0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Esinizin sizi aldatdigini dusunseydiz ve suphelenseydiz ne yapardiniz?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takibe alırım mesela geliş gidişini telefonunu eskisinden daha farklı bi davranışı var mı hepsini 
(2 puan) tarafından
Eve hep ayni saatde gelir ayni saatde gider telefonu hep ortada ama bisey bulamiyorum ama bana olan haraketleri soguk
tarafından
Hareketleri soğuk die aldatacak die bisey yok ama yorgundur falan
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
İyice araştırmadan ön yargıda bulunmak istemem
0 oy
(553 puan) tarafından
Takip ederim TLF gizli bakarım ses kaydeci indiririm  en ufak birşey görsem saydirir sonra tekmeyi basarim net :)
(2 puan) tarafından
Whatcapi gizli izliyorum ama son bi kac gundur ide oldugu zamana bakamiyorum hep kapatiliyo evda aciliyo
(553 puan) tarafından
Cnm şüphen varsa elbet birgün yakalanır engellenen msj numaralara da bak illa watsaptan tek konuşmazlar
0 oy
tarafından

Dinleme cihazı:angel:

0 oy
(2,633 puan) tarafından
kanıt arayıncaya kadar susup beklerdim gözlemlerdim. Kanıt bulunca da boşanırdım. 
(1,717 puan) tarafından
Hatta Bi arkadasım esinden süphelenmeye baslamıs. Telefonuna bakıyormuş bir seye denk gelmemiş hiç. İçine kurt düşmüş acaba 2 telefon mu kullanıyor die. Esi evde uyurken arabanın anahtarını almıs. Arabanın her yerine bakmıs. Ön koltugun altında kılıfın oldıiugu yere saklamış telefonu. Sessizdeymiş telefon okumus mesajları. Eve gelince kıyamet kopmuş. Kocasına saldırmış resmen elime ne gecerse vurdum dedi. Karısını kapatmıştı. Arkadasım da kapandı. Konustugum kadın acık askılı giymiş mini etekli sarı saclı biriymiş. Madem sen acık karılardan hoslanoyordun beni ne DİE kapattın diye haykırmıs evde. Tabi sonradan arkadasım da acıldı. Şuan acık. Seslerine kaynanası kayınpederi gelmiş onlarda ogluna cok laf söylemiş. Ailesi cok seviyordu arkadasımı. Ayrılmak istedi onların hayrına bir sans verdi birde yeni dogum yapmıs tı. Şimdi kocasını adam yerine koymuyor sürekli kavga ediyorlar en ufak birsey de kıyamet kopuyor. Yani güven kaybolunca eskisi kadar birsey olmuyor
(249 puan) tarafından
Yeni dogum yaptim ve suphelerim vardi zaten arabasina bakmak hic aklima gelmedi cok iyi hatirlattin eve gec gelmeler telefonu evet dedigin gibi ortada kendine bakmalar felan ben niye boyle dedigimde sacmalama ne alaka felan bana bu ara hep diyo iste bana makyaj yap kendine bak filan :(((
(1,717 puan) tarafından
Sende bak cnm arabanın her yerine. Koltuk altlarına paspas altına torpido gözüne bagaj a falan bak
(249 puan) tarafından
Arabasi hep tamircide durmadan arabasina carpiyolar gelsin tamirden bakicam zaten içime suphe dusurdu kendi kendine
(484 puan) tarafından
Vay bee aferin o arkadaşına. Şöyle dua ediyorum ben kim yapıyorsa bu pisliği allah o kadınların karşısına çıkarsın . Ne deyim şaşırdım bu kurnazlık karşısında.  Allah ıslah etsin
0 oy
(118,990 puan) tarafından
Acliga yokluga yoksulluga hastaliga herseye raziyim ama aldatma dedinmi 1dk dusunmem ceker giderim
0 oy
tarafından
Öyle bir şüphem varsa mutlaka peşine düşer ne haltlar karıştırıyor bakardım açığını bulduğum andada keserim fişini ihaneti affetmem şahsen 
0 oy
tarafından

