0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Her defasnda esmle kendimk onun gecmisiyle tartismamizla  buluyorum biliyorum hakkim yok hani sonucta onun gecmisi ama gordugum zaman nefret eeiyorum hepsinden ya 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adamin aklinda yoksa bile sen bilincaltina yerlestiriyosun bence kiskanmani gerektirecek bisey yok onlari secseydi seninle evlenmezdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok abartiyorsun ya böyle yaparak evliliğini yıpratırsın adı üstünde geçmiş işte 
0 oy
tarafından
Neden sürekli eşinin aklına geçmişini sokuyorsun ki.. 

Hatırlatma bence sürekli
0 oy
(894 puan) tarafından
Kimlerle görüştüğünü niye söyler ki. Bence herkesin geçmişi orda kalmalı sonra hazmetmesi zor oluyor yada can sıkıyor. Aşırı sahiplenmekten kaynaklıda kıskançlık oluyor. Eşin seni seçmiş yada birbirinizin alın yazısı sizmişsiniz ne güzel işte tadını çıkarıp mutlu olmaya bakın her sabah her akşam gören sensin eşini geçmiştekiler değil birlikte mutlu vakitler geçiren de sen. Artık  geçmiştekilerinde kendi dünyaları var eşinizle alakasız. Sevdikleriniz yanınızdayken zehir etmeyin o zamanları. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 426 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 417 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 495 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...