0 oy
2,198 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Elestirin beni aksamdan beri huzurumuz kalmadi bagirdi cagirdi cocugu uyandirdi cocuk bas bas bagiriyor gece 4de kucaga almiyor yaninda tutuyor beni cezalandirmak icin yani aglatiyor 1 yasinda bnde kucagima al.ak istedm vermedi kufr ettim cocuga bnu yapma diye bana oyle bir vurduki 2 metre ileri uctum elim ayagm titredi şok gecirdim hic beklemezdm 2 senelk evliym cocugu alip sokaga gittim annem 10 dk uzaklikta napacagmi bilmeden cktm disari onumde kopekler vardi oyle caresiz kaldmki cocukla pijamayla pesimden geldi babam almaya gelecek smdi dedm gogsunu kabara kabara yurudu hic boyle arsiz gulusku gormemistim eve dondum hemen pesimden geldi odaya gitti bnde baska odada cocugu yatirdim smdi agladm sesszce anneme solesemmi kufur ettim diye hakettigimi dusunuyorum ama annem hep der 1 vurdumu alisir ne yapsam yarina duzelteyimmi herseyi icime gomup anneme mi anlatsam birakip gitsem mi napsam 

36 Cevaplar

+4 oy
(3,702 puan) tarafından
Hakketim ne ya tamam küfür etmekde haksızsin yaptığın ayıp ama şiddet asla çözüm değil hele ki bu zamanda 
(264 puan) tarafından
Konusmuyordu cocugu alip yatakta yaninda tutuyordu gecenin 4u bas bas bagiriyor cildirmis fbi komsular gelecek diye odaya girdim ver cocugu dedm vermedi almaya calistm cocuk korkmasn diye zatn ynnda kavga etmedik hic tartismadik bile küstuk sadece cocugu vermeyince konusmayinca tepki versn diye bilerek kufr ettim belki bagirir konusurda o eanada cocugu kolunun altindan alirim diye
(3,702 puan) tarafından
Bir erkek gurur bombasıdir bir nevi kendine hakareti kaldiramz kendi yaptığı halde dediğim gibi ayıp etmişin biraz sala. k de manyak de ne biliyim  olmamış  yaptığın ama asla o yapılanı da haketmedin
(4,040 puan) tarafından
Madem gururu varmış bı çocuğu aglatmayi kendime yakistirmam diye gurur yapsaymis Allah'ın belası **
(3,032 puan) tarafından
Benim çocuğumu bilerek öyle keyfi için ağlatacak. Değil küfür etmek sülalesine bile soverim kimse kusura bakmasın. En dayanamadığım şeydir o masumlarin göz yaşı. Vicdan merhamet yokmuş demekki eşinde. Her türlü lafı da küfürü de hak eder böyleleri.
(3,702 puan) tarafından
Hepsinin kafaları farklı çalışıyor sonuç odaklılar ve Bi o kadar da dusuncesizler bu  yüzden anlayışsizlar
-Reklam-
+3 oy
(3,617 puan) tarafından
Hak ettim dersen yarin bi tokat bi tekme devam eder küfür ettircek noktaya getirmeseymis çocuğu bile isteye ağlatmak nedir ya
+2 oy
(1,717 puan) tarafından
Hak etmiş durduk yere mi yapmıs sın. Şiddet bir kere olursa devamı gelir alıskanlık haline gelir. Ben bunu dövüyorum nasıl olsa benim evimde der, ailen destek cıkıyor sa bosanma ama ailene söyle bilsinler ona tepki versinler... Hani Bi laff var... Delirtirler Delirtirler sonra bu deli olmus derler. O hesap insanı vileden cıkarı ca insan deliriyor
(264 puan) tarafından
Haklisin gidiyorum smdi babama
(1,717 puan) tarafından
Git ki seni kaybetme korkusu yaşasın. Ama yuvanı yıkma sadece sahibin oldugunu bilsin
+2 oy
(7,174 puan) tarafından
