0 oy
1,305 göst.
Aile kategorisinde (3,079 puan) tarafından

İçimi dökmek istedim en azından beni burda anlayan vardır canım yanıyor canımdan can gitti sabaha karşı birden bire sancı ve kanamayla hastaneye gittim 2 haftadır kalbi durmuştu bebegimin hemen acil kürtaja alındım zehirlenmiştim ama hiç farkına varmadım eve geldim kızıma bakıp sürekli aglıyorum çok kötü Bi acı rabbim kimseyi evladıyla sınamasın:'(

25 Cevaplar

0 oy
(3,079 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kusura bakmayın kızlar tek tek yazamıyorum ellerim tutmuyor Bi kaç gün kendime gelmem lazım buraya bakamam o yüzden hepinizden Allah razı olsun:(
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Basın sağolsun canım benim.rabbim cennetinde kavuştursun sizi.
0 oy
(800 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim yerini doldursun istiyenlere versin anlamada insallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Rabbim sabrını bol eylesin canim, su an ne desek yanginini sondurmez ama hersey ALLAH tan, imtihanin bu sabreyle, herseyde var bir hayır. Rabbimiz kimseye tasiyamacagi yuku yuklemez, evde ki cocugun icin guclu ol, onuda uzme canım. Allah ona ömür versin 
0 oy
(216 puan) tarafından

Amin inşallah basınız sağolsun :(

0 oy
(70 puan) tarafından
Basın sağ olsun rabbim sana dayanma gücü versin inaallh 
0 oy
(367 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm
0 oy
(391 puan) tarafından
Basın.sagolsun bu da senin sınavın güçlü ol Allah büyük kardeşim Allah sabır versin:(
0 oy
(111 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah Allah'ın takdiri Rabbim yaşatmasin bi daha 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Rabbım sabır versin kuzum çok üzüldüm ya rabbim Bi daha yaşatmasın ne sana ne Bi başkasına hiç bir kimseye yaşatmasın Rabbım inşallah tez zamanda yeri sağ salim dolar 
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Başin sagolsun canim..Allah sabr versin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Allahım sana sabırlarversin canm Rabbimmunuttursun acısını anne olmak zordur. Diger dünyada karsılıgı vericek rabbim böyle teselli bukmaya calıs 
0 oy
tarafından
Kaç ayliktii canım basın sağ olsun :(
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Allah sabır versin :(((
0 oy
tarafından
Başın sağolsun canım Allah sabır versin
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Cok Çok uzuldum canım Allahim sabır versin 
0 oy
(1,473 puan) tarafından
Basın sagolsun kuzum.. Allah im cennetinde kavuştursun sizi. 
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin canim çok zor bisey 
0 oy
tarafından
Basim sagolsun canim cok uzuldum RABBIM sabir versin :(
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Allah sabır versin canım<3

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 345 göst.
15 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 826 göst.
0 oy
38 cevap 825 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,306 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,389 cevap

34,514 kullanıcı

...