0 oy
1,012 göst.
Diğer kategorisinde (2,039 puan) tarafından

Bize eltimin ablası gelmişti başka misafirlerim de var kadının telefonu çaldı boşta iki oda olmasına rağmen kadın gidip yatak odamda konuşmaya başladı 10 dk. 20 dk. derken bir türlü çıkmıyordu en son eşim gitti abla üzerimi değiştircem müsadenle demişti de öyle çıkmıştı :)

16 Cevaplar

0 oy
(48,086 puan) tarafından
biri gelip misafir odasında sehpalarin öbür tarafına bakmisti hii şimdi temiz cocuk olunca görürüm demisti

iki kisidd banyoya bakmisti nesine baktilarsa
(2,039 puan) tarafından
Tuvalet masrapasi bulaşık makinesinde mi ayy kusacam şimdi :(
(48,086 puan) tarafından
evet canim az sidikliyimdir ben illa tuvalete giricem ☺️ baktım yok sordum makineye koydum dedi konurmu dedim en alta koydum kaynar suyla yikiyo bisey olmaz ki dedi
(2,039 puan) tarafından
Allahım sana geliyorum :) kirliyi pasakliyi çok gördüm de bu kadarını hayatta tahmin edemezdim ben bırak yıkamayı az ucuna kıyısına bişey olsun hemen atar yenisini koyarım 3-5 liralık bişey
(48,086 puan) tarafından
milyoncularda almayani dövüyorlar. patronun kiziyla beraber calisiyoduk onlarda eve temizlik icin birini aliyorlardi yok oyle temizlememis yok boyle yapmis kotuler dururdu oda bebek bezlerini ofisin ortasinda bırakırdı yada cisli kiyafetleri heryere surerdi temizim titizim diyen insanin illa.bir kusuru vardir
(2,039 puan) tarafından
Öyle canım bir akrabamin lafı vardır herkes kendine göre temizdir derdi doğru söylüyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum doğusunda ***** kadının biri geldi . O gün adetliymis . Peşini çıkarmış çöpe atacağı yerde tuvalete basmış ongun tuvalet tıkandı gelen gidene rezil.oldum eşim belediye aradı adam geldi bı çıkardı kocaman.ped.kocam.bana kızdı benim değil dedim . O kadın gelmişti dedim onuda rezil etmistim
(2,039 puan) tarafından
Tövbe yarabbim hangi devirde yaşıyoruz bu kadar cahillik olmaz yani
tarafından
Ne cahilliği pislikligine yapmıştır gerizekalı bütün akrabalarına rezil ettim
(2,039 puan) tarafından
O daha da kötü ya kadının pedini kaç kişi görmüş oldu :(
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Yeni evlendiğim dönem o zamanın parasıyla 125 liraya karacadan klozet takımı almıştım (yazık etmişim parama)  eşimin teyzelerini de iftara davet ettim altına damla değince kayiyormus meğer .. 

Teyzesi bir hisimla tuvaletten çıktı kız sen bize komplo mu kurdun zaten altıma sıkışmıştm bacaklarımı ikiye ayirdin o ne öyle demişti ama nasıl gülmüştü herkes valla yazarken bile gülüyorum çok komikti :) 
(2,039 puan) tarafından
Hahha bu iyiymiş :)
0 oy
tarafından

Çay içiyoduk eşimin teyzesinin gelini içmedi sonrada Sanki restorandaymış  gibi bi çay alıyım demişti sinirlerimi bozmuştu :angel: evde bir sürü kişi var onlar yardım ediyo kendi çayını alıyo çoğu buda oturmuş garso dan sipariş veriyo:D 

Ama yinede severim kendisini

(2,039 puan) tarafından
Tabi buyur alabilirsin deseydin :)
0 oy
tarafından
İyi cesaret yani başkasının yatak odasına girip telefonla konuşmak. Ben şahsen yapamam öyle birşeyi. Ne kadar da ayıp 
(2,039 puan) tarafından
Bir iki defa girdim odaya birşeyler alır gibi yaptım belki rahatsız olur da çıkar diye ama yok umrunda değildi kadının
0 oy
tarafından
Gelin mevludum kalabalik olduğu icin banyoda tavuklu pilav yiyen oldu dusa kabinin icinden tavuk ayikladim pislikler 
(2,039 puan) tarafından
Daha neler yani balkona çık kapıya çık banyoda yemek de ayrı mide ister
tarafından
Cok kalabalıktı gerçi buda bahane olamaz yani :Dddd
0 oy
(2,585 puan) tarafından

