0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

6 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hayvana eziyet kadına cocuga siddet falan degil dimi :/ ben oyle şeylere bakamam :/
tarafından
Degil ac bak namaz hakkinda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dinin direği NAMAZ❤️
0 oy
tarafından

Biliyorum bu adamin video larina bayiliyorum zaten onun sayesinde kapanmis oldum Allah ondanda razi olsun vesile oldugu icin sendende bizimle paylastigin icin<3

(3,770 puan) tarafından
Ne kadar üzücü ki saçma sapan postalara yüzlerce kişi bakıyor başlığı öyle yapmama rağmen bakan sayısı çok az çok üzüldüm
tarafından
Malesef   :///
0 oy
(276 puan) tarafından
Kuzum ya aslinda cok faydalı bisey gordum baktim ama ben boyle seyleri izledikçe cok kotu oluyorum hemen etkisi altinda kalıyorum cikamiyorum bi kac gün:( 
(3,770 puan) tarafından
Aslinxa kalick bir video değil kuzum yani kötü yondrn değil en azndn
(276 puan) tarafından
Sesler filan varya bi urperiyorum aslinda cok faydali bisey keske izleyebilsem ama kaydediyim dogumdan sonra insallah izlerim ama hamileligimden beri herseyden korkar oldum eşimi bi yere gönderemiyorum korkumdan tuhaf sesler olunca herşeyden etkileniyorum ama insallah bu korkum dogumdan sonra gecerse o zmn izleyecem insallah merak ettim cunku severim boyle dini anlatan konuları
(3,770 puan) tarafından
Hamilemisin kuzum ne gzl blmiordm özür dilerim

Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah meleğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(276 puan) tarafından
Olurmu oyle sey canım estagfurullah bilmiyordun sonucta ve amin insallah kuzum duan yeter cok sagol
(3,770 puan) tarafından
Sende çok sağol güzel anne❤️
0 oy
(586 puan) tarafından
Rabbim kimseyi namazdan dondermesin...
(3,770 puan) tarafından
Amin inşallah canisi
0 oy
tarafından
Böyle dini video ilk kez gördüm burda :)
(3,770 puan) tarafından
Umarım bir faydası olmuştur canısı ❤️
tarafından
Oldu kuzum ama suan hamilelikten kılamıyorum 1 aydır insallah dogumdan sonra başlıcam az kaldı bebegimi kucağıma alınca insallah
(3,770 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre versin inşallah herşeyi meleğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim ❤️
Rabbim herkese namaz kılmayı ebedi haline getirmeyi nasip etsin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 212 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
6 cevap 169 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rebellious (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,711 kullanıcı

...