0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Görümcemin evi ayrılacak diye benim odamdaki kaynanamin yüklüğünden kaynanam döşek çıkaracaktı. Yüklüğün bir kapağının önünde benim TV vardı. Neyse kaynanama dedim TV dolabını çekelim yoksa döşek çıkmaz bir şey olmaz dedi. Eşimi çağırdı eşim döşeği çıkarırken ucu TV ye deydi paramparça oldu TV. Şimdi de diyor ki ben evime elektrikli süpürge alamıyorum TV nasıl alcaz siz bizim odada yatın biz salonda yatarız diyo. Birlik oturuyoruz ben kendi paramla almıştım bu sene TV yi. Sinirim bozuldu ağladım resmen kendine de suç bulmuyo kayınbaban sorarsa kızım yaptı dersin diyo. Bana kızmasın diyo. Ellerim titriyor sinirden bana bir çöp bile almadı onun yatak odasını kullanıyorum TV kırdı yetmedi odamda bir dolap var onu kızına verecekmiş odamı boşalttı 

4 Cevaplar

0 oy
(816 puan) tarafından
Eşin ne dıyor bu duruma. Söylesın kızına esya tasıyorsun tv senın yuzunden kırıldı eşim cok üzüldü alın aynısını desın. 
(193 puan) tarafından
Eşim ses etmiyo annesi otoriter hele bir ses etsin
(816 puan) tarafından
İşin cok zor o zamn Allah yardımcın olsun canm ne dıyım
(193 puan) tarafından
Bıktım kuzum bu 2. Evliliğim ne düğün dernek gördüm nede bir ev eşyası iki evliliğimde de kaynanayla oturdum hayat hiç yüzüme gülmedi
(816 puan) tarafından
Keske basta kabul etmeseydın canım kaynana yanı gercekten cok zor. Rabbım bundan sonra yuzunu güldürsün inşaallah.
tarafından
Kuzum yanlis anlama ama madem 2. Evliliğin ilkinde cekmissin zaten bastq soyleseydin ya ayri ev esya doseteydin kendini garantiye alacak biseyler yapsaydin keske en basinda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin alsin niye almıyor sonuçta oda annesiyle birlikte çıkarmış 
(193 puan) tarafından
Adamın suçu yok ki ben dedim dolabı çekelim kadın inat etti bir şey olmaz dedi adam döşeği aldığı gibi ucu TV ye dokundu erkek ne anlar ev işinden eşimde kızdı zaten bu dolabı neden çekmediniz diye
tarafından
Annesine kızsın aldırsin o zaman biraz sesi çıksın adamlar sünepe gibi duruyorlar kadınlar birbirini yiyor genelde
(193 puan) tarafından
Ben adam ses etmez ancak bana eder
0 oy
tarafından

Valla canım bence kayınbabana TV yi onun kırdığını söyle ve yenisini istiyorum de ayrıca ne hakla senin esyani görümcene verir vermiyorum de mecbur değilsin.... Sen ne kadar sussan o kadar üste çıkarlar gün gelir ağzındaki lokmayı bile göz diker :unsure: ben olsam dediklerimi aynen yapardım 

(193 puan) tarafından
Söylesem de almaz alsaydı ilkini o alırdı onu bile ben aldım
tarafından
Sen yinede kayınbabana söyle ısrarcı ol şimdiden hakkını almazsan ilerde hiç vermezler zaten ayrıca görümcene vereceği dolabı verme bence ne derse desinler zaten Bi odan tek var onu da boşaltmaya niyetliler heralde .s
(193 puan) tarafından
Kuzum oda benim değil kaynanamin eski yatak odası bir dolap var sehba gibi biraz uzun onun üstüne kızimin doğumunda gelen çiçekleri koyuyordum hiç kimse bana danışmadi alcaz dediler sadece
0 oy
tarafından
Yok artık döşeğin ucu değince TV nasıl paramparça oluyor
(193 puan) tarafından
Yere düştü kuzum düşmeden önce de altındaki dolabın kenarına denk geldi ekranı paramparça oldu sadece
tarafından
Tüh yaa valla söyle kaynatana o düşünsün
(193 puan) tarafından
Kaynanam önünü kesti resmen alamayız dedi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 364 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 273 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 368 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,573 cevap

34,705 kullanıcı

...