Ayyy esimin uvey dayisinin kizi gelmisti buzdolabindan tuvalwte yatak odama banyoma heryere bakmisti kaynanasiyla gelmisti odalari gezerken bi suru dedikodusunu yapmisti kizi durduramiyodum çocuklarida buzdolabinda ne varsa supurduler tabi yesinler ama hoş bi sekilde yapmiyolardi ayy kadin dolabimi bile karistirdi gozlerim acik baka kalmistim o gun :woot:

(2,039 puan) tarafından
Ayy hiç birşey demedin mi kız o kadarına da gelemem ben kadın yatak odamda telefonla konuştu diye sinir küpüne dönmüştüm ben
(2,585 puan) tarafından
Yok kiz şok gecirdim utandim bisey demeye ariza tipler zaten ne gormeyi bekliyodu anlamdm :)
(2,039 puan) tarafından
Valla bende anlamıyorum canım ben misafirliğe gidince yatak odasının önünden geçerken bile kafamı eğerim orası insanın en özel mahrem yeri sonuçta
0 oy
(13,264 puan) tarafından
İlk evlendigimde annemler  memleketten komşularını da alıp gelmişler bize.

Kadın geldi buzfolabimi açtı.

Bana tuhaf gelmişti.

Ya boş olsaydı?

Ya utansaydim?
(2,039 puan) tarafından
Niye utanacaksın canım asıl onun yaptığı ayıp
0 oy
(3,275 puan) tarafından
yeni eve taşınmıştık eski komşular ev mübareğine gelmişlerdi 45 50 yaş arası kadınlar 1 tanesi koltuğun altına bisey düşürdüm dedi öteki koltuğu yüklendi kaldırdılar aa yokmuş deyip geri bıraktılar diğer ikisi namaz kilcaz deyip yatak odasına girdiler gömme dolabın bütün kapaklarını açtılar camdan görünüyordu açtıkları bende delikten ne yapıyo bunlar diye bakarken eğilip yatağın altına baktıklarını gördüm ***** kafam ozaman 15 yaşındaydım kapıyı açıp hayırdır napiyonu z temizlik onayını gectikmi diye soraydım da onlar utansaydı keşke ama yapmadım 
(2,039 puan) tarafından
İşte İnsan bazen iş işten geçtikten sonra akıllanıyor geç adam akıllı otur işte ne kurcalarlar milletin orasını burasını anlamam
(3,275 puan) tarafından
terbiyesizlik kuzum baska bisey degil benim oglan misafirlikte koltugun altina oyuncak düşürdü ev sahibine alabilirmisin dedim nereye gittigine bile egilip bakmadim görmemi istemez belki diye
(2,039 puan) tarafından
Düşünceli insanın hali başka canım keşke herkes senin gibi olsa
0 oy
(1,094 puan) tarafından

Annemler antalyadan tatile yanıma gelmişti bende bütün dayilarimi eşleriyle birlikte yemeğe aldım 15 18 yaşlarda erkek çocukları var 3 tane. Küçük çocuklar tuvalet terliğini islatmis bu manyaklarda ev terlikleriyle tuvalete gitmiş 3tane terliğimi çöpe attım biri afedersiniz çok pis olmuştu dile getirince de küçük dayım gelmemizi istemiyodun niye çağırdın diye söylenmişti :ermm:

