0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

59 günlük kızım var ve malum sürekli emzirme vs onunla ilgileniyorum bu durumdan çok memnunum. Fakat eşim onu ihmal ettiğimi söylüyor. Aslına bakarsanız biraz haklı birlikte olmak istiyor fakat ben suç işliyormuşum gibi hissettiğim için yapamıyorum. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Bu yüzden benden soğursa diye de korkuyorum. Böyle hissedip bu durumu yaşayan var mı acaba

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden suçlu hissediyorsun onu anlamadm
(980 puan) tarafından
Eşim birlikte olmak istiyor fakat kızıma karşı suç işliyormuşum gibi geliyor nedeni bu elimde değil
tarafından
Canım psikolojik normal değil bu düşüncen aşmaya çalış
(1,165 puan) tarafından
Asıl bu şekilde kızına karşı suç islersin dolaylı olarak canım. Kuracağınız mutlu evlilik cocugunuzun gelişimi için önemli. Ve eşinle aranızdaki bağı ne kadar kuvvetli tutarsanız kızınız bunu hisseder ve çok daha huzurlu ve mutlu büyür. Eşinizi uzak tutmayin. Asıl bu hareketleriniz aile yapınızı bozar ve aile olamadığımız ortamda kızınız sevgi eksikliğiyle büyür.
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Neden suc isliyomussun gibi hissediyosun onu anlamadim ama erkekler hep ilgi istiyir benim ikizlerim var 17 günlük esim onlardan daha bebek suan hep ilgi istiyor yaninda durayim beraber uyuyalim istiyo bebekler ne olcaksa anlamiyolar
(1,008 puan) tarafından
İkiz anne adayı seni merak.ediyordum dogum nasil gecti nasil.oldun diye saglikla.buyut evlatlarını ins
(1,113 puan) tarafından
Amin canim cok saol hepimiz saglikla büyütelim dogum kolaydi ama ben asiri kan kaybettim 2 gun kendime gelemedim 4 unite kan takildi falan hatırlamıyorum zaten 2 günü ama doğumla ilgili bisey degil rahmim zayifmis sanirim iki bebegi kaldiramamis rahmim alincakti cok şükür kurtardilar onun disinda bebekler saglikli oda yeter zaten:)
(1,008 puan) tarafından
cok.sukur guzel gunlerde buyursunlar ins
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kadın olmak zor bebege de evde kocayada yetismen lazım esini de elinden geldigince ihmal etme cnm neden suc isliyormuş gibi oluyorsun kı
0 oy
(266 puan) tarafından
Lohusa sendromu canım geçer merak etme takma herşeyi kafana 
(980 puan) tarafından
İnşallah canım bakalım nasıl olacak zamanla
(266 puan) tarafından
3 ay neler çektim bi bilsen sonra daha iyi daha güçlü hissettim kendimi
(980 puan) tarafından
Birde tüp bebek tedavisi ile anne oldum ben ve sanırım mutluluktan ve anne olmanın verdiği zevkten ilişki aklımdan çıkıp gitmiş durumda umarım tez zamanda atlatırım bu durumu
(266 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(48,083 puan) tarafından
bendede olmustu aynisi ☺️☺️ sürekli bebegin yaninda olunca uzun sure ayrilinca tuhaf geliyor 
(980 puan) tarafından
Geçici bir süreç biliyorum ama yine de huzursuz oluyorum işte
(48,083 puan) tarafından
bide sey oluyor kulağın bebekte oluyo kalkti mi agladi kalkacak mi derken olup bittiye geliyo ☺️☺️ benimki bide deliksiz uyuyan bebek degil daha zor oluyo ☺️
0 oy
(3,275 puan) tarafından
asıl eşine bu şekilde davranarak kızına kötülük ediyorsun aileler mutluysa bebekte mutlu olur mutlu olmaya hakkı var sonuçta sen eşine yaklaşmazsan bebekte gergin ortanda büyümek zorunda kalır birde böyle düşün 
(3,275 puan) tarafından
