0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (5,201 puan) tarafından
Ben 1 sene oldu evleneli hiç sipariş etmedım tek nişankıyken moda selvim den bir boydan lık moda mervede de bı gömlek okadr para elime grdı ama hiç elim varmıyor nebılm eşimde eli açık şuan hep aynı kıyafetleri gyorum bnde sipariş edecem 1 sene dir tek anne çanatsı siparış etım dahada kıyafet falan almadm 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 yıllık evliyim 2 3 kere siparis vermisimdir cokta alışveriş yapmam durumumuz iyi ama kıyafete para vermeyi sevmiyorum eşimde bir şeyler al diye yalvarır verdiği alışveriş parasıyla fişeklik yaptım uçtu sonra tabi :D
(5,201 puan) tarafından
Bnm eşimde hiç al demez normalde eli açıktır ama bnde soğuyorum o al yada alma hiç bişey demıyor ama ne guzel kıyafetler var ya:)
tarafından
Aynen canim :)
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben de 1 senelik evliyim 4-5 kere falan sipariş verdim kendime, ama şimdi bebiş olcaz hep ona bakıyorum kendime daha bişey alamam heralde :) 
(5,201 puan) tarafından
Bıze bebek içn hep millet verdı vala
(1,862 puan) tarafından
Bilmiyorum veren olur mu ama ailenin ilk torunu hiç öyle bişey düşünmedim anca hediye falan gelir heralde bakalım görcez :)
(5,201 puan) tarafından
Ablalarıma veryorlardı onlarda bna verdiler henuz hedıye falan gelmedı
0 oy
tarafından
Hiç almadım sevmiyorum ben görmediğim şeyi almayı
(5,201 puan) tarafından
Moda merve ve selvim guvenlir site
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Kendime 7 8 aydır doğru düzgün birşey alamadim ki hep şu virüsten internetten alışverişi sevmiyorum
(5,201 puan) tarafından
Bnde bişey almadm yaa:(
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Eşim benim kargolarimdan sıkıldı artik diyebilirim :De napayim kiz dışarı cıktıgimiz mi var bi trendyolumuz var hahaha :D:woot:

(5,201 puan) tarafından
Trendyol pahalı değil dimi ben hiç ondan almadm
(1,850 puan) tarafından
Yok kiz ipekyoldan almada trendyolmila dan al sende ;) ucuz yerleride var indirimleri takip edersen
(5,201 puan) tarafından
Tesettür kıyafet var dır dımı
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Ben internetden sifariş vermem magazadan alirim
(5,201 puan) tarafından
Geçen doğum gunmde eşim mağazada almştı hedıye olark oda mart ayında dahada hiç kıyafet almadm
0 oy
(903 puan) tarafından
Uff kendimi tutamadığım tek konu buu işte gidip denemeyi hiç ama hiç sevmem herşeyim internetten alırım, ayakkabı çanta kıyafet çok sık alıyorum malesef :) amaa artık kızıma almaya başladım artık herşey onun için 
(5,201 puan) tarafından
Ayy ne guzel bnde dışarı çıktmda uygun bşey bulursam kzımıa alırım yenı dopum yaptm bnde:)
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Esim kart vermez benim benim de kart boş olunca geçen ayakkabı aldım kapida ödemeyle dukkana yolladım almışlar :D:D

(5,201 puan) tarafından
Bnm de kart boş eşimde eşimn de yanunda zaten ben nakıt olsa veririm kartılysa almm çok uğraştryor yaa:) bnde 1 senedır hiç almadm vala
(2,448 puan) tarafından
Mecbur kuzu bende kolay kolay almıyorum da dogumdan sonra ayaklarım 38 oldu ayakkabılarım da hep 36 37 idi. Bi tane vardı eskidi oda :)
(5,201 puan) tarafından
Vala bnde ayaklarım şişmiti hep spor ayakkabı gdyordum babamlara gttım eşim 100 tl verdı ablam sandalet aldırdı bna saolsun
0 oy
(1,571 puan) tarafından

Bu bi bataklık ayda en az 15 kargo geliyo:( kargocular bıktı artık 

(5,201 puan) tarafından
Okadr çokmu alıyon kız:)
(1,571 puan) tarafından
Kıyafet dışında ne alacaksam da internetten alıyorum:D
(5,201 puan) tarafından
Bnde hiç almıyorum:( qlamıyorum
(1,571 puan) tarafından
Mağazalardan daha uyguna geliyo bence:D kardeşime telefonu bile netten aldık
0 oy
tarafından
Kiyafet bakım aklına gelebilecek herşeyi netten alıyorum değişiyor her ay da alabiliyorum ayda 4 5 kere de aha akşam sipariş verdim trendyoldan
(5,201 puan) tarafından
Ne guzel bnde nedense hiç alamıyorum hiç eşimde al demıyor eli açık biri ama nblm düşünmesi lazm
0 oy
(118,487 puan) tarafından
20 aylik evliyim sadece bu yaz kendime giyim aldim turkiyeye gittim diye yoksa totom camasirsiz kalmak uzereydi hep bekarlik giyimlerimi giyiyodum ama alisverisin kralini yaptim haa
(5,201 puan) tarafından
Benm dolabım yarısı bekarlık kıyafetler vala nişanlık tada bıkaç parça var
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Sürekli internetten yalarim  hatta trendyoldab gece 18 şişe temizlk ürünü kendime  ev terliği sipariş verdim 
(5,201 puan) tarafından
Ben hiç trendyol dan almadm vala bikere baktm sankı çok pahalı geldi kıyafetler
0 oy
tarafından

Her hafta kapıya kargocu mutlaka gelir bisi gördüm mü dayanamıyorum ki :D sözde biriktirseydim diyorum ama maalesef elimde tutamıyorum en sonunda hesap açtım oraya yatırıyorum eşimin verdiği parayı bu sefer yine sipariş edip eşime ödetiyorum :angel:

0 oy
tarafından
Evlendim hamile kaldım bir pantolan aldim bitane okadar dogum yaptım taki bu seneye kadar oglum 15 aylık.  Suan her ay 300 gidiyor kendime alıyorum bu ay daha fazla harcadım 500 gitmistir. 

Simdi kışı bekliyorum kisliklarim kaç senelik kislik almam lazim.
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Elimde para olursa alırım ister her hafta ister 3-4 ayda bir. Yani elimdeki paraya bağlı
0 oy
(1,216 puan) tarafından
İhtiyaç oldukça alınır almamak bi eksiklik değilki demekki ihtiyaç yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 511 göst.
9 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
11 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 159 göst.
14 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,167 cevap

34,510 kullanıcı

...