0 oy
1,762 göst.
Diğer kategorisinde (930 puan) tarafından

Nasıl Bi sürpriz yapa bilirim sizce

Evlilik yıl dönümümüz de yakn

23 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ay ben dayanamamis direk aglayarak aramistim :))

Ben kucuk bir not hazirlardim heralde, "babacim, hazır mısın?" Tarzından biseyler :D 
(930 puan) tarafından
Dün ögrendim hamile olduğumu   bütün gece uyku girmedi gözüme ama hep hayalimdi eşime hamile olduğumu sürpriz yaparak söylemek şükür rabbime nasip etti
(6,978 puan) tarafından
Hayirli olsun canim, ben hic beklemiyordum bu hamileligi o yuzden sonuclari alinca dayanamadim adam şok oldu, hatta halen başına kakarım hic sevinmemistin duyunca tepki vermemistin diye :D şu an yanimizda uyuyor minigim, darisi basiniza canim
(930 puan) tarafından
Acıkcası bende beklemiyordum kendimi hep rahim filmi için hazırlıyordum sonra gögüslerimin ucu koyulmaya başladı sürekli uyku hali adet agrılarımda var dedim aha adet oluyom sonra rüyamda gördüm iki gün sonra test yaptım şükür
(6,978 puan) tarafından
MasaAllah canim, saglikla kucagina al insaAllah
(930 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım çok sagolasın
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha önce buraya attım videosunu

Otur sana hediye aldım dedim kutunun içine gül yaprakları testi ve Tekrardan gece uykusuz kalmaya hazır mısın yazılı not koyup verdim inanamisti ağladı o an

(930 puan) tarafından
Buda süper ya
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bi kutuya patik al kat evlilik yil donumu hediyemizi şimdi vermek istiyorum de içinede küçük bi not yaz :)
(930 puan) tarafından
Evet gidecem canım eşimle birlikte fırsat bulursam o zaman almayı düşünüyom
(3,617 puan) tarafından
Ee eşinle gidiosan oda öğrencek supriz olmayacak ozaman
(930 puan) tarafından
O girmiyo canım onada doktor Bi ay daha tedavi uygulayalım dedi dicem
(3,617 puan) tarafından
Anladim canm
(930 puan) tarafından
Çarşamba evlilik yıl dönümümüz ikisi bir ve özel olsun istiyorum
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Önce git sen kalbini dinle ondan sonra süpriz yap çünkü allah korusun sağlıksız gebelik felan olabiliyor hayal kırıklığına uğramayin yaşadım o yüzden söylüyorum dünyanin en iyi babası yazılı lasta da yaptirabilirsin emzik patik koy birde kutuya tamamdır
(930 puan) tarafından
O yüzden söylemedim zaten kaç kere hayal kırıklığı yaşadık pazartesi doktora gidecem çarşambada evlilik yıl dönümümüz
(1,993 puan) tarafından
Kaç haftalik bebiş :))
(930 puan) tarafından
Son adetime göre 4 haftalık
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben esimle sohbet ederken karnima dokunup evladim susarmisin babani duyamiyorum demistim baya afallamisti :Dama kutuya biberon falan koyup not da yazabilirsin baba olmaya hazirmisin gibi 

