0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
cok sıkıldım sürekli kızıma bişy olsa beni sucluyor dün öksürüyordu doktora gittik bronşit başlangıcı varmış ilac verdi hava taktılar fln nese bindik geliyorduk başladı bagırmaya dogdu dogalı antibiyotik kullanıyor cocuk vitaminli seyler yap yedir sunu yap ii bak söle böle bi görseniz bnm yaptıgım corbaları flnson zmnlar bişy yemiyor onun icin pek bişy yapmıyorum sadece emiyor 18 aylık biliyorum meme onu avıtıyo bırakınca yiyecek ama bi duysaydınız laflarını sustum en son patladım 18 aylık kim baktı bu zmna kadar da böle yapıyon ben istermiyim cocugum hastlansın ilac kullnsın ama yetr elimden fazlsı gelmiyor birbirimzden nefret ettirme severek evlndik bunun keyfine varalım mutlu olmak icin evlndik ben zaten zor günlerden gelim senn yanına mutlu olayım diye hic bi farkı yok mutlulugumuz daha fazla olsun diye kızımı dogurdum senn yaptıgına bak beni sogutma kendinden artım fln dedim kendine hic laf sölettrmiyon bakmıyosun cocuga agız otu yapma söle böle en son dedim keşke başkasıyla evlnseydinde parmagında oynatsydı seni bana böle davranark beni yıpratır kaybedersin eger bana bişy oldugunda vah basım deme dedim cok üzerime geliyor bi anne istermi cocugu hastlansın da üzerime geliyor nabacagımı sastım artık of

8 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Tabi canım burda sen haklısın çocuğum hasta olmadığı halde bazen eşim annen sana bakamıyo mu kızım şöyle böyle dedim aldım çocuğu kucağına verdim tamam al sen bak ben bakamıyorum bi işe yaramıyorum ya dedim  tam da o zaman emicekti kızım bebeyi zorla bana verdi emzir emzir diye  :D öyle olur işte kadınların çektiği zorluğu erkek çekmiyo 

✔KADIN

Yemek 

Evleri temizle

Mutfak temizle

Çamaşırları yıka ütüle 

Hamilelik 

Doğum

Lohusalık

Bebeğin hasta olması

Bebeğin yemeği 

Bebeğin uykusu

Bebeğin banyosı 

Bebeğin kıyafetleri ayrı yıka 

Altını değiştir 

Damlalarını ver

Eşinin ihtiyaçları

✖ERKEK 

İşe git gel yemek ye yat 

Haklı değil miyim kızlar
(591 puan) tarafından
Ben takmıyorum Bi kacgun burnu surtsunde goreyım onu konusmucamda
(302 puan) tarafından
beni tınlamaz ki küstügümde fln da bellemissin bi küsme der
(591 puan) tarafından
Valla benim ki gelir özür diler hemen
(302 puan) tarafından
benimki dilemez cok suclu klmadıgı süre
(591 puan) tarafından
Benimki diliyo bide oyle cok küs kalmıslıgımızda yok yani en fazla yarım saat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iyi demissin

