0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (10,204 puan) tarafından
Kızlar sinirim aşırı bozuldu oturdum ağlıyorum. Çocuğa çorbaya niyetlendim yogurt kesildi dedim kabak yapayım ya su dolu tencere ne ara çekti anlamadım. Bir daha yeltendim bir kabak 1 saat pişer mi ya 1 saat kaynadı. Döktüm en son. Oturdum ağlıyorum çok gerginim ya. Şimdi de yemek yapacak gücüm kalmadı psikolojim mi bozuluyor anlamıyorum. Bana bir şey deyin ya 7 aylık kuzum sanki aç bırakıyorum gibi ruh halim şu an her yemeği özene bezene yaparım halbuki ona 

4 Cevaplar

0 oy
(48,481 puan) tarafından
sakin ol canim corba kesilince blender dan geçir duzeliyo
(10,204 puan) tarafından
İkbalim tencereyi atıcam öyle sinirim bozuldu benim ya ne oldu bugün bana. Döktüm bile keşke önce yazsaydım buraya. Mutfağı göresim yok
(48,481 puan) tarafından
oluyor canim bazen üzülme baska is yapiyorsundur kesin aklinda olsun bir daha kesilirse denersin.
başka pratik birşey uyduruver bebisin küçük muhallebi yap pirincunuyla
(10,204 puan) tarafından
Artık öyle yapıcam ikbalim sağolasın
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Banada oluyor öyle bazen üst üste geliyor işte aksilik . Böyle zamanlarda sinirlenmemek gerek sabır diyip yavruna sarıl emziriyorsan biraz emzir sonra yeniden yaparsın canim
(10,204 puan) tarafından
Emıyor kuzum akşam öğünü de yer sonra emer uyur her akşam ama bugün tutuldum resmen. Ya sabır diyeyim sağol balım yorum için
(174 puan) tarafından
Ne demek canım yalnız degilsin hepimiz aynı yollardan geçiyoruz kendini kötü hissetme moralini yüksek tut
0 oy
(94 puan) tarafından
Bazen olur oyle ama kabak nasil yumusamamis bi saat bem ogluma boyle kucuk kabaklardan aliyorum onlar hemen yumusuyor
(10,204 puan) tarafından
Hiç anlamadım canım keçeye sarılmış gibi tövbe pişmedi bebek kabak bir de
0 oy
tarafından
Velahavle vela kuvvete illa billahil aliyyul aziym çek bi nefesle canım olur arada öyle şeyler nasiplen çıkmışlar artık bu gün ki nasibi onlar değilmiş insan bile bile çocuğunu aç koyar mı öyle düşünme başka bir şey olur bir bakarsın hiç beklemediğin bir yerden bir şey gelir oturur yersin her şey nasip kısmet 
(10,204 puan) tarafından
Sağol kuzum desteğin için çorba yaptım tarhana onu içirdim. Az sakinledim Allah şaşırtmasın nasıl kötü oldum
tarafından
Okur cabim öyle şeyler takılma boşver bende yeni evlendim bir hafta sonra ramazan geldi benim adamın arkadaşlarını cagirdim yemeğe o güne kadar toplu yemek hiç yapmamışım ") ay ben kıymayı çıkarmayı unuttum tuttum plastik leğenle kaynar suyun buharına koydum su gibi oldu leğen bir eridi ") bir kökü kapladı evi allahım ne edeceğimi şaşırdım ") ama en sonunda yaptım bir şeyler koydum sofraya o günü hiç unutmam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 603 göst.
10 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,272 göst.
21 Haziran 2019 Aile kategorisinde talihsiztalihli (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

378,048 soru

11,314,989 cevap

34,755 kullanıcı

...