0 oy
695 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Ben malesef birlik oturuyorum elimde olsa asla istemem ama napalım varmı oturan nasıl sorunlarınız oluyor 

38 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Of ayrı evdeyken cekilmiyolar bide birlik mi aman aman 
(347 puan) tarafından
Artiyi  hakkettin  kizz
-Reklam-
+3 oy
(391 puan) tarafından
Farklı şehirlerde bile varlığına katlanamiyorum bırak birlikte oturmayı
(347 puan) tarafından
Aynı ben bacım artiyi  hakkettin
(391 puan) tarafından
Bacım çöpsüz üzüm bulan varsa dünyanın en mutlu kadını :)))
(347 puan) tarafından
He valla  :D
0 oy
tarafından

Oturuyorum harika :D muhteşem birşey 

tarafından
İnanma sakın :)
(1,217 puan) tarafından
Hiç inandırıcı gelmedi zati :)
0 oy
tarafından
Oturmuyorum ama otururum asla gocunmam 

Kendi evimi senelerce depo gibi kullanip oglum okula baslayinca evimi actim.. senelerce beraber yasadik annemle..
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oturdum 2 sene cok sukur evimdeyim simdi 3 yildir valla.insanin kendi evi kendi duzeni gibisi yok 
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende oturuyorum canım çok sıkıntılı seni anlıyorum bir defa tartışmamız oldu çok büyük sonra evliliğin için sürekli susuyorum kocama bile hiç bişe demiyorum artık herşeye gülüp geçiyorum olursa olur olmazsa da alıştık zaten boşverrr kafaya takmaya degmez:D
(1,217 puan) tarafından
Çocugun varmı canm çocukla çok zor ya inanırmısın oğluma hiçbişey alamıyorum hep hediye geleni giyiyor izin vermiyolar
(12 puan) tarafından
Şuanlık yok canım ama o kadar da olmaz yani ben bilmiyorum allaha şükür o kadar da değiller allah yardımcın olsun doguma az var bakalım ben nasıl olacam
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende oturmak isterdm ya çk seviyorm valla pda bni beni seviyo ayda 1 hafta mutlka onda kalıyoruz :) hatta yarında gitcez kalmya 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnde altli ustluyum bir sayilirizz keskee dunyann bir ucunda kaynnm bir ucunda bn otursam. 
0 oy
(327 puan) tarafından
Bende ilk bir sene oturdum kayınvalidemle, ne kada riyi olursa olsun insan kendi evi olsun istiyor :) 
0 oy
tarafından
Şeytan görsün yüzünü 
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Oturuyorum çok şükür hiç sıkıntım olmadı 
0 oy
tarafından
Birlik değiliz evlerimiz birbirinden uzak bile ama eşimin iş dolayısıyla yeri geliyor 2 hafta kadar burada kaynanamda kalıyorum. Evimden çok kaynanamda kalıyorum. Anlaşıyoruz valla hiç bı sıkıntı olmuyor herşeyi beraber yapıyoruz
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben yasamam demem Allah yaşatır sonra Allah korusun
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Malesef birlik yaşıyoruz  
(1,217 puan) tarafından
Ben bi yıllık evliyim hiç istemiyorum ya herşeyi batıyor sen nasıl dayanıyorsun
(4,647 puan) tarafından
Kasım da iki sene olacak teyzem olur kendileri ama akraba akrepmiş bende zar zor katılmıyorum da eşimin birikim yapmasını bekliyiruz ışte
0 oy
(2,744 puan) tarafından

Altlı ustluyuz ama genel olarak ev üstüne ev olmuyo ya:O

0 oy
(2,874 puan) tarafından
4sene oturdum illaki oluyor sıkıntılar
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Kaynanamı çok seviom 

Ama oturmamm :) 
0 oy
(35 puan) tarafından
Bizde 4 aydır birlikte oturuyoruz eşimin işi skntı li gidince 1 yıl ligina mecbur birlikte oturmak zorundayız umarm daha önce düzelir işler çıkarız kendi evimin düzenini eşyalarımı özlüyorum ariym kendi evi gibisi yok insanın 2 buçuk yıllık evliyim Bi çocuğum var 14 aylik oluyo illaki her şeyde kafalar uyyusmuyo ama avantajım ileri görüşlü insanlar kaynanam da kayinpederimde
0 oy
(849 puan) tarafından
Sorun Cook :)) Oturulmaz kesinlikle.. ben ettim siz etmeyin diyorum evleneck olanlara 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
1 buçuk yıl oturdum. İyide olsa olmuyor düzenin yok rahatin yok. İmkan varsa ayrı ev. Ben çok şükür 1 yıldır kendi evimdeyim. Rabbim isteyip dileyene de nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 350 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,807 göst.
0 oy
61 cevap 1,078 göst.

377,736 soru