0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Özellikle nereleri temizlersiniz anlatirmisiniz 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne gibi anlamadım. Bütün evi temizliyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından
ilk evi süpürürüm sonra tozları yerleri silerim
0 oy
(468 puan) tarafından
Ben en çok ocağımı silerim yağ sıçramıştır diye duvar fayansta silerim günde iki kere sildiğim oluyor.evide önce süpürür sonra silerim.
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Camlar dışında her yeri .camlara izin vermiyor . En sonunda belediye gelecek diyorum camlari temizlemeye.  Kiyameti koparıyor.  Birinde temizledim anladı da demediği kalmadı 
(21 puan) tarafından
Neden camlara izin vermiyor o silsin yada yardımcı tutsun camlar pis olur mu hic
(3,795 puan) tarafından
Anasina sildirir gene de bana sildirmez . Millet gormesin diye . Kendi de siler ama bana izin yok.
0 oy
tarafından
Koltuk altlarini mutlaka supurur silerim. Tv unitesi kanepe kenarlari sehpa hergun tozunu illaki alirim. Mutfak dolaplari her isim bitisinde silerim o kulplarini daha cok

Lavabolarda musluk baslarini kapi kollarini surekli acelerim. Prizleri iki gune bir silmem gerek. Tuvalet banyo fayanslarini ciflerim acelerim fircalarim

Duvar koselerini de surekli fircayla toz almam gerek yapmadan rahat edemediklerim
0 oy
tarafından
İlk işim.mutfak toplamak sona tuvalet yıkarım sona balkonları yıkarım.sona gelir evi süpürür makine yaparım sona aynaları siler toz alırım sonada yerleri silerim.bittiii:)
(49,829 puan) tarafından
bende tuvaleti en son yikar dusa girerim ☺️☺️☺️ üstüme su sicrar sicramistir.diye düşünürüm
tarafından
Ay yok ben en sona bekleyemiyofum :)))
0 oy
(21 puan) tarafından
Soruyu biraz acarsan 
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Her gün evi mutlaka supururum banyoyu tuvaleti domestoslarim. Evim hep topludur detaylı temizliğe başlamadan önce çamaşır varsa makineye atarım bulaşık varsa makineye atarım yikanir ben temizlik yaparken. Halıları yolluklari supurur kaldırır siler geri yerlestiririm gardıropumuz biraz tozlanıyor sanırım renginden dolayı onun mutlaka tozunu alırım ama temixlikten önce tabi. Camların denizliklerini içten dıştan silerim dolap altları kanepe altlarını da silerim çöp kovasini sürekli yikarim mesela. En Son bahçeyi supurur çamaşır asar banyoya girerim :) biraz karışık anlattım aklıma geldikçe ekledim idare et :)
0 oy
tarafından
Güzel yaparım şarkı söyleyerek ahahaha
0 oy
(805 puan) tarafından
Bir basladimi heryeri siler temizlerim en son mutfagi yaparim aliskanlik birde hunharca camasir suyu kullanilirm boyle 1 gunde bir kutu faln :)
0 oy
(302 puan) tarafından
günlük yaptıgım işi soruyorsan sabah eşimi gönderirir dolap icleri dagınıksa onları toplar dzenlerim eşimin kahvaltı bulasıgını toplar yani ortalıkda dolp icleri dagınık heryer toplar kızım uyanmadan bütün heryeri süpürür toz alır banyo lavoba tualet yıkarım saat cok gec kızım kalkmasına daha varsa yemek yaparım eger az kaldıysa öglen uykusunda yaprım bende yatırım ondan sonra kızım ne zmn uyanıdsa artık

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 464 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 450 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 361 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (922 puan) tarafından soruldu

397,058 soru

11,875,727 cevap

35,990 kullanıcı