0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
Kızlar malum geceleri artık serin oluyor yedi aylık bebeğim üstünü örttürmüyo sürekli tepinip açıyo uyku tulumu almak istiyorum  İstanbul havası sert değil nasıl bişey almalyım nerden alabilirim 

5 Cevaplar

+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Ben lcw den aldim canim tavsiyr ederim. Gecen kisi gecirdik bugun tekrar giydirmeye başladım geceleri soğuk oluyor. Tavsiye ederim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım ben miniçodan aldım baya kalın bişey. Altına ince giydirip yatırsan da olur evin sıcak oluyorsa. Benim evim sıcaktı altı ince olmasa terlerdi 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

image

image

Ben bu ikisini aldım çok güzeller lacivert olan 6_9 ay ama büyük yani 1 yaşındaki çocuk bile giyebilir 

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Civile gittim bugün, orta uyku tulumu 50₺ kalın uyku tukumu 80₺ idi.

E bebek de orta uyku tulumu şuan 60₺

H&M de internetten baktim kalın duruyor onun ki de 100₺ 

Bende ne yapsam bilemedim. 
tarafından
Evin soğuk oluyorsa kalın al. Sıcak oluyorsa orta kalın al. Ben civilden aldım geçen sene. Açık renk. Kızım çık kirletirdi. Sık sık yıkamama rağmen olduğu gibi duruyor. Hatta ben bilerek büyük aldım ki bir kaç sene giyebilsin diye. Tavsiye ederim.
(2,633 puan) tarafından
Şimdi oğlum 11 aylık. 2 ay sonra ikinci gelicek allahın izniyle. O yüzden odalar sıcak olucak. Bende orta olan birşey alayım diye düşündüm. Eşimde gel hem kalın hem orta alalim dedi gereksiz olucak diye istemedim. Hep 18 aylık baktim zaten :) hatta iki tane mi alsam çok kirletiyorsa? Uykudan uykuya giyse bile çok kirletir mi? Bide sadece uyku tulumunun altında zıbın mı var dı?
tarafından
İki çocuk olacağı için iki tane alabilirsin. Kirletme konusunda ise benim kızım yatmadan önce mandalina portakal vs yerdi engel olamazdım tulum batardı. Ondan çok kirlenirdi. Bazen hava çookk soğuk olunca dışarı çıkarken de giydirirdim. 18 aylık anca şuanki yaşına göre olur canım. Ben bir buçuk yaşında iken 4 yaş aldım. Bu sene 2 buçuk yaşında 4 yaş tam oluyor ona göre al sende
(2,633 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun ♡
0 oy
(270 puan) tarafından
Büyük kızım için aldım birkaç kere giydirdim çocuk içinde terden boğuldu halbuki içinide ince giydirmiştim birdaha da hiç kullanmadım ikincide de hiç kullanmadım.Su gibi oluyordu çocuk anlamadım iyi kaliteli de bişeydi.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 113 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Emineumutmiraç (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 495 göst.