0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Ya surecten dolayı sutum gelmiyor gibi cunku benim ustume cok yuklendi aile fertleri sasirdim kaldim agladigimla kaldim.Ben ailemi ozledigim icin sehir disindan ziyarete geldim kuzenim bana evvelinde bulusmamizi surekli dile getiriyordu ama kendisi biraz dedikoducu biri oldugu icin cekiniyordum gonlu olsun da gideriz dedim ona ya aksine ben noravirus gibi bi salgin hastaliga yakalandim ilk gunum bizi aradi yrmege davet etti gidemedim hastaliktan haberim yoktu korona sandim o gun hastaneye gidip test yaptirdim sonrasinda iste durumumu ogrendim anlayisla katsiladi beni durumum 5 gun surdu sonra kiz kardesime anneme bulasti 6. Gunde beni aradi mevlut yapiyirum asure dagitcam gelin dedi bende hem biz rahatsiziz hemde cocuklarimiz var kalabalik irtama giremeyiz diyr defalarca soyledik anlayisla karsiladilar.Aradan 1 bucuk hafta gecti benim dogum gunum icin kendi aramizda kizkardesimle pasta ufleyecez onuda yadirgamamak icin cagirdik ama bizr tepkiki sekikde ben gelmiyorum islerim var diyip yuzumuze kapadi.Ben ona mesaj attim biz gelmedik diye bize neden bunu yapiyorsun ben polemige gelemiyorum uzuluyorum dengim degil bu durumlar dedim.Hemen kizkardesime yazmis ablan benimle konusmasin o da benim dengim degil diye ben de aradim kendisini acmadi sonra mesaj attim madem aramasin beni demissin kalbimi kiriyorsun beni burda uzuyorsun brn senin kalbini kirmayyayim diye ugrastim kirmak istemiyorumda siliyorum o zaman numarani dedi. Sadece. Sabah teyzem bizi aradi siz brnim kizimdan ne istiyorsunuz agladi bana telefonda o..pular sizinde kaynanizla olan kavgalarinizi dinliyoruz kaynananizdan zaten gidin dertliyseniz kaynananizla kavga edin deliler ananizda o..pu deyip telefonu yuzumuze kapadi ben aok oldum annem teyzemi arayip kavga etmis ve 1 saat evvel yabanci numara beni aradi anneme verdim kuzenimin kaynanasi beni istemis annem bana uzatti kayanasi bana durumu soruyir ben bi guzel durumu anlatirken kuzenim telefonuna atladi bana bagiriyordu bende kuzenime lutfen daha fazla bagirip konusma hakkimi helal etmiyorum dedim kapadim ve kaynanasi bana mesaj atmis sen kim oluyorsun buyugunun telefonunu kapatiyorsun burd abelli oldu senin sorunlu oldugun densiz gelinime iftira atma gelinimin tirnagi kadar olamazsin sen git bi tedavi ol bence saygisiz yazmis.Ben sok oldum kalbim durdu sandim mesajlar atiyirlar bana ben de lutfen beni rahatsiz etmeyin yoksa adli surece basvurcam dedim artik.Annem suan cok agliyor yaa ben zatrn yıkildim yani babam konduramiyor bize boyle laflar edilmesine onlari gorursem ne diyecegimi biliyorum diye ici icini yiyor.Ben nasil biseye dustum boyle anlamadim ama icimden cok aglamak geliyor yumru olmus bogazim

5 Cevaplar

+1 oy
(27,305 puan) tarafından

Bence hepiniz tedavi olun

O bu kırılmasin diye adiniz cikiyor pis seylere

Ondan öncesi viruse yakalanipta nedn gelmedniz etmediniz dusuncesine yatan cahiller  yuzunden olan oluyor zaten. 

Birakin Allah askina ya aile bağlarını cok yanlis kavarmişsiniz siz

Bosuna aglayip sıkmayın canınızı 

Bu kadar takmayin milleti.. cok sey yazcamda neyse.

(27,305 puan) tarafından
Bacim sen onlar dengesizlik etti diye bu hale düşünüyorsunuz o pis laflari isitip halen kuzenim deyip arayip yuz veriyorsunuz ondan öncesi virusu bile bile kuzenin tavir aliyor

Bence kafalari bozuk .
(913 puan) tarafından
Katılıyorum
(417 puan) tarafından
Dogru bundan sonra susup tamamen yol verin diyorsunuz dimi babamda ayni seyi dedi ama insan hazmedemiyor laflari
tarafından
Gece kuşu çok doğru söyledin kuzum katılıyorum sana  ➕
(27,305 puan) tarafından
Konu sahibi siz kendinize deger vermezsseniz kimse vermez unutma..

Sara yabangülü _
❣❣⚘❣❣⚘⚘❣
-Reklam-
0 oy
(389 puan) tarafından
Ay ne kadar abartmışlar canım niye kendine üzüyorsun iki günlük insanlar için degmez
(417 puan) tarafından
Ya neden bi kaynanaya kadar durum gidip yabanci insan bana yaziyor ve ne soylenilmis bu kadina ki gelinimim tirnagi kadar olamazsin diye yaziyor anlamadim hani gelini dedigi kuzenim ile aramda du ya fark var kendisi daha evvel 9 senelik nisanlisi  ile ailesiyle problem yasayip apar topar nisan atip adindan bahsettirip kötü bir aileye gelin gitmesi tartismalar icinde 7 24 yasamasi benimle alakali degil ben cocuklu bi insanim 6 senelik evliyim esim polis memuru akraba buyugumuze gelin gittim elhamdulillah evliligim guzel gidiyor ya insan dusunuyor bizi mi cekemiyor diye ya dusunmek istemiyorum da
(389 puan) tarafından
Canım kimse kimsenin mutlu olmasını istemez bak polis eşiymişsin ben de asker eşiyim yemin ederim eltimle milletle yaşadığım olayları anlatsam ağzım açık kalır ama güçlü olacaksın daha ne istiyorsun rahat bir yaşamın var diye seni cekemiyorlar hakkını helal etme ahını et yeter ben kime ah ettiysem tuttu
0 oy
tarafından
Ay ortada hicbisey yok mesele nasil büyümüş, siz tel başıniza konusamiyomusunuz anneleriniz dahil oluyo, onun kaynanasi ariyo vs vs. Valla sasirdim
(417 puan) tarafından
Evet malesef benim ustume bir suru kisi geldi yuklendiler cocugumun azalan sutunu insallah Allah hesabini sorar onlara
0 oy
tarafından
Ne kadar tuhaf bu kuzenin kaynanasının sizi arayıp suçlaması ne alaka yani onu neden katmışlar bence hepsini engelleyin kurtulun  böyle insanlar insanın dengesini bozar hiçte takma üzülme onlara mecbur değilsin ki. 
(417 puan) tarafından
Evet cnm ben hazmedemeyio o anda fevri davranip yazip saydiracktim ama babam durdurdu iyiki durdurmus o zaman
tarafından
Aynen öyle canım boşver engelle hepsini hiç seviyelerine inme kendi kendilerini yerler boşver
0 oy
(913 puan) tarafından
Birikmiş şeyler patlak vermiş

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 723 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 735 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,372 göst.