0 oy
802 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,792 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben pembe istemiyordum aslında ama kaynanam ve görümcem ille de pembe olsun diye çocuğun her şeyini pembe aldılar sinir oldum kız çocuk diye hep pembe mi giymek zorunda başka renk giyemiyor mu ya,en sinir olduğum şey ise uyku setini pembe almaları oldu ben mint yeşili almak istiyordum çünkü en sevdiğim renk o ve hem kıza hem oğlana olur diye düşündüm ee benim kızım pembeler içinde yatacak hazar o ne öyle yeşil yeşil dediler sinir oldum var mı benim gibi olan :getlost:

image

Bu model nasıl kızlar güzel mi 

Kıyafetinde değilim bu arada kızlar kıyafet alınır başka renkler illa ki alır giydiririm ama uyku seti,puseti,çantası,alt açması,kundağı felan onları da hep pembe aldılar onlardan da tekrar tekrar almak olmaz sinir olduğum nokta bu 

22 Cevaplar

0 oy
(3,801 puan) tarafından
gayet guzel, sen kendi istediklerini de al canim cok istiyorsan, hepsini giydirirsin . ilk gun 3 kiyafet degistirmistik
(2,792 puan) tarafından
Aklım hala o uyku setinde ya kıyafet felan neyse daha çok alınır da uyku setini pembe aldık 350 lira para verdik bi tane daha uyku seti almamız olmaz şimdi kıyafetinde değilim de hep böyle büyük parçaları pembe aldılar puseti çantası alt açması felan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Model güzelde her boka karışıpta hevesini kursagında bırakmalarına **** oldum canım
(2,792 puan) tarafından
Sorma canım sorma
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim oğluma pembe de giydiyorum sarı da kız erkek ayrımı yapmiyorum. 
(2,792 puan) tarafından
Keşke eski kafalilar da bunu anlasa
tarafından
Keskkkeee ama ben olsam izin veemem yaa vermiyorum da zateeen de vermee tepkini koy bence egee buna izin verirsen herseye karisilar
(2,792 puan) tarafından
İşte ben onu yapamıyorum ya kötü olan ben oluyorum sonra bide onların şeylerini çekemem he deyip geçiyorum napayım
tarafından
Olmazsin merak etme agzina sican yariyor valla oyle bir yapicaksin ki boosveeer. Yeri geliyoo ben kendi ailemede yapiyorum agzima kotu laf cikamz ama istemedigim bisey icin soyluyorum mesela oglumu annem çok şımartir kiymamaz hicbir seyine. Soyluyorum boyle boyle diye aliniyot biraz ama yapcak biseyim yok. Ileride ben zorluk cekicem
0 oy
tarafından

Çok güzel güle güle giysin inşallah canım :)