tabi ki de kolay değil ama benim canım istemiyor veya agrım sızım oluyor demiyor ki bebeğime karşı suç işliyormuşum gibi hissediyorum diyor bu farklı bir durum öyle hissetmemesini suç işlemediğini söylüyorum çünkü aynı duyguyu bende yaşadım geçici bir durum değil eşimle beraber olduktan sonra oğluma bakıp ağlamaya başlıyordum esimden kaciyordum istemiyordum artik huzursuz bir aile olmaya baslamistik kendi kendime atlattım bu durumu sonrasinda evimiz neşelendi bu bebekle değil anne baba arasında olan gayet doğal bir durum
(266 puan) tarafından
Bende diyorum ya canım kolay şeyler atlatmadı sağlıklı düşünemiyor normal karşılanması lazım eşinin de yanında olması lazım atlatana kadar post sahibi de eşiyle konuşması lazım bana zaman ver yardımcı ol bana atlatana kadar idare et beni desin anlayışlı biriyse anlar onu bende eşime diyordum ben eskisi gibi değilim duygularım karman çorman oda teselli ederdi geçecek diye öyle öyle atlattık çok şükür allah hepinizin yardımcısı olsun inşallah bakalım bunda aynı olacak miyim
(3,275 puan) tarafından
inşallah cnm adamlar hiç bir çaba sarfetmeden baba oluyorlar kadınları bu yüzden çoğu erkek anlayamıyor ama kadınlar çok büyük bir serüvenin sonunda anne oluyorlar ama bitiyor mu bitmiyor bir ömür devam eden bir serüven annelerin ki babalar öyle değil Allah herkese anlayışlı es nasıp etsin
(266 puan) tarafından
Amin inşallah eskiden eşim diyordu kadın olmak kolay biz çalışıyoruz ömür boyu ben en son çok kızdım dedim kadınlar da çalışıyor hem ev hem iş siz eve gelip yan yatiyorsunuz oda doğru diyor :) sonra hamilelik ti doğum dü gördü halimi zor diyor ama erkek olmak ta zor diyor yürü git dedim yoruluyorsunuz sadece dedim bide konu dışı ama gerçekten acıya çok dayanıklyiz erkeklere göre onların bi yeri ağrıyor başımızın etini yiyorlar şuram buram ağrıyor diye bizde anca ah uh ederiz kendi kendimize o halde bile iş görüyoruz onlar da yatsın anca
(980 puan) tarafından
Beni çok iyi anlamışsınız.  Durum tamamen bebeğime karşı suçluluk hissetmek isteksizlik değil.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ayy bende de aynı durum 53 günlüğüz bizde.Eskisi gibi değiliz eşimle çok değiştin diyor ben hayır felan dedim ama gerçekten değiştim hem bebeğime olmak istiyorum eşimden önce bebegim geliyor artik yani o yüzden 2.planda :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çok özür dileyerek soruyorum lütfen beni yanlış anlama sadece neden  kizina karsi yanlis yaptığını  düşündüğünü anlamak icin soruyorum acaba eşinle beraber olurken kızınla aynı ortamda olduğun için mi yanlış yaptığını düşünüyosun..seninki kadar ağır psikoloji bende yoktu ama bende mesela çocuğum küçük olmasına rağmen daha 5 aylik ve oglum o an başka yerde olur uyusa dahi başka yerdedir bunu söylerken şuan çok utandim elimden geldiğince üstü kapalı anlatmaya çalıştım  ama neden böyle düşündüğünü anlamak istiyorum belki yardımcı olabiliriz 
(266 puan) tarafından
Normal düşünemiyor canım lohusallik işte geçiyor zamanla bazılarında ağır oluyor tabi eşiyle birlikte olunca yanında da olsun olmasın kendini kötü hissediyor saçma birşey aslında ama farkında olamıyorsun zaman herşeyin ilacıdır derler ha çok daha kötü ye gidiyorsa bi psikiyatri ye gitmesi lazım tabi
0 oy
(1,008 puan) tarafından
ne alakası var canim ya bir bebek anne.baba.mutlulugundan beslenir onu sevgisiz evde yetistirirsen hata edersin bu düşünceleri atmaya calis kafandan 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm bebegin sen ve eşin bi ailesiniz eşinlede yaşaman gereken şeyleri yaşayacaksın çocugunlada böylece mutlu olacaksınız şimdi kocan mutsuzken güzel bi aile tablo olur mu böyle düşün 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu

374,574 soru

11,203,174 cevap

34,502 kullanıcı

...