0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (13,203 puan) tarafından
Çok bunaldım hikaye çok uzun kızlar özet geçmeye çalışacağım umarım anlaşılır. 

Alt üst oturuyoruz hamilelikten itibaren burnumdan getirdi kadın. İşi bıraktım ona taktı eşimin işi bozuldu iki kez iş değiştirdi ona taktı. Boya temizlik yaptık düğün ve doğum temizliği üstünden geçmiş annemler gelmemiş ona taktı. Bu araca şehir dışında evliyim ben ve annemin haftada 1 gün izni var 5-6 saat uzağız. Laf söyledi durdu hep sustum 7 yıldır olduğu gibi annem geldi doğuma kadının suratına bakmadı arkasını döndü oturdu ikimize de. Bebeği sevmek için evine aldı falan. Ve en sonuncusu kaçtır sevmek bahane uyuyan çocuğu uyandırıp seviyor tekrar uyutmaya çalışıyor. Olay çok derin derin izler bıraktı. Eşime annen bitti benim için diyorum saygı duymak zorundasın diyor normalde asla aramızda problem olmaz eşimle. Onun yanında şeker gibi tekken yapmadığı surat kalmıyor. Hıncımı alıp kavga çıkartmak istiyorum sütüm gelmedi onun yüzünden ona da takık zaten. Eşimle problem olacak. Kafayı yedim ne yapmalıyım ezdirmemek için kendimi? 

2 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sende kaynananin taktikten git esin yokken kötü davran esin evdeyken annecim annecim yap birde eşine şikayeti bırak bak nasıl ise yariyo
(13,203 puan) tarafından
Şimdi geldi yine paldır küldür. Anahtarı ile açmış kapıyı. Her ağladığında gelme gerek yok dedim istemiyorsan gelmem dedi döndü arkasını gitti. Ağlar zırlar tansiyonu çıkar şikayet ederse şaşırmam ben ne yaptım diye eşime.
tarafından
Sen hiç konuyu açma eşine söylediğin de illa sana gelecek esin bende bisey yapmadım ki bebek agliyodu musade etmeden geldi eve bende her ağladığında gelme bende alisiyim bebeğime de geç ama önce soyleyen ve şikayet eden sen olma
(13,203 puan) tarafından
Kolay kolay söylemez eşime de
tarafından
E ozman sende söyleme boşver kız adama söyleyip kendine cephe aldırma böyle gel halkından
(13,203 puan) tarafından
Yoruldum biliyor musun kaç aydır kendim kendime sorun yaratıyorum gibi algılanıyorum bitsin kessin ayağını görmek istemiyorum sesini duymak istemiyorum.
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Ah ah bende senin benzer durumlaeri yaşıyorum  şuanda bende ne yapacağımı bilmiyorum, bende aile e 6 saat uzağım surat falan anlattığın her şeyi yaşıyorum, gidip gelme konusu sorun bizde benden beklentileri çok işlerini yapacak misim, söylemedigim seyelri söyledi diyor en son kayinpederimle kayinlarimla aramı bozdu çok zor durumdayım seni çok iyi anlıyorum atsan atılmıyor satsan satılmıyor dedikleri durum
(13,203 puan) tarafından
Şimdi kovdum çocuk ağlıyor diye anahtarı ile koşmuş yukarı her ağladığında çıkma gerek yok dedim istemiyorsan gelmem dedi. Arkasına baka baka indi. Gerçekten kocam ve bebeğimden gerisi umrumda değil artık. Ben de anneler gününde hamileydim kumsalı ishali hasta oldum eşim başımı bekledi. Aşağı inip anasının anneler gününü kutlamadı diye tavır yaptı kadın. Ağladı zırladı.
(424 puan) tarafından
Bide kendi anahtari mi var öyle mi giriyo, iyi yaptın dicem ama canım inşallah eşinle aran açılmaz
(13,203 puan) tarafından
Yavrum en iyisi benim kaynanamdı ne zaman kayınpederim rahmetli oldu 5 yıl önce ikimizinde anahtarı var birbirimizde öyle rahattı. Ne olduysa bir yıldır iyice ipini kopardı.
(424 puan) tarafından
Bende geldim kaynanama surat beş karış mutfağa geçti hoşgeldin bile demedi çocuğun yüzüne bile bakmadı bakalım bu gece nasıl geçecek artık benim stresdrn basım ağrır oldu
(13,203 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Gitsen olmuyor gitmesen olmuyor. İnsan hastalık sahibi oluyor böyle böyle

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 630 göst.
8 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 155 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Etkiye tepki (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...