virusten dolayı
tarafından
En iyisini yapiyorunuz kuzum :) aynen bizde virüsten dolayı bu sene kimseye gitmedik
(48,392 puan) tarafından
önce annemlere gidelim ciksin aradan desem esim bisey demez ama onun guzelligi bayram sofrası oldugu icin elada o kulturle büyüsün istiyorum
tarafından
Bizde de öyle canım ilk erkek tarafının ailesine gidilir sonra kız her zaman boyle gorduk
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İkimizinde ailesi farklı şehirlerde bizde farklı yerde olduğumuz için bir bayram bizimkilere bir bayram onlara gidiyiruz 
tarafından
O da güzelmiş kuzum :) en iyisini yapiyorsunuz
(7,441 puan) tarafından
Mecbur canım ben nobetli çalışıyorum illa bayramda nöbet denk geliyor iki gün
Ancak bayram yapabiliyoruz oda tek yere gidebiliriz.
tarafından
En azından ayrımcılık yok bayramdan bayrama bir aileye en iyisi canım :)
0 oy
tarafından
Kocam benim ailemi sevmez. Kendi ailesine götürür. Bazen nadiren sizinkilere de gidelim der. 
tarafından
Niye ki kuzum
tarafından
Evlenirken annem bilezik yap kızıma dedi diye sevmez pek. Yapması gereken oydu zaten anlaması uzun sürdü biraz ama neyse.
tarafından
Zaten olması lazımdı ve bu onun hakki sizin için yani bilezikler yine size kalıyor inşallah bbirgun araları iyi olur
tarafından
şu anda kolumda sadece kolum var :D bilezikler borçlara uçtu gitti bakalım. zaten istese de hakkımı ödeyemez. canım işte merhaba der ama sevgi de beslemez o şekilde yani araları. o daha üzücü bi bilsen soğuk soğuk. ki ben neşeli gelinim sıcak gelinim onun ailesine karşı bi de.
tarafından
Yaaa Rabbim iyi etsin inşallah kuzum her şey gönlünce olsun .
0 oy
tarafından
Benim kaynanam yan binamda o yuzden ilk ona sonra annemlere gideriz :) 
tarafından
O da güzel kuzum iyi yapiyorsunuz :))
0 oy
(1,597 puan) tarafından
bana kalsa bi bayram ilk kendi anneme diger bayram kaynana ama maalesef hep kaynana 2 sokak asagida oldugu ıcın)))
tarafından
Hmm olsun kuzum o da güzel :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
En yakın kimse ona. Eşimin ailesi dibimizde zaten. Onlara gidiyoruz ama 2senedir bayramlarda bizimkileri benim eve götürdüğüm için hep beraber bayramlasiyoruz
tarafından
Hmm o da güzel kuzum iyi yapıyorsunuz:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Farketmez bizim için öyle takıntılarım yok :D 
tarafından
En güzeli canım benimde yok ama bazen aileler alınabiliyor ilk bize gelmediler diye:)
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Üst katimizda oturdukları için önce onlara :)) ama uzakta olsak mesela önce kaynanama sonra anneme aksam üzeri giderim ki çok oturayim :Dd
tarafından
Ahaah oda iyimis canım en iyisini yapiyorsunuz :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 247 göst.
0 oy
15 cevap 331 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 233 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu