0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Ne gibi zorluklar ne gibi güzellikler yaşadınız yaşıyorsunuz?  Bebeğinizle nasıl tanıştırdınız minik dostumuzu :)

10 Cevaplar

0 oy
(9,887 puan) tarafından

Annemde kedi var oraya gidince geliyor kokluyor kokluyor oglumu gidiyor sonra. Sonra yine gelip kokluyor. :angel:

(3 puan) tarafından
Çok meraklılar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuşum var kafesi yere indirdigim zaman kafesi nasil devirsem çabaları  elime aldığım zamanda kuşu nasil agzima alsam çabaları daha bilemiyor pek 5 ayligiz :D
(3 puan) tarafından
İki minnoş bır arada ne şirin olurlar ağaç yaşken eğilir şimdiden******n sevgisini aşılamak lazım  :)
tarafından
Kesinlikle öyle anasina cektiyse kuşsuz hayvansiz yapamaz:D
(3 puan) tarafından
Maşallah size :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ben beslemiorum ama ablamlar muhabbet kusu balik baya bir fazlaydi bildircin falan besliolardi yigenim uyanmadan ablam muhabbet kuslarini baska odaya goturuodu cok seviodu onlari gorunce sevincten cigliklar atiodu kuslar korkuodu :D

(3 puan) tarafından
Gerçek sevgi işte :))
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizim koyunlarının var kopeklerimiz kaz  , tavuk  baya içli dişli bizimki koyunların pisliğini pop diyor top yani :D
(3 puan) tarafından
kendine oyuncak bulmuş çocuk topta yuvarlak oda napsin :))
(1,331 puan) tarafından
Oyleee :D
0 oy
tarafından
Evin icinde besleme taraftari degilim ama 

11aylik oglumla sokak kedilerine sut veriyoruz normalde kediden cok korkarim ama oglum cok mutlu oluyor onlari gorunce mecbur mutlu olsun diye goturuyorum sut veriyoruz
(3 puan) tarafından
Sütü verirken sende mutlu oluyosan oğlun sana daha şimdiden faydalı oluyo demekki :)
tarafından
Ben sut verirken degilde oglum kedilerle mutlu diye mutlu oluyorum canim yoksa kesseler gitmem kedilere falan sevmiyorum ve cok korkuyorum :D
(3 puan) tarafından
Ben köpek korkumdan sokakata yanlız yuruyemezdim 1.5 aylıkken sokaktan bı köpek sahiplendim tüm korkularımı onla yendim meğer ne kadar geç kalmışım bu ****** sevgisini tatmaya dedim o kadar masum ve güzellerki bence sende uzak durma sevmeye çalış korkunu asarsin belki :)
0 oy
(476 puan) tarafından

Kedim var ama kızıma daha kavuşamadık. Ama oğluşum şimdiden onu çok merak ettiği ve birazcık kıskandığı belli. Odasında ki bütün eşyaları ilk o deniyor sonra karnımın üstüne yatıp mırıldanıyor. Bana gösterdiği sevginin azıcık ucundan bile gösterse kızıma kızım kedinin sevgisinden bunalır o derece. Sıkıntı olur mu sanmıyorum ben çünkü çok sakin ve uysal bir kedim var. Ve bana göre her çocuk hayvanlarla iç içe büyümeli o sevgiyi merhameti tatmalı yakından öğrenmeli. <3

(3 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum çocuğun ilk ve en güzel arkadaşı oluyor bende çok merak ediyorum neler yapacak benim minik kızım kardeşi doğunca inşallah bizde severiz arada bebeklerimizi onlardan fırsat kalırsa :))
(476 puan) tarafından
Ay inşallah ya sağ salim kavuşuruz yavrularımıza :)
(3 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Benim kedişim vardı güneşş adı resmimdende anlarsınız. Hamilelegimde cok tiksindim ona bakamadım. Ah güneşim ilk cocugum gibi bişiydi. Simdinkızıma bakıyorum bazen yaramazlık yapınca güneşe benziyon diyorum keşke olsaydı. Acaba Alyayla  nasıl anlasorlardı ah ah:)
(3 puan) tarafından
Büyük ihtimalle sizden çok sahiplenirdi alyayı :)
(1,175 puan) tarafından
Evet ama ilk geldiginde beşiğine yatardı diye düşünüyoum :D
0 oy
(109 puan) tarafından
Kedilerim var 2 tane ikisi de dişi. Kızım var şuan 10 aylık. Onların peşinden evi dolanıyor. Kedilerimden birinin adı maryjane biz onu merijeyn diye çağırıyoruz ama kızım onu kendine uyarladı ece diyor ona artık tüm kedilere ece diyo. Sabah uyanır uyanmaz ece ece ece diye bağırarak uyanıyo ecenin kucağına yatıyo. Oyuncaklarla oynuyorlar birlikte özellikle hareketli olanlarla. Eksi yön olarak temizlik yapıyorum hergün evi süpürüyorum ama kedilerim olmasa da yapardım. Kızımın doktoru bağışıklığı için çok iyi demişti alerjen Bi bebek olmaz demişti gerçekten de öyle çok şükür. 
(3 puan) tarafından
Aynen bağışıklık sistemi için çok iyi benimde köpeğim var 4 yaşında bebeğim doğunca neler yasicaz bakalım çok merak ediyorum. Temizlik yönünden evet bı kat daha yorulurum ama olsun neticede 2 çocuklu ev olcaz :)
0 oy
(586 puan) tarafından

Evde beslemiyorum ama bahçede kedimiz var kızım kendi çok seviyor hiç alıştırmadım beraber oynuyorlar ama fazla da yaklastirmiyorum tüyü filan yutar diye kızımın arkadaşı oldu :)

(3 puan) tarafından
Eğer aşıları tamsa hiç korkma birşey olmaz tüyünden bırak istediği kadar oynasın :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 206 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde sibelcan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...