0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (391 puan) tarafından
?????

9 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bilmiyorum uste ciksin
(391 puan) tarafından
Teşekkürler ❤
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Sabahtan geliyor bitene kadar isi gunluk 100 tl canim.. Istedigin her isi yapiyor koltuklarina kadar Siler yani buzdolabinin icine kadar. Tabi kisiye gore de degisir fazla alanda var yaptigi use gore fiyat verende
(391 puan) tarafından
Çok uygunmuş
(582 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun sen birde dip köşe temizlik ücreti mi öyle?
(3,741 puan) tarafından
100 mu gunluk neresi orasi , istanbulda 180 den asagi gormedim hic :(
(82 puan) tarafından
Ankara mamak canim
(582 puan) tarafından
Fiyatı gayet uygunmuş ama ben istanbuldaym
Hiç temizlikçi çağırmadım ama artk düşünüyorum.
0 oy
(2,009 puan) tarafından
200 den asagi gelen yok onlarinda hkki sonuçta bütün evi alt üst yapıp temizliyolar tam gunse eger Yada devamliysa anlasirsin 
(82 puan) tarafından
Devamli cagiriyorsan uygun da geliyor canim zaten bende duramam yani Bende yardim ediyorum onunla birlikte oturup izleyemiyorum alismamisz zamaninda utaniyorum
(391 puan) tarafından
Tabiki amacım bilgi almak daha önceki yardımcım haftada yarim güne 90 alırdı
0 oy
tarafından
Benim annem sil süpür toz al evi topla cam su bu 200 e gidiyor tanıdıklara yabancılara 250 coo yoruluyor garibim az vermeyin 
(391 puan) tarafından
Anladım ben zaten az vermek derdinde değilim ki bilgi almak istedim
0 oy
(135 puan) tarafından
Elim ayagim tutttugu sürece kendim yaparim
(391 puan) tarafından
Eee yorumun sebebi ne o halde ?- belki benim elim ayağım tutmuyor sakatim ben ?-
Ev hanımı değilim bütün gün kapı cam silemiyorum sen alma istemiyorsan soru evine temizlik için birini alıyor musun değil ki soru alanlara almayanlara değil
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sabahtan geliyor 15 günde bir ilk geldiginde cam kapi ev supur sil lavabolari temizliyor perde ciakrip asiyor ikinci geldiginde koltuklari silip yine lavabo supur sil toz al mutfak dolaplari siliyor 200 liraya geliyor bazi yerlerdr daha ucuza gelenlerde var tabi anlasmaya bagli bide bazisi ben balkon yikamam yada ne biliyim cam silmem diyor onlari hemen geri gonderdim paralarini verip cunku yarim is yapcaksan kalani ben mi yapcam cok sacma 
(391 puan) tarafından
Evet birisi 300 istedi ve cam silmem dedi
(1,113 puan) tarafından
300 isteyebilir onu anladikta cam silmem ne ya sinir oluyorum ozman niye seni cagiriyorum ben yapcaksam
(391 puan) tarafından
Evet cam için özellikle başkasını mi alcam şaka gibi
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Benim memlekette gidiyorlar. Günlük 180 diye biliyorum evi komple sil supur. Cam siliyorlar. Toz alıyorlar. Perdeleri yıkıyorlar. Mutfak dolabı siliyorlar. Vestiyer vs varsa onları siliyorlar tuvalet banyo yikiyorlar
(391 puan) tarafından
Anladım benim de eski gelen tam güne 180 alıyordu bende bilgi almak istedim sizlerden
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ayda 1 genel temizlik olarak alıyorum kadin evim 110 metre kare 220 tl ödüyorum .kapı cam koltuk mutfak dolabı iç dış banyo her yeri komple yapıyor 
(391 puan) tarafından
Anladım canım yorumun için teşekkür ederim
0 oy
(391 puan) tarafından
.............

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebekler (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu