0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (347 puan) tarafından
Esimin bna soğuk davranmasından her ne olsa morali bozuk olsa bile asla konuşmaz soruma cevp  bille vermez sanki gotuyle  konusuyom aileside  sümük gibi yapismis  yakamizi  bırakmıyor biktim annesinden  2 günde bir durmadan bni arıyor meraklı kârı gıcık  kârı arıyor ailemi soruyor halbuki ailem onunla aynı şehirde yanıma gelmesini  istemiyorum dogumda yine gelicem dio gelip 2 ay yanında kalıcak anlasmiyorum  kariyla  1 yıllık evliyim geçen yıl kısın geldi o kocası  oğlu 1 yıl evimde kaldılar evleri olduğu halde evliligimi  zehir ettiler beş kuruş para eşime bana vermediler yanimizda  oldukları süreçte bizi  kiraya soktular nefret etmişim onlardan en son telefonu kiricam o kadar biktim kurtulamiyorum  napim sizce kizlar telefonu komple  kapatayim  mı:(

2 Cevaplar

0 oy
(3,702 puan) tarafından
Kaynananla arandaki sorun ne
(347 puan) tarafından
Birlikte olmadigimiz  halde elaleme  bilmem ben sağ oldugum  surece  iki çocuğumu  ayirmam  bilmem gelinimi  ayirmamisim  yanimizda kaldiklari  süreçte bizi borca koydulsr  elerini  ceplerine  atmadilar  karisiyor  bna yalaka  bi insan  evime bizim ev dio  :( biktimmha bide bebegimin  beşiğini  sözde onlar alacakti  almadılar simdide arıyor dio aldiniz  mı beşiği almadin ne soruyom madem
(3,702 puan) tarafından
Ayıp etmişler esin senin yanındaysa boşver
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Açma yüz verme isim var de kapat. Gelip kalırsa da ihtiyacım yok ben kendime bakarım de . Ne kadar söylemezsen hep daha beteri olur . Benimki de fenaydı neler etti bana ama hiç geri çekmedim kendimi hep lafımı söyledim içim dışım birdir zaten benim tutamam içimde. Şimdi benden iyisi yok bı gör nasıl değişti.  Yüz versem ama hep öyle devam ederdi 
(1,105 puan) tarafından
Numarasını engelle :D
(347 puan) tarafından
Kız engellesem milleyten  arıyor zaten onun telefon yok  kayınpederden eltisinden  onlardsn  ariyor
(1,105 puan) tarafından
Tövbe yarabbi nasıl bişey bu böyle inatçı
(347 puan) tarafından
Meraklı  kârı biktim valla sen önü bide bna sor artık o derece telefondan  vazgeçtim ama ailemlede  konusamiycam   :(
(1,105 puan) tarafından
Kıskançlıktan yapiyolar hep

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 277 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 535 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ceyceyyy (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 514 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (264 puan) tarafından soruldu