0 oy
906 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kafami burda dağitıyorum bütün gün eşimde diyor benle uğraşmaktan vazgectin sonund,  bütün gün dedi kodu yapacak bir yer buldun diyor :D eşinizn uygulamadan haberi var mi ?)

18 Cevaplar

0 oy
(3,515 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Benimkinin de haberi var birbirinize yardımcı olursunuz diyor seviniyor aşk tanem ❤

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Haberi var ama hesabımın olduğunu bilmiyor :)) 

tarafından
Biizmki neler yazdin bakim diyor da vermiyorum :D
tarafından
Benim eşimde bazen soruyo kavga eden falan var mı diye uff okuyamam diyom geçiyom kimi zaman benden meraklı :))
0 oy
tarafından

tabi canm olmaz olur mu :) smdi sordu sen kime yaziyorsun oyle dedi bende kadinlara dedim isi biliyorsunuz siz dedi gulduk :) 

tarafından
Suan bende o durumdayim kimle mesajlasiyorsun bu saatte diyor bende gariilara yaziyorum dedim sabahtandir dedikodu yapiyorsunuz diyor :D
tarafından
aynen bazen internetim bitiyor esime sariyorum ben sana bi internet yapayim diyor :) :)
tarafından
10 gb internet yapti bana susayim diye :D 2 kaldi suan oldurecek beno :D
tarafından
salla kazan yap gulum ordan gelsin :)
tarafından
Bana ikide bir dk geliyor kendi dakkalarim ciğ gibi zaten :D
(1,204 puan) tarafından
Ne iyi kocalar var bizim evde wifii olmasına rağmen nete girmeme  kızıyor  :/
tarafından
Salla kazan demeyin ya  aylardır hep bipten her yöne 1000 dk verip duruyo sinir oldum
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Benimkinin var ama çok kızıyor tlf içine gömülüp dünyadan elini ayağını çekiyorsun diyor. Yinede vazgeçemiyorum ne yapım  :))

tarafından
Bende butun gun burdayim bos bos dolaniyorum :D
0 oy
tarafından

Uygulamadan haberi var :))

0 oy
(172 puan) tarafından

Simdi sordu daha kime yaziyon bu saatte diye gebeş annelerle paylasim yapioz dedim iyi bari benle ugrasmazsin diyo eşek :) 

tarafından
Aynen canim bak bu saatte bile bir birimizle ugrasiyoruz :D
0 oy
(37 puan) tarafından

Bizimkide alişti daha sormuyor kime yaziyon die :)

0 oy
(23 puan) tarafından

Evet var :D bakmaya çalışıyor bende ne bakıyosun seni ilgilendiricek bir şey yok kız kıza soru cevap yapıyoruz diyorum banada vakit ayır diyo :D

0 oy
tarafından

Evet var hamileyken soru flan sormak icin girisi beraber yapmistik gormustu neyin ne oldgunu cunku biz sosyal medya kullanmiyoruz  online olunxa buda gormesi gerekti arada soruyo yazarken flan guldgum oluyomus kiskaniyo hmen soruyo prograaaaaam diyince haaa tamam diyo dönuyo bi ara da bence yazma yani erkekte girer oraya kadin gibi takilir flan diye tutturmustu belli ediyo kndini onlar atiliyo dedim haaa var yani knustun flan mi dedi sacmalama be sapik ruhlu kisilerle ne konuscam mimlendi atildi demistim rahatladi suphelenirsen soyle hemen mimlesinler diyo  :D

0 oy
(1,949 puan) tarafından

Bana da iyi alıştın programa yorum yapmaya orda erkeğin ipsizin sapsızın haddi hesabı ne dedi :)

0 oy
tarafından

var tabi mesaj yazarken kime yaziyosun ddiyo program diyorum tamam diyo

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Haberi var özellikle bebeğin gönderdiği msj bölümüne bayılıyor çok gerçekçi diye şaşırıp mutlu oluyo :) 

0 oy
(386 puan) tarafından

Evet var benimki çok kızıyor sürekli burayla vaktini harcıyorsun diye :(

0 oy
(52 puan) tarafından

Haberi var ozellikle kızından gelen msjları buyuk hevesle bekliyo ne kadarlık oldu kızım bide hangi meyve oldu diye soruyo :) 

tarafından
Aynen bizde okuyoruz bu hafta boyle oluyor bu hafta bunu yemem lazim diye ertesi gun alip geliyor kendiside internetten takip ediyor neler yenmesi lazim diye :)
(52 puan) tarafından
Aynen bnm esim hatta bazen kusuyo kızına babaya bisey yazmamissin diye :)
0 oy
(223 puan) tarafından

Buraya yazdığım zaman yine kime yazıyorsun diyo bende uygulamadakilere diyorum sende iyi alıştıb elinden düşürmüyosun diyo 

tarafından
Gercekten elimizden dusmuyor :D
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Uygulamayı biliyorsa uygulamada böyle soru cevap kısmının olduğunu o soru cevap kismininda da bol bol kaynana es cekistirdigimizi bilmiyor bileydi direk uygulamayi silerdir :) ama heraeyide bilmesine gerek yok yani kadin kadinayiz sonucta :)

0 oy
(1,048 puan) tarafından

İnanır misin bende telefona sardım bu programlara :D happymom var bide 

Eskiden onun elinden düşmezdi. Şimdi diyor az bırakta tavla oynayalım :D 

Az benle ilgilen :D 

Dün gece pasta tarifi bakıyordu :DD

0 oy
(208 puan) tarafından

Var ama umrunda değil arada seni cekistiriyorim kızlarla diyor napıyor diyince bişey demiyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 578 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,802 göst.
0 oy
4 cevap 260 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,639 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...