0 oy
500 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kalkayim herseyi ben yapayim hala yaranamayayim halamla dayim geldi caya cay bitti kaldorayim dedim esime bebegi tut dedim sinirli sekilde mac var dedi halamla dayimin onunde ters ters bakti bende konusmadim onla ya iki dakka bakacak neler yapiyor halamlar gidince kizdim bos bos konusma mal bilmem ne bi hafta once aldatti mesajini yakaladim affetim o kadar yalvarisina yakarisina ama degismezmis gercekten artik acimoyacam ben bu adama yiyecem icecem keyfime bakacam artik her ortamda ters ters bakmalarina katlanamiyorum cok cins bir insan birgun iyi olurken birgun kotu oluyor cozemedim ben bu adami en son kafana meteor tasi dussun insallah dedim halamlarin onunde gulerek soyledim anlamasinlar diye

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sabır versin
tarafından
Amin canim cokca amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin inşallah uyarsan hani insanların yanında böyle yaparak benide kendinde kuuck duruma dusuruyorsun diye
tarafından
Belki de şaka yapmıştır barışmak için
tarafından
Zaten kendi kendine geldi ben bulasiklari yikarken firini sildi diyorum ya cok degisik bi kotu oluhor adam bi iyi oluyor cozemedim ben bu adami
tarafından
Canim oluyor bazen öyle yorgun oluyorlar işte canları birşeye sıkkın oluyor boşver bak anlamış hatasini
tarafından
Hatasini anlamis ama ben istemiyorum insanlarin onunde bana ters ters vaksin cocuga vak dedigimde ondan biraz trip atacam konusmayacam ki anlasin hatasini
tarafından
Aynen tepkini koyki bidaha yapmasin
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Inan burda hergun 5 tane post okuyorum boyle gerçekten moralim bozuluyo kadınların erkeklere kendilerini ezdirmelerini kaldıramıyorum bende bir kadın olarak nerden buluyorsunuz boyle kocalari seciyomusunuz acaba
tarafından
Oyle valla sabir cekiyorum sadece baska carem yok bide cocugumla tehdit ediyo bosanirsam vermem diye daha iki dakka cocugu tutamayan insan hergun cocugu bakacakmis kaynanama biraksa kaynanam ertesi gunu kizimi kucagima verir kime birakacak acaba
(1,908 puan) tarafından
He he b..kk alirrrr konuşur oyle seni korkutuyo
(48,481 puan) tarafından
kelimelerini dikkatli sec atlamak falan
(1,908 puan) tarafından
Bana söylemeden önce kendin seçeceksin kimsenin avukatlığını yapıp ortaya atlama
(48,481 puan) tarafından
senin atladigin gibi mi
0 oy
tarafından
Aldattığı halde neden yanındasın? Yargılamıyorum yanlış anlama merak ettim insan kendine bunu neden yapar? Halanla falan görüşüyoaun ailenle bi sorunun yok o zmaan gibi duruyo.
tarafından
Halamla gorusuyorum evet ailemlede gorusuyorum ama bosanmaya kalksam hangisi yuzume bakar acaba babamin evine gitsem surekli konusacaklar delirtecekler beni biliuorum onceki postumda yazmistim kayinbabam esimi rezil etti ona tokat atti bidaha olursa soyle ben biliuorum napacagimi dedi onun icin sesimi etmiyorum bidaha yakalarsam resti cekecem cunku kayinbabam arkamda olacak ama bosanip gidersem simdi kimse arkamda olmayacak
tarafından
Anladım
0 oy
(267 puan) tarafından
Allah akıl versin önce sana sonra kocana versin aldatmış ve sen yakalayıp affetmişsin doğal olarak o da karım zaten gurursuz ne yapsam affeder mantığında
(267 puan) tarafından
Kadın sığınma evleri var bir süre orda kalırsın sonra birikim yapıp kendi evine çıkarsın kocanı boşar nafaka alırsın mis gibi geçinip gidersin
tarafından
Kayinbabam bidaha yaoarsa gidecek olan o sen degilsin dedi bende sabrediyorum oyle birdey direk olursa kayinbabam tekmeyi koyacak ona bide bana diyor ki hata yaptim konustim sadece annemin babamin userine yemin ederim asla yatmadim onlarla dahada cildirtiyor
(267 puan) tarafından
İnşallah bir daha yapmaz
tarafından
Insallah az once geldi kendi kendine baristi ben bulasiklari yikarken tupu sildi ama yuz verneyecem bidaha o hatasini tekrarlamasin
(267 puan) tarafından
Hiç yüz verme canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Halanlar olmayacaktı TV yi alıp balkondan aşağıya atıp al sana maç diyecektin.çocuğu tutarken izleyemiyormuymuş maçını
tarafından
Halamlar bizdeydu sesimi etmedim bide bana diyor ki cuma gunu baliga gidecem bende gidemezsin dedim agzina cakarim dedi dayima bak bana agsina cakarim diuor dedim sesini etmedi guldu yani bosansam bu recep ivedikten sahip cikacak kimse yok
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ay bası gunu geliyo her halde... fazla değer verme. kendine değer ver Bos ver onu
tarafından
Oyle yapiyorum ama insanlarin onunde beni rencide edince zpruma gidiyo halamla dayim basini yasini almis insanlar leylayla mecnun gibi biz daha uc senelil evliyiz kediule kopek gibiyiz
0 oy
(427 puan) tarafından
Ben bu erkekleri anlamıyorum ya tam bir kütükler kütük bile hoş ise yarıyor 
tarafından
Kutuk erkeklerin yaninda daha degerli en azindan zarari yok duruyor bunlarin nesli zarar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 273 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 328 göst.