0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

eşim dün cocugun fotosunu önceki postlarimi okuyan bilir surekli esyalarini toplayip evden gidiyor en son bnde annemlere geldim bosanicam burdada rahat vermiyor sürekli iftira hakaret iyrenc seyler esim biz evlenirken anneme bes milyar vermisti bnm babam yok annemle yasiyorduk biz istedik esimden misafirlerimiz gelecekti uzaktan birikmisimiz falanda yoktu dugunde hepsini harcadik esim kendisi verdi durumu bildigi icin sürekli onu gündem yapiyor karaktersiz bna yazdiklarina bakin

13 Cevaplar

+2 oy
(1,657 puan) tarafından
Booooş booooş konustugu nasıl bellı ya once adam ol hamıleyken dövmus neler etmıs sımdi mı Allahın emanetı olmus o cocuk hayırdır?  O zaman neydı daha dogmadı ölsede bısı olmaz mı diyordu? O kadar kıymetlıydı 10 gunluk bebekken sizi evde bırakıp ne *** yemeye gıtmıs esya toplayıp ortadan kaybolmak ne ya adam mı acaba g.tun sıkısınca sıvış karaktersız dedıgi laflara beddualarla bak rezil 
(54 puan) tarafından
aynen böyle bebegim 6 aylik bni cildirtmak icin söylüyor annem birkere hafif bir sekilde oglumun kafasina vurdu sus bakiyim aglama diye sakadan azarladi onu söylüyor neymis cocugu dövuyormusuz kufur ediyormusuz ben dün bosanacagimi söyledim akli sira mahkemede sunacak bisey ariyor
(1,657 puan) tarafından
Kanıt yok sahıt yok o evden cıkıp gitmelerini acıklasın bı once ayrıca 5000 dedıgı parada bı ıse girsen 2 ayda verırsın en kotu maaşla  :D mılletı kendıne guldurur anca
(54 puan) tarafından
dügün olacagi dönem biz anne kiz yasiyorduk esime söyledik gelen giden olacak uzaktan misafirler gelecek hazirlikli degiliz dügünde cebimizde para olsun diye neymis annem bni bes bin lira karşılıginda esime satmış iyrenclige bak tiksiniyorum bu adami nasil sevebildim bn birde bosanmiyorum bn senide cocugumuda seviyorum diyor
(1,657 puan) tarafından
Hadı lan ordan de boylr sevgı mı olur tek derdi kurdgum yuva bozulmasın duzenım dagılmasın sevgı falab olsa boyle konusmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun cnm medesem bilemrdim

0 oy
(107 puan) tarafından
Allahim ya ne ugrenc adam
0 oy
tarafından
Aman yarabbim. Ne biçim sözler bunlar. Yaş yerine kan akitsin ne demek. Bir insan eşine bunları nasıl der. Valla canım. Tez zamanda kurtul bu adamdan.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ayy Insallah bosaninca kurtulursun bu ruh hastasindan 
0 oy
tarafından
Sen romanda yazsan anlamayana bisey anlatamazsin   .  Allah yardimcin olsun hakkinda hayirlisi olsun  
0 oy
tarafından
Psikolojik rahatsızlıkları mi var 

Yada iyii bir doldurusa gelmiş 
(54 puan) tarafından
sürekli böyle annesiyle 24 saat birlikteler annesi esimin dükkaninda calisiyor hamileligimide rezil etti  iste oglum bn size hamileyken yük tasirdim 15 kisiye yemek ypardim tarlada calisirdim dogum yapmaya yürüyerek gittim vs. vs. burnumdan getirdiler hastaneye gittim ona kulp taktilar yattim hamile kadin yatmaz dediler
tarafından
Annesiyle uzak kalsa doldurustan kurtulsa rahatlar gibime geliyor da birlikte çalışıyor diyorsun zor rabbim  akil fikir versin evine baglanir sizlere sahip cikar inşallah bi yuvayi yapması zor bozması 5 dakika
(54 puan) tarafından
canim kac kez yuvamiz yikilacakti annesini yine birakmadi sabah altisinda birbirlerini buluyorlar annesi beni cok kücümsedi hep ezdi toplum icinde assaladi biktim artik istemiyorum hic birini
tarafından
Zor tabiki canım sen cekiyorsun yasayan sensin bunlari cocugun icinde kendin icin de en iyi karari sen verirsin biz burda ne kadar boşan yok söyle yap böyle yap desek de boş bazen insan bazi seylere göz yummak zorunda kalir bazen artik hersey bitmis demektir en iyi karari sen verirsn herseyin hayırlısı olsun insallah
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ne diyeyim bilemedim Allah yardımcın olsun kuzum Allahın dn bulsun
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Çok seviyesiz konuşmalar. Tekrar birbirinizin yüzüne nasıl bakacaksınız 
0 oy
(580 puan) tarafından
adamin tedsviye ihtiyaccciii var co uk vermeyin resmen hasta 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun beddua etme Allaha havale et

0 oy
tarafından
Keşke böyle kötü konuşmalar olmasa çünkü emin ol barışacaksınız yine yüzyüze bakacaksınız

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 506 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 633 göst.
25 Kasım 2018 Aile kategorisinde Dilara eslem (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 224 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,347 göst.