0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (1,390 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
12 karakte|rrrre

6 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bunlarin çogu bizde de var malesef 
(1,390 puan) tarafından
Kafana takıp dert ediyor musun. Yoksa yaşayıp gidiyor musun? Ben böyle mutsuz hayat sürmek istemiyorum sorunlarımızı çözelim istiyorum sürekli kafama takıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Belki eskisi kadar olamaz canm hani çocuk da olunca vakit felan mi geciremiyrosunuz hani bebis de kendini toplayınca sen söyle inat etme huyunu iyi bilirsin huyuna doğru git değişiklik olsun de ne bilim onca yıl geçmiş bebek de var sakın ayrılma lafı etme elinden geldikce sürekli edersen sıkıntı zaten hangisi telefonu bırakıyor ki sen ilgisini cek çocuğu hani onda bsieyler göster kaç aylık gülüyor mu bak şöyle yapınca böyle yapıyor de arada sen güzel şey de aklıma gelen bu
(1,390 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşında canım. İlk zamanlar dediğim gibiydi alışma süreci lohusalık çok zordu gerçekten zor bir bebekti. Şiödi artık oyun çocuğu oldu biraz daha. Ama o ilk zamanlar aramızda giren soğukluk gitmiyor bir türlü
(2,125 puan) tarafından
Ne diyim canm hani bir yolunu bul erkekler öküzdur hep bize kalır böyle seyelr
0 oy
(211 puan) tarafından
Hepsi bizde var((((
(1,390 puan) tarafından
Kafana takıp dert ediyor musun. Yoksa yaşayıp gidiyor musun? Ben böyle mutsuz hayat sürmek istemiyorum sorunlarımızı çözelim istiyorum sürekli kafama takıyorum
(211 puan) tarafından
Benim 5aylik bebeyim var. Bazen ayrılmayı bile düşündüm. Ama oğlum babasına o kadar çok dusskun ki istemem bebeyim babası yanına olmasa büyüsün. Yani babasını görünce beni bile unutur
(1,390 puan) tarafından
:( benm kızda öyle çok babacı
0 oy
tarafından
Canım daha çok yeni bir bebeginiz oldu şuan tüm ilgi alakayı o üstüne çekiyor.tum enerjinizi alıyor birbirinize sabrinizin kalmaması bu şekilde davranıyor olmanız çok normal aynı yollardan geçtik çoğumuz hala aynı yollardayız eğer eşinle aranda ki bağın kopmasını istemiyorsan bir adım at sizin için özel bir ortam oluştur akşamları telefonla uğraşmak yerine.sohbet edecek bir şeyler bulun birbirinize zaman ayırın eminimki esin bu davranışı bu ilk adımı senden bekliyordur çünkü erkekler böyledir hep ilk adım kadından olsun o alttan alsın isterler bi dene alttan al onun için bir şeyler yap düzelme olursa bilki sizin için ümit vardır 
(1,390 puan) tarafından
Kuzum bebeğim 1 yaşına geldi artık. O ilk zamanki uzaklık aramızdan gitmiyor. Zor bir bebekti lohusalığım zordu sinir stres doluydum.. Dediğini deneyeceğim belki de böyledir umarım bir ümidimiz varddır
tarafından
Bence vardır canım sen ümidini kesmezsen her ,aman vardır evlilikte böyle şeyler her zaman olabilir her zaman canım cicim olamazsınız mic mic aşkım sevgilim olamazsınız insaniz hepimiz çünkü biraz soğukluk olur biraz sıcaklık ortada çok çok büyük şeyle olmadığı sürece düzelir merak etme biraz aşna fişne biraz da yeme içme bitti gitti ") üzme boşuna kendini
(1,390 puan) tarafından
Haklısın canım yazdıkların için çok sağol Allah razı olsun :))
tarafından
Sendende allah razı olsun canım ") düzelir merak etme yeterki canınız sağ sağlıklı olsun
0 oy
tarafından
İlk zamanlar oluyor bebekten sonra blyle şeyler canım hem lohusalık hamilelikten yeni çıktın eşin şaşkın baba olma duygusuyla tanışıyor hemde sen varsın bunlar zamanla geçip gider ama birbirinize olan sayginizi kaybetmemeye çalışın derim çünkü sevgi herşey düzelince belki geri gelir ama saygı zor bugünlerde geçecek bebeğiniz büyüyünce sizi örnek alacak sizin yaptiklarinixi yapacak böyle düşününce biraz sakinlemis de olursnux Rabbim muhabbetinizi artırsın herkesin evine huzur versin 
(1,390 puan) tarafından
Amin canımm inşallah. Kızım 1 yaşına geldi artık o ilk zamanları atlattık ama o soğukluk gitmedi. Saygı da gitti bence. Durduk yere en ufak şeyde karşımızdaki kırılır mı acaba saygısız bir laf mı diye düşünmeden pat pat söylüyoruz. Bni korkutan da bu. Sevgi neyse ama saygımız gitti. Senelerce beklediğim sevgiyle emekle kurduğum yuvam bu hale nasıl geldi bilmiyorum çok üzülüyorum
tarafından
Bol bol dua et canim aç evde kuran dinle inşallah huzur dolar Kur'an la duayla eviniz Rabbim korusun binbir emekle kurulan yuvalarimizi
(1,390 puan) tarafından
Aminn canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 960 göst.
9 Ekim 2020 Aile kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcuyunus (8 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...