0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (735 puan) tarafından
Kızlar ben 31 haftalık hamileyim.

Geçen hafta dopplere girdim bebekte böbrek genişlemesi varmış.

Doktor korkulacak bişey yok dedi. 

40 çıktıktan sonra getir ultirasona bi sorun varsa sünnet ederiz dedi.

Ama ne bileyim yinede korkuyorum.

Hiç başına gelen oldu mu? 

Ve zorlukları var mı?

8 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
İnşaAllah öyle bi sıkıntısı olmaz5 cnm doğduktan sonra

Korkma cnm 
(735 puan) tarafından
İnşallah kuzum teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bizde de var ultrason çektirdik sonuca daha bakmadı doktor öyle bir sıkıntı yapmıyor şuan görünüşte ve bildiğim kadarıyla oğlumdada vardı doğduktan sonra geçmişti 
(735 puan) tarafından
Öyle mi ohh içim rahatladı valla inşallah bizde de bir sorun çıkmaz canım teşekkür ederim
(2,259 puan) tarafından
İnşallah bizede demişti doktor çok önemli değil diye içini ferah tut rica ederim bu arada :))
(735 puan) tarafından
Aynen banada önemli bişey olmadı dedi ama işte insan korkuyor
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Sunnetle tedavi olan biseyse korkma canim insallah yoktur icini ferah tut bu yuzden boyle detayliya falan girmek icimden gelmiyor 
(735 puan) tarafından
Aynen Kuzum öyle dedi
 İnşallah bişey olmaz
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bilmiyorum ama korkulacak birsey yok dediyse yoktur korkma Canm. Cok gecmis olsn
(735 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum inşallah
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Duydum canimdogjmdan so da götürüyon bi sonra 6'-7aylikken inşaAllah kötü bisey deyil canim.. tani istiyosan baska Doktora git ..
(735 puan) tarafından
İnşallah canım
 Doktora güveniyorum doğduktan sonra da gidicem inşallah sorun olmaz
(4,134 puan) tarafından
inşaAllah canim..♡
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Benmde sol böbrekte büyüme demişti doğdu kontrol edildi iyi olmuşdu hiçbişey yoktu ama sünnet etyik 50 günlükken doktor dedi çişini hep içinde tutmuş iyiki yaptın dedi 
(735 puan) tarafından
Aynen bende de öyle dedi 40 çıktıktan sonra bakalım sorun varsa sünnet ederiz dedi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Dermansız dert olmasın sıkma canını düzelecektir inşallah benim bebeğim de 1 ayda öylesine doktora götürdüm enfeksiyon çıktı. Ara ara enfeksiyon olduğunu anladiysam da korona dan götürmedim memlekete gittiğimde götürdüm tahlil yapıldı yine var 6 aylık doktor bizi nefrolojiye yönlendirdi böbrek filmi çekildi idrar kaçağı varmış. 3 yaşına kadar her ay tahlil verileçek idrar. Şu zamanda o kadar ağır hastaliklar var ken Allah korusun Rabbim dermansız dert değil en azından. Simdi dişleri çıktı antibiyotikten uçlarında sarılık var. Onlarda en azından süt dişi diyorum napalım hersey Allahtan bize düşen derman aramak
(735 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Allah yardımcınız olsun inşallah.
 Allah'ım hiç bir anneyi evladı ile sınamasın.
tarafından
Amin. En azindan tesellim tedavisi var oluyor olması.
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim bebeğim kız doktor genellikle erkek bebeklerde sık görülen bir durum çapı 10 mm geçmedikçe ve iki böbrekte olmadıkça sorun yok takip edeceğiz çoğu kendi kendine kapanıyor yahut doğum sonrası basit müdahalelerle geçiyor dedi. Benim bebeğimde 24. Haftada 4 mm çıkmıştı, 28 de kontrole gittiğimde kendiliğinden kaybolmuştu. Biz de eşimle çok takıldık üzüldük ama çok kafaya takıp stres yapmamak gerekiyor sanırım umarım sağlıcakla kucağınıza alırsınız. 
(735 puan) tarafından
İnşallah kuzum bizdede sorun olmaz teşekkür ederim ❤️
(3 puan) tarafından
Umarım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 901 göst.
0 oy
5 cevap 433 göst.
0 oy
6 cevap 481 göst.
0 oy