(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağolasınn
tarafından
Amin :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Banada ayni muamele yapildi bosver, kendin begendigini al dogunca seninkini giydir buda degisik olsun.
(2,792 puan) tarafından
Bi tane hastane çıkışı takımı aldım canım ya bi tane daha almayı düşünmüyorum
(6,978 puan) tarafından
Cok gicik olduysan al dursun bi yakinina hediye edersin, imkanin varsa sevdigini al. Ya da kullan bosvee takma kafana, cabuk buyuyorlar daha cok sey alirsin
0 oy
(56 puan) tarafından
Çok güzel cnm 
(2,792 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(816 puan) tarafından
Bnce gayet guzel parayı sen verıyosan bn ıstedıgımı alacam de aldırma ama onlar alıyorsa karısma alsınlar sende daha sonra ıstedıgı alır gıydorırsın inan cocuk o kadar cabuk buyuyorkı uzuldugune degmez.
(2,792 puan) tarafından
Yok canım kıyafetinde değilim illaki kendi istediklerimi alır giydiririm de uyku setini felan hep onların dediği oldu
0 oy
(434 puan) tarafından
Düşünüp almışlar elleri öpülesi kaynana kızdım sana
(2,792 puan) tarafından
Eşim aldı kaynanam değil
(434 puan) tarafından
Aldılar aldılar diyosun bende öyle sandim :D
(2,792 puan) tarafından
Yani benim istediğim beğendiğim olmadı onlarınki oldu manasında onlar aldı dedim
(434 puan) tarafından
Orda yanlış yapmışlar kıyafetini çok beğendim çok sevimli
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederiz
0 oy
(424 puan) tarafından
Valla ben cocugumun esyalarini mavi hatisc renkleri aldim cunku herkes erkwk diye mavi getirecek kayinvalideme de soyluyorum hep mavi gelir diye oda pek renk muhabbetine takilmaz sende takilma canim alsinlarda bosver
(2,792 puan) tarafından
Kıyafet sıkıntı değil de diğer şeyler işte canımı sıkan
0 oy
tarafından
Takım güzel ama haklısın. Bnde takılmıştım erkek diye odasını mavi yapalım kıyafetini mavi alalım karıstılar. Ama ben almadım tabiki odasını gri yaptım. Mavi kıyafette cok almam. Sarı alırım genelde
(2,792 puan) tarafından
Kıyafet sıkıntı değil ya onu alırsın da işte diğer şeyler canımı sıktı benim istediğim renkler olmayınca
0 oy
tarafından
Senin yerinde olmayı çok isterdim kuzum ,inan her renk giydirdim bı pembe giydirememeiztim kuzuma hep erkek çocuğu gibiydi çünkü erkek yeğenleri var eşimin onalrin eskileri i giydirmek zorunda kaldım yokluktan değil kaynanamın luzumsuzlugunfan başka bişey değil 16 aylık oldu daha yeni kızıma kiyafet aldım ilk defa pembe bişey aldım yani aliyolarsa alsınlar boşver pembis pembis çok tatlı diğer alacaklarını renk renk alırsın pusetin kılıfı değişir diye biliyorum onu değiştir erkek olursa bı dahaki bisrycik olmaz kuzum hastahanr çıkışı da o kadr guzelmis ki ben kızıma erkek hastane çıkışı giydirmistim inşallah herşey gönlünce olur :)
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım,üzüldüm senin adına umarım bundan sonra herşey gönlünce olur
tarafından
Ama çok güzelmiş valla güle güle giysin yavrucak
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Hiç canınızı sıkmayın, zaten hiç biri uzun süre kullanılmıyor büyüdükçe daha çok şey alacaksınız bende hiç pembe almayım diye düşünürken bi bakmışım pembe almışım yakışıyor ama prenseslere de 
(2,792 puan) tarafından
Öyle tabiki sorun kıyafet değil uyku seti puseti çantası vs her şeyi pembe oldu ona canım sıkıldı
(1,131 puan) tarafından
Çanta sıkıyor bi süre sonra bi sırt çantası aldım sonra siyah, pusette 4 ay bile zor kullanılıyor bu süreçte zaten evde bebekler işin bitince let go dan sat gitsin 2.  Ye gönlüne göre alırsın, uyku seti uzun vadeli ona birşey diyemedim
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Guzel canım sıkma kendini. Bende kızımda herseyi pembe pembe aldım şimdi oglan diyorlar ikinciye. Onca kıyafeti atacak degilim evde giydircem vallaha pembe membe napalım
(2,792 puan) tarafından
İşte ben 2.çocuğum oğlan olursa diye aslında hep ortak renkler almak istedim bunları oğlana da giydririrm kullanırım bi daha almayalım masraf olmasın diye ama onlar pembe istediler hep
0 oy
(703 puan) tarafından
Benmki oğlan canm hep orta renkler aldık biz kaynanam öyle yapın dedi beşiği kırmızı puseti kahverengi arabası bordo büyük beşiği beyaz . Çocuk dediğin her rengi giyer renkle cinsiyetmi ayrılır. Şuan oğlumun üzerinde nar çiçeği şort var mesela
(2,792 puan) tarafından
Olması gereken de o zaten ben bu kız pembe giyer oğlan mavi giyer kafasını anlamıyorum ya,2.çocuğum oğlan olursa ona da kullanırdım ortak renkler olsaydı ama hep çiçekli böcekli ve pembe olunca işte
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Seninkiler almışlar şükret... Biz kendimiz aldık..  Mavi mavi giydi.. En sevdiğim renkte pembe ve kırmızıydı :D

