0 oy
603 göst.
Diğer kategorisinde (904 puan) tarafından

Keşke normal olanlardan alsaydiniz diye yorum yapmayın :) benm böyle hevesim var kullanımı zor diyolar tabi ama eşim yanmda olacağı için arabada var diye pek zorlanmam herhlde normal dolmuşla biyere gtmem nadir olur port bebeli istedim

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok post yukarı çıksın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim arabam bundan oturma pozisyonu seçeneği olmadığından biraz zor oluyor ama ben memnunum alt sepeti geniş ağırlık taşıma kapasitesi yüksek kullanımı kolay hafif bir elimde araba bir elimde çocuk fizana gidiyorum ben bununla ") hayırlı olsun güle güle kullan ❤
0 oy
(830 puan) tarafından

Bende buna benzer Johnson travel sistem kullanıyorum çok memnunum valla :D Sadece puseti tak çıkar yapa yapa kenarları açıldı o kadar 

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Benimki de böyle valla çok memnunum canım. 8 ayına kadar puset olanı kullandık. Sonra diğerine geçtik. Şimdi 1 yaşında ve hala rahatlikla kullanıyoruz 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bunlar bana kullanışlı gelmedi ama bilmiyorum kullanmadım ben yarım puset şeklinde aldım uzun süre kullanım için
0 oy
(396 puan) tarafından
Bnde de baby plus canyon aldım çok memnunum canım.bnce travel sistem daha kullanışlı diğerlerini beğenmiyorum eğer çok gerek görürsem ilerde baston bebek arabası da alırım uyguna güzel şeyler var
(904 puan) tarafından
Aynen bende ya bakıyorum herkeste resmen bu tarzlar artık :) çok tatlis duruyor kullanımını tabi bilemiyorumda :D
(396 puan) tarafından
Canım emin ol sürüşü falan çok rahat alt sepeti de gayet geniş güzel tek sıkıntısı ağır olması evinde asansör varsa hic dert etme
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bizde de bir benzeri var 5bucuk aylık oğlum puseti istemiyor artık sanırım sıkılıyor :)) az daha büyüsün diğerini kullanmaya başlayacağız herkes ağır zor falan diyor ama bilemiyorum 
0 oy
(9,908 puan) tarafından
Casual kaliteli canım güle güle kullan 
0 oy
(253 puan) tarafından
Canım arkadaşımda bu model vardı quatro çok begeniyordum ama aç kapa sorun oluyor travel sakın alma dedi diye baston tarzı kapanıp acilandan aldım.aklim.bunda kalsada.arabaniz varsa hiç düşünme iyi almışsın casual çok kaliteli araba yoksa zor dolmuş otobüse binilmiuo travel la
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Anlamadığım şu zatn bundan almiyoz mu diğerleri dedigin ne:)
0 oy
tarafından
Ayni tarz ben aldim kanz veyron modeli :) bana da baston al dediler ama hic beğenmiyorum onlari e araba var asansorde var diye bundan istedim :)
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben casual cadillac kullanıyorum sadece arabanın alt kısmı biraz farklı bundan. Çok konforlu bir araba. Evet çok yer kaplıyor ama bebek içinde rahat ediyor. Arabanın bagajında tutuyorum sürekli. Ha ben bir de baston puset aldım kısa mesafe onu kullanıyorum. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kullanımı çocuk oturmaya başladıktan sonra zor canım çocuk öne kayıyor bu trvellerde evet küçükken güzel görüntüde güzel ama kaç tane arkadaşımın travel sistemi vardı sattılar çocuklar bir yaşına girdikten sonra eziyet oldu diye 
0 oy
(704 puan) tarafından
Yoo hiçte zor degil benmkide travel slstem cok guzeller valla bende cok severek aldım cokta kullanışlı iyi yapmıssın icinde kalmamış olur güle güle kullanın
(904 puan) tarafından
Valla canım açıkçası sirf gortnu için aldım:D kullanisini hc blmiyorum teşekkür ederm
(704 puan) tarafından
Memnun kalıcaksın inan :D ne demekk

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 230 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
0 oy
7 cevap 210 göst.
17 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy