0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (4,995 puan) tarafından
13 gündür yoğun bakım da çok özledim bağırsak delinmesi çıktı sonra ikinci delik çıktı bağırsakta mide deliği vardı bağırsakları dışarıda şuan mide işlev görmüyor onu düzeltmeye çalışıyorlar kalbin de ritim bozukluğu vardı tansiyonu inip çıkardı dün anneme doktor bilgi vermiş kalbi çok hızlı atıyormuş midesi su toplamış gizli tansiyonda çıkmış umut ediyorum biri bitecek diyorum babam iyileşecek kurtulacak diyorum başka şeyler çıkıyor her an ölüm haberi gelecek duyacağım diye çıldırıyorum dünden beri içim de sıkıntı var kalbim sıkışıyor ben dâhâ babama doymadım alma Allahım onu bizden 

-Bu kadar şey nasıl oluyor da babam da çıkıyor anlamadım gitti umut ediyorum iyileşecek diye başka başka şeyler çıkıyor hangi birini kaldırsın benim babam ...

6 Cevaplar

+1 oy
(27,183 puan) tarafından

Rabbimin imtihani iste uzme kendini bol dua et Rabbim sifa versin insAllah babana.

(4,995 puan) tarafından
Elimden duâ etmekten başka bir şey gelmiyor ki zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Rabbim yardımcınız olsun şifa versin  inşallah canım çok üzüldüm

(4,995 puan) tarafından
Amin canım inşALLAH
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm rabbim sifa versin
(4,995 puan) tarafından
Amin canım inşALLAH
+1 oy
tarafından
Kuzum her zaman dua et rabbim ölümün de hayırlısını imanlısını nasip etsin kuran oku hatim yap baban için rabbim verdi rabbim alır sen rabbime sığın inşaallah  düzelir de seni boynu bükük koymaz
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canım 
0 oy
(6,691 puan) tarafından

:'( 5 senedir kalbimdeki sızı gecmedi. Onun üstüne k babam 2 hafta önce virüsten gitti:( 2 sini de kaybettim.. 

Allahım herkese şifalar versin canım benim sizede inşallah .

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 457 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (561 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 356 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 712 göst.