0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Tüm postlarımı siliyorum..

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ayyy tam beni anlatmişşin canım ya bizimkide gazlı kolik bi bebek gece gündüz durmuyo  babası da işten ta ertesi gün gelito bi gün boyunca aglıyo o evde olmayınca ama sabah işten bi geliyo benim bebek bi ni mazlimlaşiyo onda duruyo eşim evde olunca gece de rahat uyuyorum pek uyanmıyo çünkü neden böyle acaba :angel::angry:

tarafından
Onları babaları doğurmuş herhalde :)))
tarafından
Sorma yaaa valla bizimkide bende duruyo sen kıskanıon deyip duruyo :)
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Hahahaha :) çok fenalar. Şimdiikş bebeler 
tarafından
Aynen ya büyük oğlum beni wc ye göndermezdi öyle bana düşkündü ama bu oğlumu babası doğurmuş diyom o derece babacı resmen aşkla parlıyo gözleri babayı görünce
(16,490 puan) tarafından
Neyseki onunla susup yatıo :) yoksa zor olurdu sana dahada:)
tarafından
Aynen bazen bu durumdan faydalanıyom babaya atıp ben uyuyom veya eve çabuk gelmesini sağlıyom arayıp oğlun durmuyo diye ağlamasını dinletiyom uçarak geliyo eve babası :)
(16,490 puan) tarafından
Hahaaha en iyisini yapıon :)
0 oy
(282 puan) tarafından
Benim oğlum bana çok düşkün bir babası işten geldiğinde 2 dakka durur kucağında oda özlediği için hiç ayrılmaz benden bazen işime geliyor istemedigim insanlar kucağına aldıklarında görünmem yeterli oğluma kimsede durmaz ben dışında 8 aylık bu arada
tarafından
Ayy ne güzel bnm büyük oğlum öyleydi aşırı düşkündü 3 yaşındayken anne sen olmayınca uykum geliyo sana sarılmak istiyorum uyuyamıyorum filan derdi hala da öyle 11 yaşadı sarılıp öpüp öyle gider yatağına ama bu emme olayı olmasa yüzüme bakmayacak :(
0 oy
(211 puan) tarafından
Aynı benim bebek)) babası kucağına aldimi kimseyi tanımaz. Gel anneye diyorum yüzünü çevirir babasına mizmizlanir. Benim icin iyi babası oyalıyor ben hem uyuyorum hemde iş yapıyorum. Hiç kiskanmam babasına.)) Başkasından bana gelmezse o zaman kıskanırım. 
tarafından
Ya bnmde bi yandan hoşuma gidiyor hem rahat ediyorum ama büyük oğlum aşırı bana düşkündü ya bu babacı olunca bazen kıskanıyom doğurcam diye ölümden dönen bnm emme olayı olmasa yüzüme bakmayacak diyorum
0 oy
(198 puan) tarafından
Sen strese giriyor sun oda bebeğe yansıyor canım babasi stressiz olduğu için onda uyuya kalıyor bende çok yaşıyorum bu durumu 
tarafından
Belki etkisi vardır ama gülüp oynarkende aynını yapıyor babayı görsün yeter beni unutuyor
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Valla sanki bizi anlattın. Pandemi de eşim evdeydi sonra işe başladı inan oğlum 1 hafta sürekli gündüz ağladı uyumadı bildiğin babasını istiyordu aksam eşim gelince sakinleşiyordu şimdi de öyle eşimi görünce hemen gülücükler acıyor yüzünde 
tarafından
Ya eşim bide doğmadan demişti babacı etcem oğlumu diye büyük oğlum anneciydi dedim çok beklersin erkek çocuğu anneci olur umutlanma adam dediğini yaptı ona ayar oluyorum bide pis pis sırıtıyo **** :)
0 oy
tarafından
Benim oğlumda öyle ama şu aralar bi tik azaldı ama hala düşkündür 
tarafından
Bizimki azalmaz artar gibime geliyo eşim bana göre daha yumuşak ben biraz gaddarım
0 oy
(12,840 puan) tarafından

Canım benim oğlum da böyle tam bı babacı :)

Onlarda haklı bütün gün özlüyorlar bir de babalarına nazları daha çok geçiyor

tarafından
Aynen öyle canım baba çok şımartıyo :)
Büyük oğlum geçen seni %85 babamı %100 seviyom dedi öz babası değil öz pek babalık yapmadı sevmeden nazlamadan anlamaz o bu eşim nazlıyo dediğini yapıyo ben biraz gaddar kalıyom çocuklar babaya kaçıyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 491 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 505 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
13 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 397 göst.