0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nediyimfmfmdmdkd

11 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaynanin yaptığı her şey gözüne bakmış canm.takilmamaya çalış hamilelik psikolojisi de yapıyor.bnde senin gibiydim som güne kadar evimde kaynanaya iş yaptırmadım. Yapmadı da.herseye takar eşime söylerdim ama hata etmişim. Kendimi yıpratmışım boşuna. Eşinle konuş olmadı doğum vakti gelsin. Ya da annen gelsin yanına.ama kimse yoksa kaynanandan başka idare edeceksin mecbur 

Doğumdan sonrası daha zor yorucu olur.cokk çok takıyorsan gönder doğumdan sonra sütünün gelmesini çoğalmasını etkiler
(625 puan) tarafından
Eşim dio kışın da kalacak ama sinir ediyor beni yesin içsin keyfine bakan benimle uğraşmasn  bende ona korkuyorum
(449 puan) tarafından
Evi yok mu cnm kocası falan kaynananın varsa durmaz o kadar gider hele doğur kadar gibi gider.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hamıle ınsana yardım ıcın gıdılır bır ıse yaramayacak kostek olacaksa gonderılır. Gonderttır canım sende. Annen var mı gelebılecek durumda ıse been annemın yannda rahat edıyorum de. Anlat eşine gitsin
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Göndermen zor canım yapıştı mi birakmaz böylesi Allah yardım etsin sana kaynana da akıl versin bol bol 
(625 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
tarafından
Kaynana iste herseyi göze batıyor ama annemiz olsa batmaz...

Esine burda is düşüyor sana degil o konussun 
0 oy
(249 puan) tarafından
Allah herzaman bişeylerle imtihan ediyor boşver seninde imtihanîn bu olsun sabret Allah başka hastalık dert vermesin o daha zor...
0 oy
(549 puan) tarafından
Sn degıl de esın soylese 

Bebek dogunca gelse en azndan Bı ise yarar. Kayınpeder yokmu 
(625 puan) tarafından
Kayinpedirimde göbek atmış gitti die:/
0 oy
tarafından
Canim biliyorum muhetemelen iyi bir insansındır ama  biraz daha sevgili davranmaya çalış ona kötü biri olmadığını göster bir iki dicekki ah ben bu kiza neden böyle yaptım diye

Mesela seyw takıldım ben mutfakta disini fırçalamasina falan guzel bir dille annecim hastalık var kirilmazsan dişini lavaboda yıkar mısın de mesela

Baktin olmuyor esinle konuş 

Nacizane fikrim budur
(625 puan) tarafından
Anlamıyor kuzum keşke anlasa :/
0 oy
tarafından
Esine anlat bunları o nedio?O gonderebilir ancak sen git desen gelin beni istemedi olur.
(625 puan) tarafından
Vallah ailecek evliyim bunlarla :/
tarafından
Öfff en kotusu canm
(625 puan) tarafından
Kızları bile bana idare et dio eşim annesine kızıyor  busefer  benimde moralim bozuluyor eşim beni bilir saygısızlık asla yapmam ama artık ufacık lafta laf sokuyorum beni kendisi mecbur bıraktı
tarafından
Yani hijyen konusunda ben kimseye tahammul edemem ya:(Cok zordur eminim.Bilerek mi yapio yasliliktanmi acaba?Bilerek yapiosa resmen zulüm canm ne kadar gunah haberi yok
(625 puan) tarafından
Bilerek yapiyorsa Allah belasını versin inşallah önceden böyle değildi şimdiki gelmesinde böyle oldu
0 oy
tarafından
Gözüne batıyor yaptığı herşey aslında kötü bişey de yok hamilesin diye canm
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Dişlerini nasıl mutfakta yikar sonucta sen o lavabonun icinde sebze veya meyve yikiyirsundur . Demekii kaynanan haram la helali ayirt edemiyor 
(625 puan) tarafından
Aynen öyle cnm benim bir dua okumasını bile bilmez
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Benim annemde kaynanamda bes dk.lik yerde ne öncesi ne sonrası istemedim yanımda kafam o kadar rahattı ki ... Bence gitsin kışın da gelmesin kendi bebeğine çokta güzel bakarsın lohusa iken daha da gözüne batacak emin ol
(625 puan) tarafından
Biz tahinciyiz ailesi uzakta önceden iyi bir insansi şimdi çok değişmiş Altan laf sokmalar hijyenik değil midem bulanıyor dişlerini mutfakta yıkayıp bırakıyor lavobada kap kaçak varken.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 319 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Theacheralla (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 442 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Mavişimmmmm (1,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 393 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rukiye03 (377 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...