Sakinliğimi korumaya çalışırdim önce telefonuna bakardım elime kanıt lazım yoksa aldatildigimla kalırdım eğer bı yerlerden geç geliyorsa bir gün boyunca takip bile ederdim Allah kimseyi bu duruma düşürmesin tabikide çünkü çok ağır geliyor insana şimdi sakinliği koeuyamam diyenler olur ama eğer çocuğunuz varsa buna mecbursunuz çünkü herşeyden önce çocuk o an geçmiş geçmişte kalır sevgi aşk herşey unutulur :P

0 oy
tarafından
Takip.ederdim tlf bakardim.isyerine catkapi giderdim.devamli görüntülü  arardim yakaladigim an esyalri parcalar evi atese verirdim agzina sıça.rdım rezil rüsva ederim yüklü  tazminat ve nafakayla.gotü.ne tekmeyi basardim 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senelerce şüphelendim ama ispatim yoktu 

Mesajlarını yakaladım  yıllar öncekileri inkar etti 
(12,264 puan) tarafından
Benim de supelenmelerim böyle başladı
Ama bir türlü ispat edemedim 10 yıl SONRA çıktı b.o.k.u inşallah seninki birşey yapmıyor dur
(249 puan) tarafından
Valla icimde hep bi suphe var saçlarını uzatiyo ne biliyim eve geliyo cok mutlu durmadan bana biseyler aliyo felan kuzum güvenemiyorum cocugunun ustune yemin ediyo bana evde bi muhabbet sohbet bisi yok ne biliyim ya moralim bozuk
(12,264 puan) tarafından
Lousasin şimdi üzme kendini
Ama tlfnu kurcala bence haritalardan bak bakalım nereye gidiyor arama geçmişine bak
Varsa  birşey İllaki birşeyden yakalarsin  
Allah yardımcın olsun canım ❣️
(249 puan) tarafından
Her aksam bakiyorum kuzum sherlock holmes gibi hissediyorum bazen kendimi :))) arama gecmisi whatsapp onların hepsine bakiyorum bisi yok engel listesindede yok hani eve gelirken engellese felan dun gece bana sey diyo sen abartiyosun işte ne alakasi var filan
(12,264 puan) tarafından
İnşallah yoktur bazen kuruntu yapıyoruz diycem ama kadınlar bu konuda hisseder maelaef;(
0 oy
tarafından
Kuzum yorumlara baktım da eşin zaten kötü sitelere giriyormuş aldatması için dokunması konuşması görüşmesi gerekmiyordu esin farklı niyetle bakıyor bence bana göre aldatma bu başkasından haz alıyor bilmem ne falan bu bile sebep yani aldatma 
0 oy
(653 puan) tarafından
Şüphelendiğim ne varsa peşine düşerdim gerekirse takip ederdim 
0 oy
(302 puan) tarafından
düşünmek bile istemiyorum ama olaki öle bi şüphem varsa iyce kontrol altına alırdım herşeyini bişy yakaladıgım an 1dk durmam 
0 oy
(267 puan) tarafından
Telefonundan engellenenlere bakardım erkekler eve gelince engelliyor sevgililerini
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Takibe aldım ve kendim rezil oldum:D 
0 oy
(15,778 puan) tarafından

Eşim çocuklarına düşkündür özellikle kızıma. Direk onlar üzerinden piskolojik baskı yapardım. Yola getirirdim :D

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kanıtlamak için her zmn ki gibi davranırım tabiki gizli gizli heryerde intden felan takip ederim yakalarsam kanıtı alırım tekmeyi basarım asla kabullenmem böyle bişiyi 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 615 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde SenOsun (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 830 göst.
0 oy
46 cevap 1,024 göst.
+1 oy
27 cevap 324 göst.
17 saat önce Diğer kategorisinde Yasmin65 (244 puan) tarafından soruldu

377,230 soru