0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Gece sohbeti yapalım ve kimseyle konuşamadığım için yazıcam uzun olucak okuyan ve cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim 

Arkadaşlar şimdi 6 yıl kayınvalidemle oturdum iyi kötü günler oldu çok severdim evini ayırdık benim salon takımım eşimin annemin salonu boş kalıcak demesiyle orada kaldı ben üst komşumun salonunu kullanıyorum eşya olarak . biz oradayken kirayı verirdik birde düğün borcumuz evi ayırdık eşim hala onların kirasını verir evlattır saygı duyuyorum ama evin en küçüğü ve iki oğlan daha var erkek kardeşi askere gitti orda birsürü borç yapmış onun borcunu da üstlendi düğününü de yaptı yine tamam kardeşidir ama benim bebeğim var onların yüzünden kuzuma yetemiyorum kendime üst baş alamıyorum evde kız var görümce o boluya geziye gitti fuzuli bir gün için 400 lira yol parası vardı birde resim çekinecem DİE kılık kıyafet almış oda çabası.. Bebeğim küçük bana bi gelin çocuğa bakın iş göreyim derim yavaş yavaş yap derler ama diğer iki gelinin evini kendi başına temizler yada gezmeye gider kızını bana gönderir ki 20 yasında evde babasına bakmaz burada beni kullanır geçen gün hepsi orada toplanmış ve bizi çağırmadılar bugün bana geldiler diğer eltileride tooladılar vesayre daha çok var diğeceğim şu ben hakkımı 6 yılımı çocuğum rızkı olan o borç paralarını ve kira parasını helal etmiyorum çoook rahat yaşıyorlar ama ben yokluk çekiyorum eşyalatımı elimden aldılar elalemin koltuğunu kullanıyorum helal etmiyorum günahmı bana

7 Cevaplar

+2 oy
(1,437 puan) tarafından
Valla eşinin kazandığı senin yavrunun rızkıdır önce size yapması lazım 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tamam evladı yapsın ama önce sizin ihtiyacınızı görsün eğer parası kalıyorsa öyle annesigile yardım etsin hiç konuşmadn mı eşinle bu konuyu
(326 puan) tarafından
Aman kuzum vala şaka bile yapsam o kadar katı kiiiii kurtulamamıştır sıfatından lafından onlarında anlaması almaması gerek dimi
+1 oy
(14,004 puan) tarafından
Bütün suç eşinin evinin eksiğini almadan rızkını onlara vermesi saçmalık ve onların eşini kullandığını düşünüyorum 
(326 puan) tarafından
Çok güzel bildim sadece çıkar ilişkisi bişey olsun eşim kızsın sırt dönerler
0 oy
(165 puan) tarafından
Nesi günah ya az bile dayanmışsın bacım bu ne böyle ailesi die herşeyi omzuna yuklemk gerkmyo yuvası var çocuğu var sizin  için çabalamalı bu saaten sonra 
(326 puan) tarafından
Ben para isterim ne alacan ne oldu bugün hele kaç para alıyorsun kişi şakadına takıldım bu şekilde napacan açmı kaldın o kadar katı ki
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hayır tabiki de kuzum sana neden günah olsun asıl onlara günah hakkınızı yiyorlar ole şey olr mu ya ne kadar ayıp bişey

Eşine o kadar yüz verme kuzum ya konşn anlaşn ikna etmeye bak bırak kmse sana yardıma gelmesin sen yapabldiğini yap gelmeleri mide kabul etme bahane bul kendini kullandırma senn evini ayırdıysa sana eşya almalı gücünün yettiği kadar 
(1,307 puan) tarafından
Tabi canım haklısın yorlrsn senn eşinde kabahat Bi kere sizin rızkınızı yediriyor tamm evlat da Bi yere kadar yani
(326 puan) tarafından
Aynen zorda olsalar koşsun bak bi tanede ben yetiltiriyorum Rabbim ömür versin cümle evladını ama evin en küçüğü iki tane daha oğlan var artık çok koyuyor
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle ya rahat lığa alşmş lar
(326 puan) tarafından
Evet evet aynen öyle sen aç kal istersen
(1,307 puan) tarafından
Kendinize alştrmayn o kadar canım eşin le konuş
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bunu once esin dusunmesi lazim sizin geleceginiz ne olucak ev alirsiniz bir kenara atsaniz o parayi cocuguna rahat hayati vermesi lazim sende bir yandan su lazim bu lazim de para al biriktir bence onlara veremesin

İlgili sorular

+3 oy
15 cevap 535 göst.
0 oy
7 cevap 171 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 502 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...