0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bende doğrusun okadar savcıdan sonra olmadi birde dayanamadim yalan yok sezeryana aldılar beni gece 23 buçuk.12 ye doğru aldılar belden oldum normalde istemedim ama onlar benden önce kararını vermişlerdi çünkü okadar savcıdan sonra belden düşünmüyordum. açısını hissetmedim ama nasıl kesinliğini nasıl yirtildigini falan hissetim bebeği çıkarttılar dedim dayanamıyorum dedim. komple bayıltilar çok tuhaf şeyler gördüm öyleyken:) şimdi hastanedeyim hala gazim falan çıktı inşallah pazartesi günü çıkıcam allahım hepinizin yardımcısı olsun <3

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(1,146 puan) tarafından
Ben doğurmadim =D hahaha belki sorarsin  die cevap vereyim deidm  =D =D  ilk sana haber vercem söz  =D
tarafından
Doğurun artık yeter sıra bize gelmiyor bak kızıyorum :))
(1,146 puan) tarafından
13unde bebeğim işte  az kaldı Allah in izniyle =D  saat  3te
tarafından
Yolun sonuna yaklaştın canım sen benim daha 7 hafta var
-Reklam-
0 oy
(145 puan) tarafından
Canim gozunaydin rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin. Bende hissetmistim o dediklerini cok kotuydu :/
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Gözün aydin canm sağlıkla analı babalı buyut 
0 oy
tarafından

İyi canim cok şükür hayırlı uğurlu olsun.<3 saglikla sagli babali babali büyüsün insallah ❤️

0 oy
(242 puan) tarafından
Gozun aydin sag salim buyut bebegini Inşallah
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Gözün aydın. ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin insaallah 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
hadi gozun aydin Allah anali babali buyutsun hayirli evlat olsun insallah :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Maşallah kuzum rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim iyisiniz inşallah ikiniz de kuzum benim gözün aydın canım 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Gozun aydin canim Rabbim saglikli buyutsun
0 oy
(310 puan) tarafından
Gozun aydin ama bu denli anlatman olmamis bence. Cunku ilk gebeligi olanlarimiz var bende icinde olmak uzere korkuyoruz ve sende yazdiklarinla iyice korkutuyosun.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 326 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
0 oy
4 cevap 134 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı

...