0 oy
957 göst.
Aile kategorisinde (947 puan) tarafından

Kızlar merhaba eşim gece gidiyor bı haftadır  annemde kalıyoruz burası yakın burdan gelip gidiyor . 7 aylık da bı prensesim var. Neyse bı komşusu var annemin  çocuğu sevmek istiyormuş  şap şap öpüyor yanaklarını bide   ağzının kenarını bende sevdirmedim bende korona yok nolcak seveyim diyor .bende sevmek yok dedim . geziyor çok  ne düğünü ne pastanesi eksik kalıyor mübarek . Her gördüğünde sevmek istiyormuş. Bende virüs var diyip geçiyorum normal zamanda da olsa ben herkesin çocuğumu opmesini istemem ki bende kimsenin çocuğunu öpmem. Görümcem kızı var 5 yaşında bebeğimin elini öptürür  kayınpeder gelir elini öper yanakları cabası bende kızarım mesela ağzına sokuyor diye. Benim anam babam kardeşim de seviyor ama optuklerini bilmem binde birdir dayanamayıp öperler onda da yikatirlar yüzünü bana Normal zaman olsa sevdirip öptürür müsünüz çocuğunuzu ?? Ben şahsen sevmem çocuğumun sapur şupur öpülmesini 

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda kızlar ?? :ermm:

34 Cevaplar

+2 oy
(586 puan) tarafından
Böyle şeylere pek takılmam sevinirim bebeğimi sevdikleri için ama şuan virüs olduğu icin istemiyorum 
(947 puan) tarafından
Sevilmesinden bende mutlu olurum ama sap sup öpülmesini istemem
(586 puan) tarafından
Abartmadan öpulmeli tabi her şeyin bi ölçüsü olmalı öpulmenin de
(947 puan) tarafından
Herkese öptürmem kuzum .bende herkesin cocugunu öpmem şahsen
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Bende opturmem
(947 puan) tarafından
Bende sevmem şahsen
0 oy
tarafından
Ayyy bahsetme bile kaynanam eltimin bebeğinin burnunu ağzını salya sümük öpüyor ısırıyor varya tiksniyorum kadından eltimden daha çok sinirleniyorum inan ki sinir bişey öpülecekse yanaktan ufak öpülür o kdr ****** gibi öpmeye ne gerek var ya sinirlerim tepeme çıktı şu an ufacık bebeği maymun ediyorlar ellerinde
(947 puan) tarafından
Off sorma kuzum bende hemen yıkarım elini yüzünü çocuğun yazık günah ya ben bebeğimi öpmeye kıyamam daha ben opmemisken bi haftalık bebeğimi sap sup opmuslerdi ya delirmistim
tarafından
Aynn ya insan delirir sürekli yüzünü yıkaman lazım ama mikroplar zavallı bebeğe bulaşıyor sonuçta yıkayana kdr :(
(947 puan) tarafından
Malesef canım sorma ya bi gün bu yüzden kalbini kircam birinin zaten :(
0 oy
(295 puan) tarafından
Nefret ederim bebegimi opmelerinden özelikkle kaynanam bebegin ellerini yaliyo resmen bşeyde diyemiyorum eşimle kac kez kavga ettim bu konuda ama yok dinlemiyolar bende 2 haftadir gtmyorum böyle giderse gtmemde
(947 puan) tarafından
Benimki de yalıyor resmen  gorumcenin kızını uyarir gibi diyorum ama yapıyorlar düşünmeleri lazım çocuk ağzına sokuyor elini .benim de gidesim gelmiyor yanaklarını da öyle bı öpüyorlar ki. Annemin komşusu da getir de getir diyor öpeyim bı şey olmaz diyor
