0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından

Yaaa kızlar bu gün annemle konuştum göğsünun agridigini böyle erik büyüklüğün de bir sertlik olduğunu memesinin ateş gibi sıcak olduğunu söyledi yaaa çok korkuyorum pazartesi günü doktora gidecek inşaallah kötü bişey çıkmaz dua edin lütfen:'(

17 Cevaplar

0 oy
(15,370 puan) tarafından
Yani kist olabilir doktor daha iyi bilgi verir geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(48,083 puan) tarafından
insallah yag bezesidir gecmis olsun canim
(456 puan) tarafından
İnşaallah canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Uzmek istemek istemem ama kaynanamda oleydi meme kanseri oldugunu ogrendi:(
(456 puan) tarafından
Ayy Allah korusun
(44,603 puan) tarafından
Cok gecmis olsun bu arada
(456 puan) tarafından
Sağol canım
(44,603 puan) tarafından
Erken tani cok onemli biran once gitsin aklina yinede kotu bisey getirme herseyin tedavisi var artik kaynanam su an cok iyi
tarafından
Cokk gecmis olsun cnm
0 oy
(118,485 puan) tarafından
Mastit olabilir yeni dogum yaptiysan
(3,901 puan) tarafından
Annesinin göğsünde varmis cnm arkadaşta degil..
(118,485 puan) tarafından
Yanlis okumusum ya
0 oy
(536 puan) tarafından
Yağ bezesi ya da kist olabilir hemen kötü düşünmeyin 
(456 puan) tarafından
İnşaallah yağ bezesi dir canım
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Inşallah kötü bişey çıkmaz. Aslinda belli bir yaştan sonra düzenli olarak mamografi cektirmek gerekiyor.
(456 puan) tarafından
Evet öyle canım ama annem hiç bakmaz kendisine
0 oy
tarafından
Gecmis olsum canim bana doktor agriyandan korkma demisti bir ara bendede boyle erik gibi beze beze gibiydi el vuramiyordum kayıyordu birde kistmis zamanla kayboldu gitti insallah oyledir agri olmayandan korkun derler 
(456 puan) tarafından
Ayyy canım çok sağol içim biraz rahatladı
tarafından
Insallah anneninde kötü birsey degildir canim her sertlik kanser olacak diye birsey yok beze olabilir dedigim gibi kist olabilir insallah oyle ufak birseydir haber et insallah
(456 puan) tarafından
İnşaallah canım yaa haber ederim
0 oy
(216 puan) tarafından
Canım anneminde vardı her gun duşa gırdı sabunla güzelce ovaladı geçti annende denesin ama Bi doktorda görünsün canım geçmiş olsun
(456 puan) tarafından
Sağol canım cevapladigin için soyliycem anneme
0 oy
(216 puan) tarafından
Canım anneminde vardı her gun duşa gırdı sabunla güzelce ovaladı geçti annende denesin ama Bi doktorda görünsün canım geçmiş olsun. 
0 oy
(163 puan) tarafından
Benim gogsumde yilardir var hemde her ikisinde ve 1 tane 2 tanede degil baya coklar ceraha gitim kotu hastalik degil kis ola bilir dedi filim istedi  randevu verdiler ve gidemedim  oyle kaldi
(456 puan) tarafından
Ağrımıyor mu peki canım
(163 puan) tarafından
Brazen ana cook hafif  bird agri  insallah  anneninkide  onemli  bisey  degildir  gecmis olsun
(456 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(216 puan) tarafından
Canım anneminde vardı her gun duşa gırdı sabunla güzelce ovaladı geçti annende denesin ama Bi doktorda görünsün canım geçmiş olsunn
0 oy
(386 puan) tarafından
Benim annemde de var o sertlik ve kesinlikle dokunamiyordu. Doktora gitti hemen baktilar cok sukur kanser degil kist cikti. Antibiyotik fakan veriyorlar ilac tedavisi yapildi ama hala duruyo suan haftaici tekrar gidicek
(456 puan) tarafından
Benim annem de pazartesi gidecek hastaneye inşaallah Rabbim anneleri mize şafi isminin hürmetine şifa verir. Senin annenede çok geçmiş olsun
(386 puan) tarafından
Allah razi olsun cumlemizin insallah
0 oy
(216 puan) tarafından
Canım anneminde vardı her gun duşa gırdı sabunla güzelce ovaladı geçti annende denesin ama Bi doktorda görünsün geçmiş olsun canım
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım üzmek için demiyorum bilgi amaclı diyorum sakın ama sakın ihmal etmeyin aynısını annemde yasadım  meme kanseri cıktı ve 2. Asama suan tedavi görüyor cok sükür fark ettik hemde sans eseri ihmal etmişti ben fark ettim bide sakın ihmal etmeyin olur mu 
(456 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun Rabbim annene şifa versin. Bişey sorucam canım yaa tam belirtileri nelerdi
(381 puan) tarafından
Aslında hiç belirti yoktu cnm annemin gögüsünde  yumurta büyüklüğünde kitle bardı ve normalde agrımıyor mus dokununca göğsüne agrıyor mus kimseye dememis önemsememis yani bana bi gün sohbet arasında dalga gecer gibi dedi ertesi gün apar topar hastaneye götürdüm  öyle öğrendik yani belirtisi olmaya bilir ihmal edilmemeli
(456 puan) tarafından
Haa canım çok geçmiş olsun Rabbim annene şifa versin. Teşekkür ederim cevapladigin için
(381 puan) tarafından
Cok sagol canım Allah razı olsun ne demek insallah senin annenin bisesi yoktur rabbim onlara saglık versin
(456 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kotu birsey degildr korkutma kndini yag bezesidir yada kist Allahim korusun
(456 puan) tarafından
Amin canım inşallah yağ bezesi falan dir
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(456 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Bu konularda kimse bisey diyemez canim erken tanı cok önemli cok geçmiş olsun umarım kötü bisey çıkmaz 
(456 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.

374,647 soru

11,205,570 cevap

34,506 kullanıcı

...