0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
ben inanmıyorum kesin oğlu yaptı videyu kim çekti acaba hemen bulmuşlar 

11 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
msjda nasıl aglamaklı oluyor müge kamu dışı acıklama vs hic bişi demediki intahar edeck kadın makyajlı olmaz enseden vurmaz kendini maske takmaz bide neden o yere gitsinki mantıklı degil öldürdüler millete suc atıyorlar nasıl bi adalet bu ki böle insanlar hala geziyor kamera karsısına cıkıyor allahından bulsunlar
-Reklam-
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Seref.size bak yedi b*k lari ne tez unuttu acaba 

(13 puan) tarafından
Gördünmü nası parmak sallıyo hiç annesi ölen bi tip yok
(27,330 puan) tarafından
Picin teki kusura bakmasinlar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Herşey beklenilir ondan 
(13 puan) tarafından
Annesi ölen bi insan bu kadar soğukkanlı olamaz kesin o yaptı
0 oy
(582 puan) tarafından
Videoyu ve fotoğrafları ümitcan arkadaşı çekmiş dün yayın da konuşması yayınlandı tayfun.. O paylaşmış. Bence intihar süsü verildi eğer kendi intihar etse bir kere o sekilde o bölge de etmezdi. Ayrıca hiç üzülmüş gibi değiller ah vah etmiyorlat mügeye laf atıp kendilerini aklama derdindeler. Zaten bugün yayında o kadının çalıştığı yerden birisi bizde bu konuda çok şikayet ettik falan diye söylemiş. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bu olay baya derin bence belki de yayın yasağı bile gelebilir diye düşünüyorum ben 
(13 puan) tarafından
Nası bu kadar rahat tehdit edebiliyo kadını onada şaşıyorum
(582 puan) tarafından
İşte artık düşünelim kara kara ne hallere kaldık başka biri olsa simdiye kadar kaç kere sorguya çekerlerdi ifade verirdi böyle elini kolunu sallayarak gezemezdi. Hakkında bir sürü suçlama bir sürü video bilmem ne var ama gel gelelim daha adamın ifadesi alınmadı bu nasıl iş anlamadım yani şaka gibi iş. Kadını da susturmak için ya da birilerine göz dağı vermek için öldürmüş olduklarını düşünüyorum.
0 oy
tarafından
Ağlayarak mesaj atmış nasil gördüyse düzmece ya ümit tutuklansaydi belki o kadın ölmezdi 
(13 puan) tarafından
Kesin öldürdü kadını ne kadar rahat vidioda gördünmü
tarafından
O oldu bitti öyle rahat ya bu kadar şikayet varken neden tutuklanmiyor anlamak çok zor bi kaç kişi daha mi ölmesi lazım
(13 puan) tarafından
Devlete arkasını vermiş Süleyman soyluyla babanın çekilmiş resimleri var
tarafından
Illahi adalet bir gün tecelli edecek
(582 puan) tarafından
Bence ümitcan öldürmedi. Ortada bu işleri yürüten daha farklı kişiler var ve bence ümitcanmış babasıymış bunlar öne atılan isimler sırf bu işin içinde olanlar isimleri dökülmesin diye yapılan şeyler ve annesini eminim bu işin içinde olan arka planda kalan isimler öldürdü
0 oy
tarafından
Bu iş çok karışık birşey yaa nasıl bir aile bunlar ya
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ölmeyi düşünen kadın maskemi takar, yüzünde full makyajı varmış.Bence kadın oğluna teslim ol diye baskı yaptı , babaoğul beraber öldürdüler.Babası açıklama yaparken sarhoştu
0 oy
(406 puan) tarafından
Ya allah aşkına baksana sıfatına. Nasıl kendilerini biranda haklı çıkarmaya çalıştılar. Anası ölen her kim olursa olsun aglamaktan geberir kadın orda yatıyo yerde o malda duruyo orda gram aglama yok nasıl durabiliyosun ya kadının ne ogulları ne kocası aglamıyo bi anası aglıyodu. Bilerek yaptılar aradan sıyrılmak için başkasına vurdurtmuşlardır kadını yakında çıkar kokusu bide ordan bagırıyolar müge anlıya küfür hakaret ediyolar noldu pislikleri ortaya çıktı diyemi bunlar oldu bunlar ***.üne girsin diyolar müge anlıya bilmiyolar kimle ugraştıklarını. Artı intihar eden biri maske ve poşetle neden gitsin intihar etme. Kadının yanında iki tane adam olması lazımdı onlar nerde hadi kadın intihar etmeyw gitti peki o adamlar ne alaka onlarmı götürdü saçma sapan bi yere. Ay valla beynim koşarak kaçıyo şuannda sıkıntılı işler
0 oy
tarafından

Kendini oldurmemistir o ya enseden kendini öldürmeyi başardıysa valla tebrik ediyorum 

0 oy
(778 puan) tarafından
Öyle diyorlar benim ölümüm den müge anlı sorumlu demis
0 oy
(778 puan) tarafından
Bence bu umitcanin arkasında daha büyük biri var çete bunlar annesi onlar öldürdü bence bu umitcana gözdağı veriyo bizim adımızı söyleme diye 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 223 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mira yesra (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 563 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 586 göst.
0 oy
9 cevap 332 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu

377,962 soru

11,313,048 cevap

34,747 kullanıcı

...