(930 puan) tarafından
Ooo çok güzel bayıldım
(6,978 puan) tarafından
Hahaha buda guzelmis
(2,241 puan) tarafından
saglikla al kucagina canim:))
(930 puan) tarafından
İnşallah canım darısı isteyen herkese
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hastaneye gideceği mi biliyor su bende aradım hamile değilmişim dedim bir üzldü anlatamam sonra küçük bir kutu aldım test sonucunu idrar testi sonucunu Bi tane de küçük patik ve emzik koydum içine akşam eve gelince yapacaktım dayanamadım o telefonda ki sesine  iş yerine gittim kutuyu verdim eline ilk baş anlamadı sonra anlayıp heyecanla emziği ağzına falan aldı pratiği sevdi öyle işte 
(930 puan) tarafından
Yok canım dün ögrendim bende
  Son adetime göre 4 haftalık tamda bilmiyorum acıkcası
(3,823 puan) tarafından
O zaman zor canım belki attan muanede anlaşılır
(930 puan) tarafından
Bakalım artık hayırlısı şükür bu kadar olduya rabbim hayırlısıyla saglıklı sıhhatli devaminda getirir inşallah
(3,823 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağınızda görürsünüz canım
(930 puan) tarafından
Amin inşallah canım sagolasın
0 oy
(214 puan) tarafından
Bende sürprizli söylemek istemiştim ve bı kutu aldım içine zıbın çorap emzik ama hem pembe hem mavi birde balonlar aldın onlarda pembe mavi kutuya test koydum birde anne oluyorum baba oluyorum yazdım kağıtlara çok güzeldi ve video yada çektim teli biyere yerleştirip fikir olsun
(930 puan) tarafından
Yapınca atarım inşallah canım daha yapmadım
(1,755 puan) tarafından
Semanur arkadasa dedim canim;) amma seninkinde mutlaka bekleriz
(930 puan) tarafından
Kusura bakma canım üstüme alındım :-)) inşallah atarım
(214 puan) tarafından
Atmayı çok isterdim ama eşim müsait değil özür dilerim
(214 puan) tarafından
Ama arkadaşın postuna resim atıyım
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Ben bir emzik alıp paket yaptırmıştım eşime sana bir hediyem var tahmin et bakalım ne demiştim bir iki salladı anlamadı saat mi parfüm mu filan derken paketi bir açtı emzik şok olmuştu nasıl yani bu ne filan derken anca 5 dk sonra jeton düşmüştü madem evlilik yıl dönümü de yakın bir masa hazırlayıp 3. Bir tabakta koyabilirsin masaya bir misafirimiz var birkaç ay sonra gelecek hep bizimle kalacak diyebilirsin  :)

(930 puan) tarafından
Çok sagolasın canım çok güzel Bi fikir
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Uykulu halde soylemistim :D neye uğradığına şaşırdı 

(930 puan) tarafından
Canım benimkinin uykusu çok hafif Bi dönsem gözlerini acıyo kendine geliyo direk
(27,305 puan) tarafından
Hamileligini kesinlestir sonra bir kutuya koy patik emzik
Yıl dönümü hediyen bu de :)
(930 puan) tarafından
Çok sagolasın canım ya
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Ben sürpriz yaparak soylemistim hediye paketinin icine kutu kutunun içine de hediye paketi içinde not yazmıştım açasiya kadar ugrasti biraz okudu şasirdi bian cok mutlu oldu:):)

(930 puan) tarafından
Ya çok güzel bişi ya şükür rabbime
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Şık bir masa hazırla tabağın icine patik yada bir bebek eşyası koy ve bir not yaz canım 
(930 puan) tarafından
Olabilir düşünürüm bunu
0 oy
tarafından
İyi dayandin soylemedin ben olsam dayanamaz söylerdim 
(930 puan) tarafından
Bende öyleydim ama bu ay hiç beklemiyordum  rahim filmi cekilecektim adet agrılarıda olunca tamamen rahim filmine odaklandım
tarafından
Hastaneye gittin mi
(930 puan) tarafından
Pazartesi gidecem doktorum o zaman çagırdı
tarafından
İnşallah güzel haberler verirsin bize
(930 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(930 puan) tarafından
Kızlar hepinizden Allah razı olsun çok güzel fikirler verdiniz hepside bir birinden güzel 

Yorum yapan herkese çook teşekkür ediyorum
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Ben 2cocugumdada testi eşimle yaptim dayanamazdim herhalde saklamaya
(930 puan) tarafından
Öyle canım ama ikinci cizgiyi görüp adet oldum bunda kesinleştirmek istiyom çok üzülüyo sonra
(6,679 puan) tarafından
Nasil yani?2ci cizgi cikti sora adetmi oldun?kiz duşuk yapiyor ola bilirsin hastaneye git hemen
(930 puan) tarafından
Evet canım 3 kere çift çizgiyi gördüm adet oldum bunda öyle olsun istemiyom şükür şuanlık sıkıntım yok  bakalım doktora Bi gideyim tam netleşsin
(6,679 puan) tarafından
İnsallah olmaz canim..rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin..
Ben yanliş anladim ya sandimki suan adet oldun kanaman var)
(930 puan) tarafından
Allah razı olsun canım güzel duaların için sagolasın
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimde hep hayalim amma ilk cocugunuz galiba bence direk soyleme ozel bisey olsun yani hatirasi olsun hatta telini gizlice bi yere yerlesdir videoyu kayda baslat sizi ceksin bizimde evlilik y .donumumiz kasimda benikde tek dilegim insallah belki hamile kalirim  her terafi gullerle mumlarla suslerim guzel pasta  balonlar filan pastayada  4 cu senemizi karnimdaki melegimizle gecirmek  dileyile yazdiirrim bi kutududada hamiellik testim ve kucuk cocuk arabasi yada emzik biberon ve ya ayakabisi filan  amma hepsini kayd ederim videoya  ahhhh haylaller hayatlarrr 
(930 puan) tarafından
Bizimde evlilik yıl dönümümüz çarşamba günü o gün özel ve unutulmaz olsun istiyorum o yüzden sizlerden fikir alıyorum galiba herkesin söylediklerinden yapacam
0 oy
(484 puan) tarafından

