0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
33 haftalığım kızlar normal doğum olucak inşallah öyle gözüküyor. Ben normalde hiç kuaföre gidip agda yaptırmam her işimi kendim yaparım temiz şekilde ama smdi bikini bölgesi için agda zor kuaförde gtmek istemyrm. Jilet gibi etki bırakmayan tüy dökücü krem vs bilen kullanan var mı. Hep adayla aldığım için smdi jilet vs kullanmak istemyrm . 

10 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından
Hayır yok kuaföre git  bir seferden bişey olmaz.

Ağda dışında herşey jilet görevinde. 37 haftalgm bende 38 de gidicem alamyorum artk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tuy dökücü krem felan zararlı olabilir canım eşinden yardım al kuaför u tavsiye etmem ağda yap
(51 puan) tarafından
Bende hiç gitmediğim için hiç ama hiçç istemyrm günah diye. Nasl yapıcam bilmyrm. Eşimle olmaz ya yine iş başa düştü
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Onlar kimyasal içeriyor zararlı kullanma derim,bende ağdaya gidiyorum 3 aydır felan şuan 35 haftalığım doğuma yakın bi daha gidicem doğuma temiz girmek istiyorum hem onlar 1 haftada çıkarıyor tüyleri ağda uzun süre gidiyor daha iyi,bi seferlik git bişey olmaz rahat edersin hem daha sağlıklı 
(51 puan) tarafından
Tşk ederim ama dediğim gibi agda dışında hiç bşey kullanmıyorum ben zaten ama kuaförde gitmek istemediğim için işte çözüm bulmak istiyorum. Agda 1ay bile beni görüyor beyaz tenli oldgğum için. Jilet zaten berbat
(2,792 puan) tarafından
Canım zaten ağda dışındaki her şey jiletle eşdeğer,kremler epilasyonlar bunlar kökten almıyor ki jilet görevi yani binevi ama yine de sen bilirsin tabi
(51 puan) tarafından
Yine iş bana kalıyo malesef. Başalrm 38de artk
0 oy
(961 puan) tarafından

Eşine müracaat et canım 

Kuaföre bende hiç gitmedim :angel:

(51 puan) tarafından
Eşim yanaşmazz cnm yaa
(961 puan) tarafından
O zaman git canım
0 oy
tarafından
Canım bende kendim yapıyorum ilk bebeğimde de kendim yaptım zor oluyor ama aynadan bakarak yapabilirsin kuaföre gitme hem mahrem bölge günah hem enfeksiyon felan kapabilirsin ne kadar temiz olduğunu bilemezsin virüs felan da var en iyisi iyi kötü kendin yapman bence 
(51 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum tşk ederim önerilerin için namahrem olduğu için 1kere bile gitmedim zTen. İş başa düştü anlayacagım
tarafından
Maşallah canım Allah yardımcın olsun inşaallah
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Doktor eldiveni ve ayna kullanmıştım ben. Normalde de kendim ağda yapamıyorum özel bölgeme maalesef. 
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Sana 2 secenek 

1 kuafore git

2 agdayi yere ser ustune otur snr cart diye cek hangisi kolayina gelirse :ermm:

0 oy
(586 puan) tarafından
Tabikide kuaföre gitme çünkü kadın kadına da olsa haram ben jilet kullandım yapcak bişy yok normal doğum yapmadım sezaryan oldum ama baktin hafif sancıların var hemen ver jilete 
0 oy
(319 puan) tarafından
Doktor bana tuy dökücü kullanma demisti hamileyken. Agda da ben kullanmiyordum. Epilasyon aletine devam ettim son zmanda jilete gectim . Tuy cogalmasi yasamadim. Dogumdan sonra yine epilasyona döndüm.  
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bugune kadar n3 guzel gitmemissin bundan sonrada gitme canim gunah sonucta o bolgen icin. Ben esimin tras makinesiyle alirdim, olmadi esinden yardim iste, ama bir kerelik icinde olsa o gunaha girmene degmez. Sonucta dogum bu, temiz olman yeterli
(51 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum gerçekten hiç gitmedm gitmekte istemiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 333 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 610 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...