0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından

kizlar annemin gozleri boyle olmus 1 haftadr boyle ben onu hastaneye goturmek istiyorm ama esim olacak kisi boyle seylere karsi yardm ediym kabul etmez para koyuyum istemez parasi yok ne hastaneye gideck ne ilac alacak ne yapacgimi sasirdm bana akil verin 

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
mikrop kapmis sanirim canim annenin gozleri rabbim sifa versin. esin istemiyor anneni goturmeni hastaneye oylemi eger dogru.anladiysam sen neden esini dinliyorsun benm annem hasta olck esim hastnye goturmemi istemick sicarm onun agzina k.bakmada
tarafından
Güldüm kız allahta seni güldürsün inşallah ☺
tarafından
:D agresiflestimm napim canm anne baba bas taci ya gelemiom boyle knulara
tarafından
Canım aynen bende senin gibiyim annem başım ağrıyor dese akşama kadar on kere ararım aklımdan çıkmaz nasıl oldu diye düşünür dururum da böyle insafsizlar var benim herif gibi
tarafından
senin esinde mi oylee canim
tarafından
O beni bırakmaz da kendisi götürmek ister sen gelip ne yapcan der dengesiz babam gel fıtığından ameliyat oldu geçen sene eee ben giderim sen gelip ne yapcan çocukla dedi az kalsın kriz gecirecektim o derece :D
tarafından
kiz allah seni bende sorumsuz sandimm oyle bi yazmissin kii :)) ne guzel istee oylee olsun o seni dusundugunden gelme demistir coluk cocukla zebil olma die obur turlu olmasindaa. benim esimde benim ailem icin benden once kosturur sukurr iyi insana cattim. rabbim.iyilerle karsilastrsinn
tarafından
Canım o kadar kötü düşünceli ve kıskanç ki sen gelme der sanki herkesin gözü bende de ☺ne yapacaklar beni anlatımım doğru kız kötü olmasa der miyim hiç ☺
tarafından
boyle insafsizlar var benim herif gbi yazmissin haliyle olumlu bir.kelime degil insan sorumsuz biri gbi algiliyor :)
tarafından
Ee zaten öyle yani bana karşı öyle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine durumu anlat bak annemin durumu yok biliyorsun parası da yok ki kalkıp hastaneye gitsin lütfen beraber götürelim falan de beraber götürün canım yani ben olsam öyle derdim gözleri bata kötü olmuş çünkü ben aglayinca gözler bu hale gelir bende ama enfeksiyon olabilir geçmiş olsun canım
0 oy
(86 puan) tarafından
Annen o senin eşin ne demek gönlü yok yardim etmeye benim annemse söz konusu feristahi gelse durduramaz  bence sende bi kendini belli et bacım beni o doğurdu ondan memnun olmasanda saygın olsun biraz de 
0 oy
(834 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım. O o hale gelse allah korusun ve evladı ilgilenmese nasıl hissederdi acaba... allah merhamet versin kalplerimize :(
0 oy
tarafından
Allah sifa versin oncelikle. Esinle konusup hastaneye gotursen daha iyi. Ama eger yine koymazsa goturemezsen sana bisey deyim. Men azerbaycandayam bizde cayi dem yaparlar bilmiyorum sizdede oyle ya yok. Dem olduktansonra sogusun pamukla gozlerini tez tez silsin. Yan etkisi yok. Bizde cocuklarin gozleri de iltihaplastikta yapiyoruz gozu dinlendiriyor. Inşallah isinize yarar
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Cay demleyip buharını tutarsanız iyi gelir ama doktora gotur kadini yazık ya esin kim oluyoda gonlu olmuyo bunuda ona soracak degilsin ya 
(12 puan) tarafından
benim paramla goturemezsn diyor
(2,172 puan) tarafından
Parasına dedirtmesin ya gidin doktora alın ilacını nerden haberi olcak
0 oy
(553 puan) tarafından

Bosarim ben o adamı valla. Sikiysa götürmesin ümüğünü sıkarım :angry:

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Esinle konus ikiniz goturun doktora Allah tez bir zamanda sifasin versin Amin
0 oy
(581 puan) tarafından
Eşim annem için para mı harcamam diyecek üstüne hastaneye gitmesine mani olucak... hangi cesaretlé. Saygısız herif. Kiziyla evlenmesini biliyo ama... ben olsam varya asla ama asla onun yanında durmam bu kadar da büyük konuşuyorum.  Beni bu yasa getirmiş insanlara karşı bu sekilde olucak Pardon da sen kimsin derim. Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Canım çay suyu sürün demişlerdi bir ara böyle bir enfeksiyon da bi deneyin isterseniz birde maydanoz suyu
0 oy
tarafından
Kıyamam ya ben eşimi dinlemez giderdim anne sonuçta. 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Annenin sigortası yokmu bide sağlık ocağına götür orda bazen doktor elinde olan ilaçlardan veriyor
0 oy
tarafından
Nasil boyle esler var anlamayamiyorm cnm ne yapmis olsada insan bu halini gorunce acir.Rabbim bu gunler hurmetine...

Muhtaci muhatca muhtac eyleme...
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Esininy ağzına tükür ya nasıl böyle yapar seni doğuran besleyen bu yasa getiren o kurban olurum ben anneme gerekirse annem için boşarim kocamı o kim oluyor anneme böyle yapıyor. Onun ailesininde bende yüzüne bakmam Allah'ın selamini vermem. Kıyamam annene Allah şifa versin ya . Ya gelinciktir ya enfeksiyon evde doğal yollardan gözünü ln temizlemesini sağlayın. Ayy Allah kimseyi düşürmesin kimsenin eline 
0 oy
tarafından
Allah mübarek gün hürmetine kocanın kalbine merhamet versin terbiyesiz hadsiz seve seve götürmek zorunda annen o senin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 192 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Dmrlhsrt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Kezbanmiranm (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.