(295 puan) tarafından
Yaa hep bisey olmazlar yuzunden oldu hersey zaten
(947 puan) tarafından
Malesef canım küçücük günahsız çocuk ya öpmek nedir makas al yanağından masaAllah de geç
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Normal zamanda da cocuk oyle opülmez. Corona olmasa Baska bir hastalık yasıyor olabilir. Herseyi gectim agzı pismi temizmi ne belli degil. Tepkini koy kıvormadan öpme istemiyorum de
(947 puan) tarafından
Bide bende virüs mü var nolcak diyormuş deli oldum ya
(1,094 puan) tarafından
Hee bu gun duydum bizde virüs mü var diyen tanıdıkta virüs cıktı dün
(947 puan) tarafından
Bilinmez belki belirti yok ama taşıyıcı kendisi
(1,094 puan) tarafından
Ben dikkate almayanları gamsız diyordum. Anladım ki bunlar tamamen ********
(947 puan) tarafından
Kesinlikle canım + seni
0 oy
tarafından
Valla bacı ben herkese söyledim 40ı cıkana kadar evime kimse gelmesin diye. Kayınbabamlara da dedim 40ı cıkana kadar uzaktan bakacak herkes. Bebek öpülmesine karsıyım kimseye öptürmem acayip katı kurallıyım yani. Uyardım bastan ben. Virüs olmasa bile öptürmem ya hastalığı biseyi varsa ben o öpecek diye cocugu hasta edemem.
(947 puan) tarafından
Bende sevmem öyle şeyi benim kırkım çıkmadan duyan geldi hele kaynana bide eşimin teyzesi sap şap optiler çocuğu aklıma geldikçe deli oluyorum
tarafından
Kız sus sen dedikce sinir indi tepeme. Hiç sevmem öyle insanları taviz de vermem yani. Allah sabır versin bacı.
(947 puan) tarafından
Amin canım alttan allttan çocuğa lafsokar gibi sokuyorum lafı ama anlamıyorlar
0 oy
(7,164 puan) tarafından
Ablamın çocukları ilk torundu doyana kadar hepimiz sevdik . Kokusunu içime çeke çeke öpmüşlugum var.   Çocuk sevdikçe güzelleşir . Ama gidipte el âlemin bebeğimin bilhassa ağzına yakın yerden öpmesine müsaade etmem boggg yani ... Çok kanı kaynıyorsa kollarından opsun ayakların opsun . Yakınım olmayan kimsenin opmesini istemem . Ablamlarn harici baskasinin çocuğunu da opmem . Korona varken hele hiç ...
(947 puan) tarafından
İnsan gibi öptükten sonra ne halası ne teyzesi kıskanmam ama sapur şupur öpüyorlar bide ellerindn öpüyorlar. Çocuğun eli ağzında sürekli sulu sulu öpüyorlar bide hele ki bu zamanda gorumcenin kocasi bide berber yani
(7,164 puan) tarafından
İğrenç sulu sulu ne ya midem bulandı ben olsam medeniyete davet ederim . Birisi de onları sulu sulu öpsün madem
(947 puan) tarafından
Hele kaynana sap sup ses çıkıyor resmen çocuğu öperken.  O yüzden istemiyorum gitmek
0 oy
tarafından
Hayır tabikide eşim bile öpmüyor dışardan geldiği için 
(947 puan) tarafından
Benimki de çok kucağına bile almıyor
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bu zamanda tabiki, kimse öpmez öpemez 