Küfür ettiysen o da sana etseymis ne demek vurmak adi köpek yaptığı zaten iğrenç bir şey insanlıktan nasibini almamış ne demek sana ceza olsun diye çocuğu ağlatmak ruh hastası manyak. Ben olsam çeker giderim.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bence eve dönmemeliydin canım biraz surunseydi çocuğu ağlatmak da neymiş. Hem hiç bir şekilde dayak hak edilmez öncelikle bu düşünceyi sil kafandan o da küfür etseydi bitseydi gitseydi
(264 puan) tarafından
Simdi napmaliyim kafam hc biseye basmiyor babama.desem 2 dk gelir alir
(2,252 puan) tarafından
Şimdi kalmışken kal artık canım. Yarın annenle konuş gelmeyi düşünüyorum falan de git biraz burnu sürsün gelsin yalvarsin. Ve sakın hak ettim düşüncesinde olma
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Haketmek mi ne olursa olsun şiddet hakedilen birşey değil senin yaptığında doğru değil 
0 oy
(742 puan) tarafından
Evlilikte  şiddet  basladiysa mutlaka devami gelir bence bi muddet ailene git ve o aklini başına alsın 
(264 puan) tarafından
Smdimi gideyim sabah mi aileme anlatayimmi annem gebertir ailesini arar ama arama dersem aramaz cok utaniyorum kufur icin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kufur edip ayip etmissin tamam ama o kadar vuracak ne demis olabilirsin ki? Ne olursa olsun vurmasi hicbir zaman savunulabilecek bisey degil, kaldi ki sizi sokakta birakmis bide, eve almadan gelmis geri, adam olan kisi evladiyla karisini o saatte nasil sokakta birakir...bunu nasil yapabilir? Sana ayril demiyorum ama bu kadar kolay affetme bence...
(264 puan) tarafından
Haklisin o an cocuk zibinli corabi yoktu ne yapacagimi bilemedim eve geldm mamasi hersy evde diye cikip gtsem nsl alcm diyr dusundm ne yapmaliyim suan babama desem hemen gelir alir. Onlara anlatsammi sabahimi beklesem gitsem oylesine kalmaya geldim diye ailemle yuz goz olurmu bu konu ilerde napsam kafamda 50 farkli cozum var annemin sozleri acil cevap verirmisin
(6,978 puan) tarafından
Ben yapi olarak üzülmesinler diye olayi anlarmazdim heralde annemlere, ama yanlarina git madem yakinlar ama eşime evi terkediyormus havasi verirdim, gozu korksun pisman olsun biraz. Annen baban cok üzülür duysa, bibyandanda söyle diyesim var azar yesin bi kendine gelsij, sahipsiz sanmasin. Bence sabahi bekle, esinde pismanlik varsa, ozur dilerse filan ona gore davran derim
0 oy
tarafından
Sende durduk yere küfür etmemişsin sonuçta tamam yaptığın doğru değil ama ******** kocanın yaptığı çok mu doğru küçücük yavruyu gecenin o saatinde keyfine ağlatmak nedir ya. ? Şu çocuklara hiç kıyamıyorum. Sen naparsin bilmem ben olsam çoktan gitmiştim o evden. 
(264 puan) tarafından
Erkek kardesmle konustum o cok uzakta. Babama sole alsin dedi smdi cikip gidicem oda odada uyuyor
0 oy
tarafından
Burnunun surmesingerk keyfinden kufur etmemesin dangalak adam.niyr cocgu aglatyor  vurmya hakki yok git annene kafani dinle keyf yap tamamen gut demiyorm dengesiz kocan gatasininanlayip ozur dileyene kadr
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eşin pişmanlık yasamadiysa eğer soyle ki utansin içine atarsan devamı gelir
0 oy
(549 puan) tarafından
Hem cocuga nıe oyle yapıo bilerek aglatıo nasıl bir psikolojisi bu ya