Sacmalik . Insan once sey cekip  dogryo  bakio.  Su erkeklere  oluo anlamyom
(302 puan) tarafından
yardım edecegi yere suclması insanı mahvediyo
tarafından
Evet ya . Hangi  annenister cocuguna bisey  olsun? Kizina bisey olmasi en cok seni uzer
(302 puan) tarafından
tabi ya hastalansa uykusuz klacak daha fzla yorulacak yine ben istermiyim hic
0 oy
(367 puan) tarafından
Kendi baksın o zaman çocuk sadece onunocugu bizi bakıco tutmuş gibi davranıyorlar. Bunkonuda dertliyim zaten daha lohusayım bide. Daha neler yaşıcaz Allah bilir. Boşver ya iyi demişsin kendilerinden soğutuyorlar. Sevgisini geçtim saygısı bitiyor insanın 
(302 puan) tarafından
aynen öle canım yemekde bile yedireyim bende kadın doyudsun karnını demiyor gecen misafr geldi onun eşi aldı yanına cocugu karnını doyuruyor kadın rahatcana yedi yemegini bende kızıma dedim otur baban mama verecek diye oturdu cocuk cocuga da ver dedim tersime gwliyo nasıl vereyim dedi bür tarafa al dedim veriver işte diyor düşün hem cocugın karnını doyur hem kendimi hemde misfr hizmeti anlayışsızlar resmen
0 oy
(975 puan) tarafından
Bazı çocuklar daha anne karnında iken bağışıklığı düşük oluyor canım. Daha sık hastalanır, daha geç iyileşirler. Eşinin seni suçlaması çok saçma. Sen ondan daha çok üzülüyorsun, didiniyorsun. Çok biliyor ya, lafa gelince konuşmayı iyi bilirler. 15 dk bak dersen bakamazlar. Ağlamasına bile tahammül edemezler. Benim eşim sırf gece rahat uyusun diye çocuk çok ağlayınca yastığını alır başka odaya giderdi. Asla gece uykusuz kalmadı. İki çocuk yetiştirdim. Gecem gündüzüm birbirine girdi. O Bir kere bile uykusuz kalmadı 
(302 puan) tarafından
öle ama anlmıyorlar işte
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Söyle sıkıysa sen gel bak ona sürekli yedirmeye çalış. Yemiyor istemeyince ne kdr zorlasands yemiyor. Erkek milleti işte ne bilse kadından biliyor suçluyor . 
(302 puan) tarafından
aynn öle canım ah bi bilse anlasa
0 oy
(484 puan) tarafından
Dondurma yedirdm,  soğuk su içirdm bilerek hasta ettim de. Ben işkenceden hoşlanıyorum de.  Nasıl merhametsiz yaratık bu erkekler ya.  Hasta olunca kim bakıyor?  O mu?  Bide bilmiş bilmiş konuşuyorlar da  valla  dünyadan silesim  var böyle erkekleri
(302 puan) tarafından
aynı öle bi şey olsa direk
0 oy
(790 puan) tarafından
Kiz sen ne bakiyn onun lafina birgn dgl bir saat bakamazlr ama lafa gelince ceneleri iyi isler benn esinde dahi herkesn esinde var bu cene bu laflr ama ben varya agzima geleni sayiyom hersyi dym sen babamisn sen kac kere baktn kac kere uykusz kaldn kez kere yemek  yaptn yedrdn neler dym babalk maddi olmuyo sade ben olmasam sen hicsin bir halt olamazsn kes sesini dym nelr dym en sonunda sustrdm daha agzinj acamiyi ama neler cektm ne laflr duydm artk varya bir tarafimn umrunda dgl duymym hele bi agzini ac bak ben seni nasl rezil edym dym susyo cunku biliyo kendileri bir halt dgl biz olmasak bir *** dgl erkeklr ezdrme ver lafini.ha sunuda soylym cocuga antibiyotk yerine pensilin igne iste cok iyi geliyo ben ogluma hep igne vurdurdm cok sukur gecti o bogaz enfeksiynlri falan neler cekti yavrum ama ilc vermedm hep alerjisi vardi igne yazdrdm daha olmadi sende oyle yap ilac tehlike
(302 puan) tarafından
igne de var canım bi ibramıin surup bide ventolin burun sprayi 5 gün kullncm sade
(790 puan) tarafından
Sprey cok kullanma cnm oda snradan cok zarar veriyo o olmadan acilmiyo burun
(302 puan) tarafından
burunda tıklı degil ya kullanmıyom zaten
0 oy
(591 puan) tarafından
Bu erkeklerin hep Bi tarafları kalkıyor zaten sorsan anaları daha guzel bakar hemen başlıyorlar biz soyle buyuduk biz boyle buyuduk hıcbır sorun cıkmadı ama bilmiyorlar ki ozmnada aşırı derecede cahillik vardı
(591 puan) tarafından
Bende hep şey derim kıymetli olmam için illa ölmem mi lazım derim
(302 puan) tarafından
öle olması gerek heralde
(591 puan) tarafından
Bundan sonra kimsenin keyfi İcin yasayamam kendi keyfime bakıcam
(302 puan) tarafından
öle yapmak gerekmiş cnım bizde hata düşünmek suc
(591 puan) tarafından
Aynen oyle canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 166 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,450 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 306 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
13 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,321 puan) tarafından soruldu

377,347 soru

11,292,488 cevap

34,711 kullanıcı

...