0 oy
782 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Iyi geceler kizlar oglum uyandi bende o ara telefona bakayim dedim 250 kisinin oldugu ve hic birini tanimadigim kayitli olmayan hatta grup kurucusun bile kayit olmadigi bir whatsapp grubuna eklenmisim link atılmış instagram hesabim hepiniz takip edin etmemezlik yapmayin ha :) şeklinde şok oldum hemen sikayet edip ciktim ama cok sasirdim ne alaka diye bilen varmi bu nasil oluyor 

8 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
AA tövbe o nasıl olmş kz ole 
tarafından
Hic bilmiyorum inanki canim ilk kez böyle birsey geldi   basima buyuk ihtimal dolandirici felandi
(1,307 puan) tarafından
Allah Allah ya bildğin watsap grubana direk girmşsn acaba yalnşlkla dedğin linke falan tıklama
tarafından
Yok tıklamadim canim ciktim hemen
(1,307 puan) tarafından
Demekki attı Oraya seni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl olmuş o öyle ya 
tarafından
Hic anlamadim ki bende canim
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Numaranı nezamandır kullanıyorsun bide her yere numaranı verirnisin 
tarafından
8 aydir fela  kullaniyorum akraba harici birde yakin arkadas harici kimsede yok canim cok sasirdim
(3,823 puan) tarafından
Allah ala yanlış kaydetmiştir biri numarayı bir sayı bile fark eder buda senin numaran denk gelmiştir
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Grup kurduysa senin numaran var o kiside demekki profil resmi falan yokmuydu
(1,073 puan) tarafından
Ayn cok doğru canım benimde öyle olmuştu
tarafından
Yoktu canim ekli olan kisilerinde hic birini tanımıyorum
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ayarlarından duzeltsene senin iznin olmadan seni kimse gruba ekleyemez 
(1,307 puan) tarafından
O nasıl yapılıyo
(4,725 puan) tarafından
WhatsApp ayarlara gir oradan hesap gizliliğe tıkla en altta grup yazıyor tıkla orda seçenekler var
(1,307 puan) tarafından
Tamm canm
Bktm şimdi sen deyince de herkz kişiler yada özel var özel yptm ama kimseyi seçmedim
Teşekkür ederim canım benim ❤️
(4,725 puan) tarafından
Rica ederim :)
tarafından
Ay cok tesekkur ederim canim hemen yapiyorum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Aaa sabah esimede oldu aynisi kiz bi baktin whatsapta birsürü numara tamam mi ama hicbiri kayitli degil dedim bune dedi haberim yok eklemişler dedi ben inanmadim ama bak sende de olmus
tarafından
Aynen canik şok oldum resmen googleden baktim ordanda boyle sorun yasayanlar olmus buyuk ihtimal dolandirici felan yazmislar link vardi cunku tiklamadim rast gele cevirip grup kurup linkle dolandiriyorlarmis
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Abooo bide 250 kisilik 
tarafından
Aynen canim ama hepsi cikmis geri rast gele cevirdi demekki linkte birakmis tiklamadim
(6,053 puan) tarafından
Amannn kuzumm dikkat et tiklamadin ii olmus
0 oy
(528 puan) tarafından
Bi ara eşime öyle olmuştu çıktı gruptan. Yazin deprem olmustu istanbulda o zmandi galiba ses kayitlari vardi hatta ordan hatirladim simdi:))
tarafından
Ne degisik birsey vallahi bir tuhaf oldumdu gece gece :))

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,430 göst.
4 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,482 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 507 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Aseltugce (67 puan) tarafından soruldu

377,756 soru

11,306,442 cevap

34,734 kullanıcı

...