0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Eşim şüpheleniyor özele git dedim devlet her suphelenene yapmıyor acaba sonuç güvenilir olur mu

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olur tabi neden olmasın özel daha güvenilir bence
(4,040 puan) tarafından
Antikor testi yapıyorlar o yüzden sordum
tarafından
Ben geçenlerde doktora gittim hamileyim kadın doğuma. Orada bı çocuk şüphelerim var test yaptıracam diyordu, göğüs doktoruna gönderdiler, göğüs doktoru sanırsam şikayetlerini dinledi teste yolladı çocuğu
(4,040 puan) tarafından
Özelde mi oldu bu
tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ozel cnm adi ustunde bi zahmet guvenilir olsun cnm 
(4,040 puan) tarafından
Antikor testi yapiyorlarmis acaba yapan var mı ondan sordum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Tabi olur cnm 
(4,040 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Olur tabi neden olmasın ki eşimin arkadaşı hastanede çalışıyor diyor ki öyle her ateşi olana test yapmıyorlar birsuru belirtinin olmasını bekliyorlar demişti düşünsene adamın  ateşi yok hiç bir şeyi yok  akciger filminde virüs olduğunu anlıyorlar diyordu bence özel en iyi seçenek 
(4,040 puan) tarafından
Antikor testi yapiyorlarmis sonuc covid cikarsa o zman normal test oluyormuş o yüzden sordum ama bu ortamda özel daha iyi
0 oy
tarafından
Ne demeo yapmio  devlet. Ne Hakla ya. Covid me kadar  basit  bunlar gore. .. devlet zorla test yaptrmali halka  yoksa   Turkey ucurma suruklenio boylece... olmadi esinde  fazla belirti soylesin mecbjr yaparlar 
(4,040 puan) tarafından
Ateşe bakıyorlar canım ateşi cikmis geçmiş ağrıları varmış şimdi ben de özele git dedim yarın bakacak duruma
tarafından
O zaman belirti ates disinda hepsi var desin
tarafından
Maalesef ki canım ateş olmadan test yapmıyorlarmış benim arkadaşım da öldürmekten konuşamıyordu test yapmamışlar belirti var diyorsan evde kendini izole et demişler
0 oy
(497 puan) tarafından
Niye olmasin canim olur tabi 
(4,040 puan) tarafından
Antikor testi ya güvenilir mi acaba dedim
(497 puan) tarafından
Guvenilir canim
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Biz yaptırdık , pozitif çikarsa testi tekrar ederiz dediler. Cok şükür negatif çiktı. Bence güvenilir.
(4,040 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
(291 puan) tarafından
Özele hiç güvenmeyin bence bir akrabamiz bu yüzden dün vefat etti özelde test yaptırmış negatif çıkmış doktor göndermiş geri eve adamın ciğerlerine kadar inmiş virüs hastaneye yattı tam 1 ay plazma kanı bile fayda etmedi böbrekleri bile iflas etmiş doktor eğer erkenden teşhis edilseydi iyilesirdi demiş 
0 oy
tarafından
Kan değil sürüntu verin kanda negatif çıkabiliyor burunda pozitifken
0 oy
(132 puan) tarafından
Özelde de yaptırsan devlete yolluyorlar canım tek güzel yanı sorgusuz sualsiz test yaptirabilirsin bizde özelde yaptırdık ama devletten sonucu öğrendik 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Özel de devlette guvenilir olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 215 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
24 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde leylelgy (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,631 soru

11,272,677 cevap

34,658 kullanıcı

...