(2,792 puan) tarafından
Bizde kendimiz aldık onlar sadece karıştılar burunlarını soktular yani keşke bizde eşimle ikimiz gitseydik
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Rengin cinsiyeti yoktur ama sabit fikirliler vardır.bu takım güzel canım ama anlamadığım onlar mı aliyir sen mi veriyorsun parasını onlar mı seciyor niye onlara soruyorsun veya onlardan bekliyorsun ki ben bebek alisverisini hep eşimle yaptım o olmadığında kendim yaptım kimseye sormadım kimseden de beklemedim yani eğer onlar aliyorlarsa birşey diyemezsin herkes istediğini alıyor 
(2,792 puan) tarafından
Biz aldık ama onlarda bizimle geldi eşime ikimiz gidelim dedim biz şimdi bilmiyoruz ne alınacak onlar biliyor tecrübeli diye onlarla gitmek zorunda kaldık her şeye karıştılar maalesef keşke yalnız gidip gönlümce alsaydım çok isterdim
(7,441 puan) tarafından
O zaman karışmaya hakları yok kuzum model olarak fikir verirler ne alınacaksa fikir verirler ama rengine sen karar verirsin fırsat vermemeliydin.yalniz gitmek en iyisi.valla benim de ilk çocuğum ama mağazaya girdiğinde tecbureli tecrübesiz hiç farketmiyiragaza çalışanları ne eksik neye ihtiyacım var bütçeme göre yardım ediyorlar eşin bu konuda anlayışsız davranmış
(7,441 puan) tarafından
Senin yerinde olsam hiç yıkamadan dokunmadan gider aldığım yerden içime sinmedi renkleri diye degistirirdim onlar da şok olurlardı
0 oy
(140 puan) tarafından
İstediğini al sende canım onlara neymiş ya hangi renk istiyorsan al haa şayet begenmedigin bişey olursa al kenarda beklet ki anlasınlar sinir oluyorum her şeye karışan kaynana ve görümcelere.
(2,792 puan) tarafından
Sorma ya bende
(140 puan) tarafından
Yüz verme çok valla benimkide her şeyi mavi yapma derdinde inadına istediğim rengi alıyorum niye öyle aldın falan diyor canım öyle istedi diyorum susuyor.
0 oy
(788 puan) tarafından
Hastane çıkışına bayıldım benimde tam tersi ben herşeyini pembe alıyorum görümcem ve kayınvalidem pembe al ama birazda ortak renkler olsun diyorlar beyaz sarı yeşil gibi bende pembeyi kendimde çok seviyorum hepsini pembe alıyorum ;)
(2,792 puan) tarafından
Ben pek pembe seven bi insan değilim ondan galiba kişiden kişiye değişiyor demek ki saygı duyarım:))
(788 puan) tarafından
Tabi ki canım herkesin zevki farklı ben pembe aşkımdan evimdeki bütün herşey bile pembe oğlumda olsa heralde pembe alırdım :D
0 oy
(128 puan) tarafından
Cnm düşünmüşler en azından benim kızım 2 yasına girecek dogdugndan beri sadece Bi takım elbise almışlardı Allaha çok şükür kimsenin bişeyi ne muhtac değilim. Ama düşünmüşler tşk edeceğine Bi de sinir olmuşsun
(2,792 puan) tarafından
Biz aldık onlar almadı sadece onların istediği oldu,bineği burunlarını soktular
(128 puan) tarafından
Hmm sandım onlar almışlar ... Kendin alıyorsan tabi ki senin istediğin olmalıydı
0 oy
(2,591 puan) tarafından

Kuzum fişini atmadıysan içine sinmesi için git değiştir onlara da defolu cıktı felan dersin :DDd, iyi fikir kabul et hahahaha

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,256 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 261 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.