Ama korona olmasa birinci derece yakın öpebilirdi ama yok komşu yok başkası şapur şupur öpemez yok öyle, dünya 
(947 puan) tarafından
Bende halasindan teyzesinden falan kıskanmam canım . Bende istemiyorum sevsin annemi gördü mü getir de getir diyormuş bi gün sağlam haslicam yani
(3,750 puan) tarafından
Çok istiyorsa yapsın bitane o kadında sinir olurum böylesine
(947 puan) tarafından
Bı dahakine öyle dicem yaşın genc çok çocuk sevesin varsa yap bı tane dicem
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben korona yokken de kimseye opturmezdim alerjisi var yuzu hassasmis doktor söyledi biz bile opmuyoruz derdim sanırım ben fazla kıskanıyorum bebeğimi cevrem oyle diuor wsiri bi korumacılık var benden başkası sevmesin ölmesin diye
(947 puan) tarafından
Bende sevmem şahsen . Birak kiskandigimizi düşünsünler
(276 puan) tarafından
Ayni ben. Post cok önce açılmış benim gibi olan varmı diye bakiyim dedim. Seninle davranışlarımiz ayni
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bende sevmem öptürmeyi ama çok sukur ne benim ailemde ne de esimin ailesinde şapur şupur öpen yok sadece kucaklarina alip severler ama dışardan biri öpmeye kalksa guzel dille söylerim opülmesini istemediğimi 
(947 puan) tarafından
Bende uyarıyorum sakince ama anlamıyorlar ki canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bende opturmem daha tazecik kiyamam biz bile sapur supur opmuyoruz benim bi arkadasim war 2 kizi war onlarada hep der opmeyin annecim rahatsiz olur bebek die 
(6,053 puan) tarafından
kuzumm seninki ne kadarlik benimki gibi cok hassas galiba ben tahris ediyor die dalin bile kullanmiyorum sebamed aliyorum opuldukce kizariyor miniknsivilce gibi oluyor benimkide 13 aylik
(947 puan) tarafından
Benim de 7 aylık canım
(6,053 puan) tarafından
Fistik ❤opmesinler kuzumm ben acik acik herkese diorum opmeyin die
(947 puan) tarafından
Bend diyorum çoğu kişiye kuzum ama insan olana işte
(6,053 puan) tarafından
Aynn oyle kuzumm
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Mesela dışardan yabancı bı kadın gelse sizi şap diye öpse hoşunuza gider mi işte çocuklar da aynı duyguları yaşıyorlar o yüzden çocuğun istemediği şeyi asla zorla yaptırmayın ama asla!
(947 puan) tarafından
Ben kendim de istemem opmesini ki müsade de etmiyorum ille de getir diyormuş
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Annemin komşusuna ne benim cocugumdan çok sevesi varsa cocuk yapsın tabi ki öptürmem 
(947 puan) tarafından
Bı daha derse dicem aklımdaki laf bu :D
0 oy
tarafından
Genel olarak sevmem ya, hoşuma da gitmez. Tükürük hijyenik bişey değil.
(947 puan) tarafından
Bende canım normalde de öptürmem
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Virus var ama benim kaynana gelen misafirin kucagina atiyir cocugumu ya valla sinir oluyorumbi kere kadina dedim opme onunda 10 yaslarinda kizi var onada dedim opme hem yanaginda isilik cikiyor hemde hastalik var dedim oda gitmis beni kaynanaya sikayet etmis kaynanada bakma sen ona op bisey olmaz diyor zaten kaynana oku.uzu yuzunden korona bize geldi ben bebegimden ayri 30 gun gecirdim bebegim beni emmedi bizim hakkimiza girdi lohusaligimi bile yasayamadim kaynananin misafirlarinden gelen korona yuzunden
(947 puan) tarafından
O ne demek ya o kaynananın ağzına ederim ben ne demek ona bakma benim çocuğum o ne demek ona bakma ayy deli oldum ya . bizimkilerde öyle ayy bizim köyde yok bı şey olmaz diye yapışıyorlar çocuğa
(2,765 puan) tarafından
Benim kaynana hastanede yati koronadan yogun bakima bile girdi simdi kalkmis fioki o korona dgildi yalan o bize gelmez virus dio gelwn giden misafiri kabul ediyor
(947 puan) tarafından
Senin kaynana münasip bi yerine pamuk tikanmadan akillanmicak cinsten galiba :D ayy sinir oldum
tarafından
Oyle kaynanam olsa bogazini sikar öldürurüm bet. Iyi sabretmişsin
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kimsenin haddine değil bebeğimi öpmek öptürmem ben kimseye
(947 puan) tarafından
Katılıyorum canım .  Millet kiskanc gözüyle bakıyor bana
0 oy
(436 puan) tarafından
Benim sıpam gelene kendini sevdirmek için can atıyor kucaklarına atlama atlıyor valla şaşırıyorum. Valla bu zamanda kimsenin öpmesini istemiyorum açıkçası. Allah evlatlarımızı korusun 
(947 puan) tarafından
Benimki de öyle kız . Napsin garipler bilmiyorlar ki . Bende istemiyorum opene de ya kızıyorum yada surat yapıyorum
(436 puan) tarafından
Kaç aylık canım benim oğlum 5 aylik . Malesef öyle canım ilgi istiyorlar sanırım
(947 puan) tarafından
7 canım
0 oy
tarafından
Bende korona yok ne ya belki sende yok bende var alla alla ne cahiller varya birde kız çocuğumu asla kimseye öptürmem 
(947 puan) tarafından
Bende herkesin kucağına verip öptürme taraftarı değilim .erkek kardeşim var onun yanında altını alıp üstünü değiştirmem bile
0 oy
(48,364 puan) tarafından
sevilmesi hosuma gider ama opulmesine sinir olurum bende
(947 puan) tarafından
Sevilmesi benimde hoşuma gidiyor uzaktan olduğu sürece

İlgili sorular

+2 oy
25 cevap 397 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Yasmin65 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,129 göst.
0 oy