image

kundakta sosis bebek yap kahvaltıya bu ne derse söylersin hemen 
(930 puan) tarafından
Çok güzel ya
0 oy
(214 puan) tarafından

image

Ulner arkadaşımız istemişti de burdan baksın :)
(214 puan) tarafından
Amin amin inşallah hepimiznkini
Senin ne kadarlık ve kaçıncı
(930 puan) tarafından
Daha ilk olacak inşallah son adetime göre 4 haftalık
(214 puan) tarafından
Hadi hayırlısı bakalım ilk olunca çok heyecanlı hevesli oluyo insan herşeyi istiyo yapmak bende ilk olduğu için anısı kalsın istedim
(930 puan) tarafından
Aynenn canım bide beklenen olunca
(214 puan) tarafından
Hayırlı doğumların olsun eşine söyleyince nasıl söylediğini yazarsın artık özelden felan :)
0 oy
tarafından
İçinden ne geçiyorsa onu yap kiz
(930 puan) tarafından
Bişi bulamadım daha
tarafından
Ozaman güzel kalpli bı kutunun içine ultrason fotoğrafı köy bide bebiş patiği ona hediye et;)
(930 puan) tarafından
Ultrason fotom yok canım
0 oy
(468 puan) tarafından
Canım bir emzik al kapıya as içten gelip kapıyı açınca görsün sonra ultrason kağıdını ver eminim çok şaşırıp mutlu olucak.
(930 puan) tarafından
Canım ultrason kagıdım yok daha
(468 puan) tarafından
Gebelik testini ver sende
(930 puan) tarafından
Öyle yapacam inşallah
(468 puan) tarafından
Hade bakem eşin ne tepki verecek bizede söyle
(930 puan) tarafından
Bende merak ediyorum
0 oy
(162 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatlice kucağınıza almayı nasip etsin inşallah gözün aydın benim görümcemin doğum günüydü ögrendigimde ona sürpriz yapalım dedim tamam dedi ben pastayı aldım üstünde hazır mısın babacığım ben geliyorum yazdırdım oda işten geldi oraya şok olmuştu:))  ilk düşük olan bebegimde de kutuya test bebek patigi falan koyup vermiştim  evlilik yıldönümüne azsa bekle derim daha güzel olur tabi durabilirsen:) 
(162 puan) tarafından
Söyleme bence en güzel hediyeyi sen vermiş olursun
(930 puan) tarafından
Dayanamadım söyledim
(162 puan) tarafından
Valaa:) Naptın
(930 puan) tarafından
Canım daha fazla dayanamadı misafirlerimiz vardı onlar gidince dedim sana hediyem var küçük Bi paket yaptım içine tulum ve testi koydum açarken o kadar heyecsnlandı ki ilkte testi görmedi dedim içine iyi bak orda başka hediye de var görünce şok oşdu
(930 puan) tarafından
Canım daha fazla dayanamadı misafirlerimiz vardı onlar gidince dedim sana hediyem var küçük Bi paket yaptım içine tulum ve testi koydum açarken o kadar heyecsnlandı ki ilkte testi görmedi dedim içine iyi bak orda başka hediye de var görünce şokldu direk sarıldı gercekten mi diyede sormaya devam ediyo halida kıyamam ya

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 994 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,173 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 386 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 298 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde GulsahGulsah (1,124 puan) tarafından soruldu

377,203 soru

11,288,264 cevap

34,696 kullanıcı

...