0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
tarafından kapalı
3bucuk aylık bebeğim var gece uyumuyor gündüz de pek uyuduğu söylenemez sürekli kucak istiyor çok yorucu anlayacağınız eşim de memur 8 5 çalışır. 5ten sonra gelir yemek yeriz sonra ben evi toparlarım sonra  bebeğim de uyur 8 gibi ben de. Haftada 1 gün anneme bırakır beni sabahtan akşam iş çıkışı o da gelir yemek yeriz çay iceriz kalkarız annemde en fazla 2 saat oturur o yani. Bir de amcamız var burda haftada 1 gün de ona gideriz aksam 5ten 9 10a kadar. Kayinbabamda gece bekçisi aksam 6bucukta ise gidiyor. O yüzden eşim diyor ki hafta ici gitsek 1 buçuk saat görüşecez. Cumartesi günleri sabah kahvaltıya gidiyoruz akşam 5 gibi yemek yiyip kalkıyoruz. Eve dönünce de ben banyo yapıyorum bebeği yıkıyoruz çamaşır yıkıyorum. Hafta ici temizlik yapamadığım için evi temizliyorum. Pazar günleri de eşim öğle uykusuna yatar 2 3 saat banyo yapar 1 saat ben ütü yaparım derken pazar günü de böyle geçer. Anlayacağınız hayatımız boktan. Once ki postlardan da bilirsiniz belki cinsel hayatımız da yok. Eşim hafta ici eskiden de pek yanaşmazdı zaten  hafta sonu ailesiyle geçirince sinir oluyorum ayrıca da yoruluyorum benim yanaşma isteğim kalmıyor. 11 aydır cinsel bir şey yaşamadık. Gittikçe soğuyorum. Sürekli bir yerdeyiz biz bize kaldığımız yok. Hafta ici gitsek oraya da ne olur  yani. 1bucuk saat neyine yetmiyor. Inanın yaşamaktan bıktım. 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

6 Cevaplar

0 oy
(27,305 puan) tarafından

11 aydir cok uzun bir sure bir es olarak arzusu istegi gelmemesi anormal bi durum esinle konusmayi denedinmi ?

(2,252 puan) tarafından
Hamile iken ondandır diyordum. Doğum yaptım 40im cıktı derken uzaklaştı  iste. Hatırlarsın belki bir ara yanaştım içmem lazım dedi. Daha sonra da öyle bir ortam olmadı oturup konuşalım. Bir tek cumartesi günü uygun oluyoruz onda da sabahtan akşama kayinbabamda oluyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
11 aydır hiç bişey olmadı mı canım gerçekten çok uzunnn bir süre bu.. Eşinle konuşmalısın bence
(2,252 puan) tarafından
Evet canim malesef. 40 çıkınca atlar dedim ama bizimki alıştı galiba uzaklasmaya
0 oy
tarafından

Ya aslında hayatın kötü değil esin hayatını kotulestirmis hafta sonu bi yerlere kaçabilirsiniz.

Onun dışında 11 ay çok uzun bir süre yani bu konu da insanı soğutur.

Inşaallah düzelir. 

tarafından
Beraber vakit geçirmek istememek değil biraz romantik değil anlaşılan. Beraber vakit geçirmek istemese neden evlensin ki
(2,252 puan) tarafından
Bilmiyorum canım altı üstü 2 günümüz var hafta ici çok yoğun geçiyor hafta sonuda 1 gün iş temizlik ile geçiyor sadece cumartesimiz varken günün tamamını ailesinde geçirmek nedr en azından yarim gün bize kalmalı
tarafından
Konuştun mu peki
(2,252 puan) tarafından
Konuştum seni sabah annene bırakıyorum ben çıkana kadar bize de gidecez diyo. Ama ben calismiyorum hep evdeyim hem o işteyken gidiyorum ben. Bizim vaktimizi çalmıyorum ama anlamiyor
tarafından
Hmm aynen anlamamış gerçekten
0 oy
tarafından
Esin 11 ay hakaten durmusmu yani bazıları durur önyargı için demiyorumk aslaaa eğer durmussa oda o nadir erkeklerdendire yani ....
tarafından
Canım sen ona yaklassana hep ondan bekleme hatta tersini yap onu çok istedigını falan göster istemesende göster  o şimdi korkar ben ona yetemem diye sana yanaşır emin ol
(2,252 puan) tarafından
Deneyecem canım çocuğum için
tarafından
Dene tabi canım onu çok istiyomus gibi yap her seferinde öyle yap kendini kötü hisseder yetemiyorum sanar başkasına gidersin yada onu terk edersin korkusu Sarar
(2,252 puan) tarafından
Hiç düşünmedim böyle olabileceğini. Sağol canim
tarafından
Dene canım inslalah ise yarar
0 oy
(118,983 puan) tarafından
11 ay çok uzun bacim yaa adam yanasmiyo isteksiz acaba gizliden istek arttiran hap versene kocana
(2,252 puan) tarafından
Geçici çözüm o. Herifin içinden gelmedikten sonra

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 263 göst.
0 oy
7 cevap 245 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy