0 oy
680 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Kızlar 4 gün önce doğum yaptım bütün hamileliğim dedikodu kavga ile geçti hala da devam ediyorlar küçük görümcem ablalarından gizli benimle konuşuyor konuşmuyorum diyormuş kavga etmiştik görümceler kayınvalidem ile okumayanlar diğer posta baksın eşim çok düşkün kardeşlerine

Kaynanam da kızlarının arkasından sürekli dedikodu yapıyor yanımda bana anlatıyor söylüyor bende eşime söyledim annen böyle böyle diyor dedim benim üstüme atar diye korktum korktuğum başıma geldi eşim sormuş az önce geldi kaynanam inkar etti benim üstüme attı avradın söylüyor dedi bana hakretler etti kızlarımı birbiribe düşürdün sen yaptın dedi eşime senin arkandan iş çeviriyoe dedi senin sırrını herkese söylüyor kimseye güvenme başta buna güvenme dedi benin aileme hakeret etti annen bu eve gelmiycek dedi burda yazamıyorum daha çok şey var o kadar yoruldum ki ben zaten kızları ile konuşmuyorum öbürü de gizli konuşuyormuş oda sürekli ablam senin arkandan bunu dedi diyip duruyor hep dedikodu yapıyolar birbirlerinin arkasından sonra da benim üstüme atıyorlar şimdi biz eşimle birbirimize girdik güvenim bitti birbirimize o kadar soğuk ki aramız çok kötüyüm ne yapıcam bilmiyorum iki çocuğum daha vaf bh evde durmak istemiyorum :(

7 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ayrılmak istiyorum desem mi eşime annemi arayıp çağırıcam ://
-Reklam-
+2 oy
(27,330 puan) tarafından

Hepsine mesafe koyup konusmazssan eger yerlerini ve haddini bilir hepsi 

(530 puan) tarafından
Hiç biri konuşmuyorum numaraları bile yok kaynanam altta sürekli bana çıkar ona mesafe fayda etmez çok fenalar
+2 oy
tarafından
Evlenıp 3cocuk sahıbı olup hala aılesınden sıyrılamamıs ınsanlar evlenmesın ya. Gercekten cok zor. Bundan sonra sinsi davran. Sesını kes otur bacım herkesle eskısı gbı ol. Sonra kım ne derse ya ses kaydı al yada vıdeo cek. Sonra eşine goster al bak dıye. Hoş esın hala senı tanıyamayıp sana kızıyorsa senı tanıyamamıs ama kendını aklamak ıcjn en azndan. Mesela gorumcenle mesajlas kendi soyledıklerını benm uzerıme attı vs yaz agzını yokla. Yerse sakla o mesajları sonra kaynanla yalnızken konus vıdeoya cek caktrmadan neden benm uzerme attın neden benm yuvamı bozmaya calısıyorsun vs de.... Sonra hepsını esıne goster. Sonra cekıp git yesınler bırbırlerını
(735 puan) tarafından
Kız senden korkulur valla .dd
(530 puan) tarafından
Daha önce kaynanam arkamdan konuşurken ses kaydına almıştım eşim dinleyip silmişti sonra sormuştu oda Allah beni taş etsin oğlum demedim demişti yine eşimin gözü açılmadı :/
tarafından
Ozaman eşin ınanmak ıstemıyor gercekterı gö.üne soksanda anlamaz ugrasma... En iyisi kımse ıle muhatap olma kaynanlada gorusme.
tarafından
Semaar :)) napcan kı baska baksana karsında yılan kombosu var. Hoş kadın yapmıs koca yıne ınanmamıs
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Annem ne der biliyo msn cok mu derdin var cok mu doldun al kizini karşına onunla konus rahatla ama başkasına anlatma derdi yani anlatma benim kaynana gibiymis pislik kaynanan beni konuşturur agzimdan alırdı lafi bi kavga olsun söylerdi boyle böyle dio die birak Allah sorsun onlara 
(530 puan) tarafından
Nereye kadar gider peki ben sonunu göremiyorum
0 oy
(947 puan) tarafından
Sana gelip şu senin arkandan konuştu diyen emin ol o kişinin yanında da senin arkandan konusuyordur. Görümce den ve eltiden dost olmaz ben bunu bizzat kendiminkinde gördüm ben gorumceme yakın davrandım arkadaş gibi derdimi actim o gidip eşimi doldurdu arkamdan sa.lak falan dedi. Şimdi de utanmadan yüzüme gülüyor. Ne eltim ne görümcem ne kaynanam hiç biriyle yakın degilm artık.mesafe koydum hiç bı şeyimi anlatmam  Belki de o konuşan da diğerlerine laf taşımak için konuşuyordu. Dedikodu çok kötü bı şey mümkün olduğunca mesafe koy arana 
(530 puan) tarafından
Hepsi ile mesafeleyim kaynanam hep burda evi alt katta sürekli bende bak bugün neler dedi yarın sabah çıkıp hiç bişey olmamış gibi yüzüme bakcak
(947 puan) tarafından
Hey Allahım altlı üstlü müsünüz
(530 puan) tarafından
Malesef alt katta oturuyor
(947 puan) tarafından
Ayy Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
Bak canim esine niye gidip  sunu nunu dion ki . Belki sana guvrnip bu kisielr  kardesleri hakkinda konustu niye gidip soyluyosun ki??
(530 puan) tarafından
Kardeşleri hakkında konuşmuyolar canım ablası bana arkamdan eşşek gibi hizmet edecek demiş bunu söylüyor mesela hep böyle şeyler benim hakkımda hep
tarafından
Maksatlari senj  sinirlendirmek . Desinler . De ki ben esek opldugum icin  degil  her mksafire hizmet edeeim Allah rizal icin  de... yazik ya . Sanrm tek erkek esin bunlar sana sarmis
(530 puan) tarafından
2 kardeşler eşim küçük o yüzden daha çok el atıyolar herşeye
(530 puan) tarafından
4 de kız kardeşler 2 şer gruba ayrılmışlar
0 oy
tarafından
Gelip kızlarını sana atan senin arkandan neler demez 
(530 puan) tarafından
Yüzüme de inkar ediyor sonra hiç bişey olmamış gibi eskisi gibi konuşuyor benimle

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 875 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 793 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Perihan (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 361 göst.