0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar görümcem doğum yapcak die pazar günü memleketee geldık 41 haftalik hala doğurmadı kadin esimde beni bıraktı gitti gunduze dönecek isi 5 gun gunduz calisio biraya gelmesi taaa öbür hafta sali bulur 10 gun daha burdaym evimi şimdi bk goturuodur kesin net off off  

12 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
41 haftalık hala doğurmadı kadın yazmışsın ya kadının da kendi elinde olan birşeydi zaten doğurup doğurmamak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim nerde ben ordayım valla terlik atmayı geç parçalarım 
tarafından
Ramak kaldi yani parçalamaya
tarafından
Sakin canım sakin sonra suçlu biz çıkıyoruz kadının çenesi durmuyomuş e adamın sesi çıkmıyo ama içten içten delirtiyo insanı
tarafından
Valla aynen hakliyiz savunuyoruz kendimizi ama suçlu biz oluoz nie anlamiorm
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Eşin polis mi kız
tarafından
Bende ilk korktum ama bir cesaret gttm ne isin var dedi bnde sana kek gtrdim dedim kek yapmıştım bahane olsun die :-D
(2,792 puan) tarafından
İyi yapmışsın kız :D
tarafından
Sende oyle yap bacim. Yoksa karakolu görmek için illa sucmu işleyek :-D
(2,792 puan) tarafından
Ahaha aklıma gelmemişti bak bu :D
tarafından
:-D :-D
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Eşine söyle doğum yapsaydı sonra gelseydik ne acelemiz var illa doğumunu gorecez deseydin. 

Kız kadın için çok.tehlikeli zorlara olsun artık yaptırmalılar bebek pisliğini yiyecek sıkışıcak nsl bu kdr bekliyorlar bnmkide 41 olunca yeter dedim bn tehlikeyi göze almıyorum her an birşey olabilir bni hastaneye hmn yatırım dedim doktora :D
tarafından
Hafta sonuda cekmiolarmis nts valla ben diom kaynanama yani kizida biliodur
(7,174 puan) tarafından
Benim kızım 37+2 yapmıştı tuvalatini. Eltim 41+5 te doğurdu yapmamıştı. Bebek sağlıklı ise bir haftası daha var bekleyebilir eltimde her gün gitti geldi suni sancı teklif ettiler kabul etmedi en son pazartesi alcaz dediler pazar gecesi sancısı tuttu pazartesi gece 2 de doğumunu yaptı ve cok az sancı cekti
(1,517 puan) tarafından
Wllha yazık sorumlugu nsl alıyorlar. Bn kıyameti koparıyordum her seferinde pisliğini yerse şikayet ederim diye.
(1,517 puan) tarafından
Wllha çok geç bilmiyorum ben beklerken gece uyku nedir bilmiyordum korkudan hep acil. Bnm yengemin öyle oldu çocuk bir ay küveste kaldı beyni hasar gördü. Ömür boyu o sıkıntıyı bebek yaşıyor anne yaşıyor
tarafından
Doğru kuzum anlamio lar işte,,
0 oy
(520 puan) tarafından
Niye senmi dogurtcan cok sacma.dogursun hediye alcaksan alir glirsin.ne bu acele
tarafından
Iki çocuğunun basini ben beklicem
0 oy
(16,489 puan) tarafından

10 gün dahaa    :woot:

tarafından
Valla aynen 10 gun daha :-D
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Kız 41diyosun artık riskli döneme girmiş seseryan olması lazım ben 40+5 gündü doğum yaptım eğer kız gelmeseydi Dr. Pazartesi gel sezeryana alalım dedi
tarafından
Valla diorm kuzum
0 oy
tarafından
Bazukayla vur  gitsin hepsinin köküne kibrit suyu ")
tarafından
En son biber gazi sıkcamm
0 oy
(17 puan) tarafından
Kiz sen iyisin benim doğumuma 20 gün var bugün annemlere gidcem akşam annem beni götürcek 20 gün kalicam orda doktor kendimi yormamami uzanmami söyledi bende kendi evimde kalirsam asla iş yapmadan duramam bugün ayriliyom kocişimden 20 günlük(((ama bebeğimizin sağlığı için sabr edicez 
tarafından
Bnm kiz 6 aylik gorumcemin 2 çocuğuna da bn bakcam
(17 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kardeş işin zor vallahi inkar etme gibi bir durumun yok mu?sonuçta seninde bebeğin daha küçük ve ona bakinca baya yoruluyorsun bide görümce çocuklari çikinca((((
tarafından
Aynen oyld birde bnm kızı kıskanio küçük olan hrr dk basinda durmak zorundayim
(17 puan) tarafından
Öyle olur tabi bacim Allah kolaylik versin sanada
0 oy
tarafından
Herhalde görümceni sen doğurtcan yada başını falan beklicen tövbe ya acelesi neymiş 
tarafından
2 çocuğuna ben bakcam baci sorma
0 oy
(119,071 puan) tarafından

Gorumcesinin dogumuna gitmeyende ne bilim :D allah ysrdimcin olsun

tarafından
Amin bacim Aminn
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnce iyi yapmışsın canm sonuçta görümcen kadına yardımın dokunur Allah rızası için faydan olur bak doğumu gelmiş zaten kal ne olacak canm yarın bir gün bşey olur o sende kalır yardımm eder 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 256 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 431 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 347 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 341 göst.