0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (198 puan) tarafından
Büyük olan 14 aylık küçük olan 2 aylık ikiside kız ikiside huysuz gece uyumazlar eşim bu hafta gece ise gidecek uyumuyor küçük olan ben ne yapacağım arkadaşlar akıl verin akıllı adam işi değil bu ya baş edemiyorum ikiside ayrı ayrı ilgi istiyor büyük olan sürekli dışarı çıkmak istiyor küçük olan uyumuyor emmiyor uykusu geliyor ağlıyor uykuya dalamiyor kackere uyutuyorum gece 4 buçuk da ancak uyudu ne yapayım akıl fikir ver in bana 

12 Cevaplar

0 oy
(383 puan) tarafından
1 yas cok kucuk ..bnm de iki kizim var aralarinda 5 yas var hic zorluk cektirmiyolar bana cok sukur yabi demem o ki keske biraz daha ara verseydiniz  olan biz annelere oluo 
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Şimdi linçciler dolusur ama yasadiklarinin aynini yasadim 2 oglum var biri 19 digeri 6 aylik buyuk oglum beni bitirdi 9 ay boyunca doktorlari gezdim saat 3 4 aglaya aglaya uykuya dalardi en son yorgunluktan hastalandim annen 2 ay baktida anca kendime geldim en son esimle doktora goturduk uyuumuyoo dedik olmuyo artik bittik ikimizde esim delircek duruma gelmisti buyume ve gelisim için uykuda şart doktir bi ilaç yazdi ismi melakid içersinde uykuyu duzenleyen getiren bitkiler var onu verince 10 dakika sonra yerde uyuya kaldi esimle şok olduk hatta inanamadik simdi uyancak dedik ama sabah 10 da uyandi simdi 19 aylik cok sukur duzeldi resim bulursam atcam ama kesinlikle bi doktora danismalisiniz bu durumu
(29 puan) tarafından
Bana da yollarmısın cnm
(2,604 puan) tarafından
Resim atiyorum cnm
(2,604 puan) tarafından
Attim cnm
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun keşke araları olsaymış biraz ben biriyle akşama kadar bitkin düşüyorum seni düşünemiyorum bile
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm lardesmle aram  da i kadarmis annmde cok  zorlanmis Allah yardimcin olsun csnm . Kucuge emzik kullnbikirsin bnm kizimda 13 gunluk dun basldim.emzigd rahst ettim
(198 puan) tarafından
Emzik kullanmıyor canım almıyor
(4,152 puan) tarafından
O zamn bi kokuya alistir canm bi tulbent olur yada battaniyee uyutmaya calisirken neye alistiracaksan o olsun yanndaa burnuna yakin olsun bi kac uyutmadan somra alisir birseye alisirsa o unla uykuya dalmak daha kolay oluyo cunku.
(198 puan) tarafından
Tamam canım deneyecegim
0 oy
tarafından
1 yaş çok az bi fark bi de yaşından sonra çok çok hareketleniyorlar benim tek oğlan 22 aylık olacak canımı okuyor oğlumla zor başa çıkıyorum bazen delirecek gibi oluyorum dilimi ısırıyorum kızmamak için Allah yardımcın olsun boyle durumlarda olan anneye oluyor 
0 oy
(2,604 puan) tarafından

image

canim ilaç bu ama mutlakaa doktora daniş sonra onay verirse kullan 10 damla çay kasigina dokup veriyodum ben
(29 puan) tarafından
Sakıncası varmı canım
(2,604 puan) tarafından
Benim oglumun doktoru oglumu kontrol ederek verdi ilaçi çok sinirli bi bebek dedi gerçektende ole oglum ve uyku şart gunde toplasan 5 6 saat uyuyodu oda belli araliklarla ve zorla
Tabi senin çocugun belki farklidir o yuzden doktora danisman şart
(198 puan) tarafından
Eczanede satılıyor mu canım
(2,604 puan) tarafından
Ben azerbaycanda yasiyorum cnm burda satiliyo bazen olmayinca eczaciya siparis ettiriyoryz sende bi sor istersen
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benimi anlttn kuzum 2.oglum dogdugunda bnde aynilarini yasadimuyumaz emmez aglar  simdi bi yasini bitrdi ama hala dogru duzgun uykusu yok buyuk arszlasti iyce bazen agliyorm strestn buyugun 4 yasini bitrdi aralarinda 3 yas. Var ama yine zor kiskanclik cok 
0 oy
tarafından

Benimkide 1 yaşında büyük oğlum 5 yaşında doğacak olan var bide oda daha günlük olacak valla bilmiyorum artık napcam 

(198 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun canım
0 oy
(161 puan) tarafından
Aynı durumdayım bende..şuan bnim büyüğü 15 aylık küçüğü 3 aylık ..o kdr zor ki bakmak artık gece gündüz ayrımı diye bişey kalmadi bnde Allah yardım etsin bizlere 
(198 puan) tarafından
Amin canım gece gündüz dua okuyorum
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Eve salıncak alabilirsin büyüğü onda sallarken kucukle ilgilenir sin aklıma bu geldi 
(198 puan) tarafından
Salıncak aldım canım en fazla 10 dk biniyor sonra sıkılıyor oyuncaklarla da pek oynamıyor
0 oy
(456 puan) tarafından
Ahh canım benimkiler de aynı öyle aralarında bir yaş var bende takim okadar zorki Allah yardımcın olsun
(198 puan) tarafından
Sagol canım Allah hepimizin yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
56 cevap 1,798 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 365 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu