0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

:sideways:Kızımın adı MEHLİKA ELÇİN ben ve babası çok severek koyduk ailelere sormadık ismi ne olsun çünkü bana göre anne babanın hakkı diye düşünüyorum kimliği çıktıktan sonra isimler söylediler bunları koysaydiniz diye beklemişler galiba sorarız diye siz olsaniz sorar mıydınız 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ruyamda iki kez rümeysa ismini soyledirler bana aklimizda olan isimmleri de kuraya yazdik ikikezde kurada rumeysa cikti kimseyede danismadik ikinci ismi naz esim nurmu nazmi olsun dedi bnde sen bilirsin dedim rümeysa naz koydu 
tarafından
Adıyla yaşasın insallah
tarafından
Amin kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yoo sormadım niye sorayım ki.? Babası Çınar olsun dedi bende Rahmetli arkadaşımın ismini koymaya ahdim vardı Ahmet de koyalım dedim Çınar Ahmet oldu kimseye sormadık gerekde görmedik..

Eşimin köyünden kadının biri Muhammed diye sevdi oğlumu kayınbabamın adı güya laf sokuyo niye vurmadınız der gibi :) kadına döndüm Muhammed büyük oğlumun adı bu Çınar Ahmet dedim :) ilk eşimden olan oğlum Muhammed Zeyd :) kadın kem küm etti sustu :)
tarafından
Bu iyiymiş biz henüz eşimin köyüne gitmedik eminim banada öyle cümleler gelecek
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Kesinlikle sormadım kimseye teklif oldu hayır dedim biz düşündük tabikide anne babanın hakkı isim koymak 
tarafından
Bencede
0 oy
tarafından
Yo sormadık biz bunu koyacaz dedik 2 ismi var biri eşimin biri benim kararım 
tarafından
Bizimde öyle birini ben birini eşim koydu
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eşim  dışında bir kişiye dahi sormadım. Hakkarı olduğunu düşünmüyorum. Üniversiteden beri Aybüke istiyordum. Eşim de beğendi daha hamile kalmadan önceden beri Aybüke dedik. Kaynana sorun yaptı ama benim umrumda mıydı hayır :) 
tarafından
Adıyla yaşasın inşallah
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kimseye sormadım sormam da cnm..bnm cocugum babasiyla ben koyarim..
tarafından
Haklısınız
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kimseye sormadık en sevdiğimiz izmi koyduk. Herkeste begendi. Mehlika elçin çok zor bir isim iş ilk defa duyuyorum 
tarafından
Zor söyleniş olarakmi
(25,224 puan) tarafından
Evt cnm ilk defa duydum o is bana öyle geldi heralde
tarafından
İlk duyanlar biraz zorlanıyor evet haklısınız
(25,224 puan) tarafından
Anlamı ne canım
tarafından
MEHLİKA ay yüzlü güzel kadın demek
ELÇİN derleyen toplayan demet demek
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Biz karar verdik kimsenin haberi yok zaten kaynanam size en güzel gelen isimleri koyun kizim dedi

Sonuçta her kafadan ses çıkıyor hu tarz işlerde o yüzden eşimle karar verdik insallah
tarafından
Adıyla yaşasın inşallah
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Biz herkesten isim önerisi aldık sonra eşim hamileyken eğildi karnıma isimleri saydı 3 defa 3defada ateş ismine tekme attı bizde ateş koyduk
tarafından
Aaa buda degisikmis
(4,698 puan) tarafından
Oğlum ismini kendi seçmiş oldu 8 isim arasından
tarafından
Adıyla yasasin inşallah
(4,698 puan) tarafından
Amin canım

İlgili bir soru bulunamadı

378,307 soru

11,323,109 cevap

34,773 kullanıcı