0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Arkadası ehliyetini ve arabasını yeni almış annesini balikesire gotürecekmiş (izmirde oturuyoruz biz 3 4 saat mesafe var arada ) esimi de cagırmış yanimda dur daha tam guvenemiyorum kendime  diye hayir gidemezsin  dedim arkadaşa gelicem dedim diyor banane once esime sormaliyım deseydın dddim sz olsaniz gonderir misiniz?  esime sonsuz guveniyorum ama o arkadsıni hic sevmiyorum

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gönderirim eşimin her arkadaşını sevmek zorunda değilim 
-Reklam-
0 oy
(1,597 puan) tarafından
3 4 saatten bi şey olmaz gönderirdm
(1,403 puan) tarafından
Kız 3 4 saat gidis bide gelisi var ortalama 10 saat yani c.tesi ögleden sonra gidicekler gece yarisina anca gelir  :/
(1,597 puan) tarafından
Olsun kız gitsin ama geldiği zaman da trip atardım bi daha yapmasn diye))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben gönderirdim .
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Gönderirdim de benim eşim gitmezdi :D
0 oy
(3,816 puan) tarafından
gonderirdim  sanirim , soz vermis artik arkadasina 
(1,403 puan) tarafından
c.tesi gece yarisı anca doner :/ normal de karişmam oyle huyum yoktur bide o arkadasını hiç sevmiyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Cnm keyfi değil kendine güvenmediği için yanımda ol demiş ya bide annesi de olacak gönderirdim heralde, öyle gezmeye falan asla göndermem ama. Tam vaktinde gelmesi lazım Bi de :) 
(1,403 puan) tarafından
c.tesi gece yarisı anca doner :/ normal de karişmam oyle huyum yoktur bide o arkadasını hiç sevmiyorum
(1,862 puan) tarafından
Başka biri yok muymuş yanında gidecek bitek eşin mi var arkadaşı, bekar biri gitsin :D
0 oy
tarafından
Bnde gelceksem olur derdim bnsiz nere gdiyo öyle :D 
0 oy
tarafından
Senide gtrsn annesi varsa madem çok sinirlendim suanda
(1,403 puan) tarafından
c.tesi gece yarisı anca doner :/ normal de karişmam oyle huyum yoktur bide o arkadasını hiç sevmiyorum valla bend sinirliyim :D
tarafından
Benim esimde arada dior ama benim tek kaş kaldirmama ne yaparsan yap ya dememe bakar bide yatak odasindan baska odaya gecme vs triplenme sonrasinda tamam gtmiyorm bi yere ya der ve olay bitmistir:)
0 oy
(295 puan) tarafından
Sonucta yardim istemiş gonderirdim bi gun esiminde yardima ihtyaci olabilir
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Göndermezdim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben göndermem kendi gider :D
0 oy
tarafından
Gitsin canm bu kadar kuşkucu olmayiver cağırma şeytanı pozitif ve güçlü dur sürekli aldatilmaktan korkarsan korktugunun basina gelme olasiligi yükselir
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen bilirsin canım ne  hissediyorsan onu yap canım
0 oy
(3,200 puan) tarafından
Eşler birbirinin istemediği yere gitmemeli. Bu yüzden eşini de kırmamalı. Doğru demişsin eşime bi sorayım demeliydi. 

Ben göndermezdim. Birlikte gidelim der ya da gidemeyeceğini bildiği için teklif bile etmez.
0 oy
(47 puan) tarafından
Asla... Sana danışmadan kabul etmesi bile çok yanlış
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Adama tmm  dedikten sonra  ben hayır desem ne olacak 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim.esiminde oyle bi arkadasi var araba kullanmayi tam bilmiyr esim defalarca gotrdu baska yerlere 
0 oy
tarafından
Ilk bana sorsaydı gidiyimmi diye git derdim sorun etmezdim ama bana sormadan kendi basina karar verdiği icin yollamazdim ustune trip atardim beni saymiyomusun diye cok kezde yaptım boyle 
0 oy
tarafından

Gidip gelecekler se sürekli telefona bakacaksa gönderirdim nolcak ki 

0 oy
tarafından
Ay valla ben ta İstanbul'a gönderdim 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 327 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,177 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 825 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ahsenli hayat (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnak35 (4,159 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...