(2,039 puan) tarafından
Gereksiz alınganlık işte yada dayinlara bu durum normal gelmiş demek ki
(1,094 puan) tarafından
Bide şey var ben yeni evlendim arkadaşım evime ilk defa gelmişti kaynanamla görümcem bide amcamın kızı bizdeydi onlar içerde otururken arkadaşım biraz uzanabilir miyim içerde demişti tabii canım misafir odasına geç uzan dedim yönünü yatak odasına verdi çok tuhafıma gitmişti kaynanam o gittikten sonra bidaha gelmesin diye laf etmişti
(2,039 puan) tarafından
İnsanların genelinde var bu yatak odası merakı herhalde bizlerde istisna oluyoruz sanırım :)
(1,094 puan) tarafından
Ben kimsenin yatak odasına giremem valla yüzüm tutmaz yanlış anlaşılır ım korkusuyla öyle bisey yapamam zaten
0 oy
tarafından
Daha yeni evliyim annemler çocukluk arkadaşım annsiyle kaynanam kaynanamın eltisi oturuyoz sofrada kaynanamın eltiside patavatsız su faturaları gelmişti en çok buselere gelmiştir dedi çok utanmıştım 
(2,039 puan) tarafından
Ayy yeni gelin muhabbetleri :) bende ilk evlendiğimde gece uyuyamiyordum tek yatmaya alıştığım için eşimle yattığımda uyku tutmuyordu bende gündüz uyuyordum gorumcem gündüz uyuduğumu duyunca manidar manidar konuşmuştu :)
(1,390 puan) tarafından
Ahahahha çok iyimiş :D
tarafından
Sorma yaa yüzüm kızarmıştı
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ohoo neler olmadı ki =) gelen misafir yatak odama daldı kapısı kapalı olmasına ragmen cocuklar cekmecenin ustunde ki kocama kar küresini kırdı hepsi iç çamasırlarıma aktı o degişik koku defalarca yıkadım zor cıktı. Cocuklar girip cıkıp bızndolabındaki en pahalı cikolataları yedi ohooooo
(2,039 puan) tarafından
Neler neler diyorsun :)
(1,094 puan) tarafından
Ohoo canım mm. Şimdi gülüyorum da o zamn sinir krizi gecirmiştim.
0 oy
tarafından

Misafir çocuklarının her defasında evimi s*çıp batırması:D 

(2,039 puan) tarafından
O sayılmaz canım hep olan şey :)
tarafından
Kendi evlerinde anneleri temizliği öğretiyor iken tuhaf canım :)
0 oy
tarafından

Eşımın kuzenı eşıyle bızde kalıyordu. Ben hastaneye doğuma gıtmıştım

Onlarda gıdıp odamda  şey etmişler:woot: 

(1,094 puan) tarafından
Anam n3 kadar ayıp yaaaaa
tarafından
Hastaneden dönünce kadın bana söyledı sızın odanızda yaptık diye
Çok iğrenç ya
(2,039 puan) tarafından
Birde söyledi mi utanmadan pes doğrusu
tarafından
He valla kuzum yüzsüz işte
(796 puan) tarafından
Yuh gerçekten ben şokk
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben bekarken annemin teyzesinin oğlu yabancu uyruklu bir kadınla bizim eve gelmişlerdi megersem evlenmişler neyse kadın lavabo nerede dedi bende gösterdim lavabonun dışında da pompali damacana duruyordu gitmiş onda elini yıkamis annem falan gülme krizine girmiştik hele eşi kadına sonradan söyledi neye güldüğümuzu kadında çok gülmüştü :))
(2,039 puan) tarafından
Buna ben bile güldüm yani o derece :)
(140 puan) tarafından
Kız biz krize girmiştik :))
(2,039 puan) tarafından
Kadına da yazık ama yaa :) benimde eşimin dayısı yabancı bir kadınla evlenmiş dedemiz yani dayının babası 5 vakit camiye gidermiş gelin sormuş sürekli nereye gidiyor diye dayida anlatmış bizde 5 vakit namaz vardır onu kılmak için gidiyor demiş gelin sen niye gitmiyorsun o zaman diyince dayı da babam benim yerime de kılıyor demiş gelin de inanmış napsin :) :)
(140 puan) tarafından
Yaa kadini utandirmayalim diye bişey diyemedik ama o anda da insan kendini tutamiyor maalesef ve baya gülmüştük sonra oda anlayınca bize hak verdi oda güldü yabancılar herseye inanabiliyor :))

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,105 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 410 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,017 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 494 göst.