Asil o haksz cocuga öyle yaptıgı ıcın soylenmıssn snde asıl suclu o

Sn kndnı nıe suclu hssedıosn kı 

Onunda canı bile bile cocugu agltmk nedir 

Daha dun esım kızıma ters baktı gulmedı yanı bkma dıyorm anlıyor etkileniyor ve 1 yasnda ahh yavrum ya nasl korkmstr:(( bnm kzm dha 4aylk 
(889 puan) tarafından
Benm koca da aynj şeyi yapsa ben de küfür ederim hiç de pismanlik duymam ne demek çocuk orda zangir zangir aglicak bana vermicek.ruh hastası sanki bu adam.zaten yüzde yüz suçlu.kufru haketmjs.
(549 puan) tarafından
Bncede vlla Bn normlde agzıma kufur almm ama o durumda soylerdm bnde.
(1,307 puan) tarafından
Kesinlikle hak etti pslk canm sen kndni suçlama aile anlat mutlaka
0 oy
(3,770 puan) tarafından
İster küfür et ister etme şiddetin bahanesi olamaz

De tsbiki ailene sen sahipszmsn dengesiz esin

Ccgma ne eziyet ediyor 

Seni çok iyi anlıyorum bende bı dayak harici geri kalanı yaşadım ki öle bursa ben kesin hastanelik olurdum zaten bı vurumluk canım i bıraktılar

Susma sakın daha ezer

Öyle adama da karilik yapma akillansin iyice ondan sonra
0 oy
tarafından
Dayagi hak etmissin mi 

Kendine bunu nasil soylersin tamam kufur etmen hos değil ama öyle deme pismnasa uzstma bidahada kendini o reddeye getirme hiçte bikere vuran hep vurur olmuyor ilk evlendigim zamnlar bende kac kere dayak yedim masallah diyim tövbe etti birdahada asla el kaldrmadi çünkü o kaldrmadan ben saldirirm asla musade etmem kusura bakmasin kimse benden degerli değil sende haddini bildir aglama karşısında kendini savun 
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Keyfî çocuk ağlatmak nedir yaaaa babamı o pislik köpek 

Sana vurmasını sen niye hakedecen yaaa çocuğun için demissin çık git babana görsün neyin ne olduğunu 
0 oy
(407 puan) tarafından
Bence zaten gecenin bir yarısı çocuğu alıp dışarı çıkmandan anlamıştır ona boyun eğmiceni düşünmese arkandan gelip eve getirmezdi gitme bi yere kimseye de bişey söyleme çünkü büyük ler işin içine girince ortalık daha da karşıyo çünkü herkes kendince yorumluyor olan size oluyo kocanın yaptığı kabuledilecek bişey değil evet hatasını anlasın  konuşma bi süre ama canım keşke küfür etmeseydin biz kadın olarak nasıl hoşumuza gitmiyosa onların küfür etmesi bi erkeğinde hoşuna gitmez çocuğu yanında tutuyo bırakmıyordu demişsin ayrı yattığın içindir belkide yanına çekmek istemiştir hani çocuk ağlarsa gelir diye belki aranızda çok çok önemli bir durum yoksa ayrı yatmayın bence eşleri daha çok uzaklaştırıyor birbirinden benim düşüncem bu uzun oldu kusura bakma sen iyice bi düşün bence
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Demekki kufuru hak edecek hatra dahs beter cümleler hak edecek igrenc bi kocan var 2 metre ucmak nedir niye direk anenne gitmedin anenn doğru soyluyo asla goz yumma hele sen de  hk ettim diyo isen bu kafs ile cok dayak yersin
0 oy
(177 puan) tarafından
Sinir beynime sıçradı resmen. Çocuğu yalandan yere o şekilde ağlatmak nedir az bile yapmışsın parçalardım o an sinirden. Benim eşim çocuk yalan dan yere ağlasa bile bana bakıyor hemen ağlamayalım diye baba mı oda egosunu tatmin edicek diye benim çocum yalandan yere ağlıcak. Ayrıca şiddetin hiç bir bahanesi açıklaması olamaz.. 
0 oy
tarafından
Ne haketmesi Allah aşkına sen de insansın küfür edebilrsin. Orda evladın ağlarken napacaktın. Soyle annene bnce. Özür dileyeceği yerde bş de gururlanmıs serefsz
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne demek hak ettim? Sen bu zihniyette olursan daha cooook dayak yersin ustune kuma bile getirir. Kufur etmemeliydin evet ama ayıp bir hareket oldugundan dolayı. 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 440 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,691 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
+3 oy
17 cevap 1,502 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esme42 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 881 göst.