0 oy
5,082 göst.
Diğer kategorisinde (5,201 puan) tarafından
Kızlar nasl göğsüme sürecem poşet bırakimi üstüne bıde neye sürerek göğsğme sürüm siz nasl kullandızn

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece lansinoh krem ve gümüş kapak kullandım ben yara olmadi. Kantaronu sür, üstüne streç kapa istersen.
(5,201 puan) tarafından
Bnde kullanyorum kırem işime yaramadı kanıyor göğsüm sterç yok normal yumuşak poşet var olmazsa oyle kapatym
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Krem gibi sur işte canım 
(5,201 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(113 puan) tarafından
Kantaron yağı koydum geçmedi tahin yagi birebir tavsiye ederim hemşire indirmişti bana 5 günde iyilsstim
(5,201 puan) tarafından
Vala bna inşşalah iyileşir her emzdrmeden snramı süryordın kantaron bide kırmızımı aldın sarımı aldn
(113 puan) tarafından
Vala canım kırmızı baktım olmadı tahin yagi em iyisi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Lanolin krem kullanmistim benimki cok kotu olmustu kizim yanlis emiodu cuk cuk die sutte yoktu her emzirmeden once gogsumu ilik suyla islatiodum emzirdikten sonra kremi suruodum valla aglaya aglaya ciglik ata ata emziriodum surekli boyle yaptim gecti
(5,913 puan) tarafından
Surekli islat gogsunu emzirmeden once gece bile islatiodum ben yanina bir kap koy onla islatip dur emzir oyle oyle gecer zmaanla
(5,201 puan) tarafından
Ben sütüm le ıslatyroım
(5,913 puan) tarafından
Ha bide ped falan koyma sutyende giyme yapisior onlara daha cok kanior
(5,913 puan) tarafından
Sutunle baya islat o zaman bende sut olmadgi icin sıktigimda gelmiodu gec geldi sutum
(5,201 puan) tarafından
Vlla emzdrme sutyeni bıde göğüs pedı yenı kullanmaya bşldm göğüslerım kazaga deyince dha ağryordu yaa göğüs pedı üzerne hava alınan ped yazmş
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu kullan canım hem daha rahat tutar en azından göğüsün iyi olana kadar kullan bide emzirdikten sonra ılık suyla temizle kurula hakiki zeytinyağı sür açık kalsın kapalı kalırsa daha çok yara olur benim üst tarafları kopmuştu ben böyle böyle iyi oldum canım 
(1,765 puan) tarafından
Anladım canım Allah şifa versin inşallah madecassol diye bı krem iyi diyolar canım doktor yazmıştı bana bide antibiyotik bı krem vermişti ama surceksin bebek emmeden iyice yıkamalisin
(5,201 puan) tarafından
Kantaron yağı bakalım iyi gelmzse kırem denerim inşşalah geçer zor ya
(1,765 puan) tarafından
Sarı kantaron yağı kullandım bende inşallah sana faydası olur benim üst tarafları koptuğu için fayda etmedi malesef denemediğim bişey kalmadı benimde :)
(5,201 puan) tarafından
Bnnmde kopmuş eşim kırmızı almş
(1,765 puan) tarafından
Benimde kırmızıydı kantaron yağı her emzirmeden sonra ılık suyla yıka uçlarını iyi gelir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 234 göst.
15 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 240 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 44 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eylmahmet (45 puan) tarafından soruldu

374,673 soru

11,207,010 cevap

34,510 kullanıcı