0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından
kizimi anneme birakip bir gun gecircez demistim gunduzden biraktik gezdik tozduk aksam canli muzige gittik acik hava cok guzel bir yer cok egleniyoduk sonra karsimiza bir grup adam geldi bir tane pislik gozunu dikti oyle bir bakiyo ki belli etmemeye calistim esime cunku kavga cikacak biliyorum ama asiri rahatsiz oldum en son goz kirpti bende yonumu donerek oturdum esim farketti benim rahatsiz oldugumu etrafini inceleyince adami gordu kalkti birden masalarina gitti guzelce soyledi hayırdır kardes diye pislik demezmi sevap kazanmayalimmi diye orda tabi kimse tutamadi esimi girdileri birbirlerine esimin dudagi patladi onun kasi zabita falan geldi cok kotu bitti günümüz Allah boylelerinin belasini versin :((

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çüşş bide evli kadına bide kocası varken adam sapık resmen
(2,241 puan) tarafından
ya bu sapiklikdan ote yuzugum var yanimda kocam var el eleyiz neyini anlamadi
tarafından
Sarhoşmuydu ki
(2,241 puan) tarafından
alkolsuz mekan ama oyle cevap vermesi demekki icip gelmis belli yani
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaaa kuzummm neler olmuş öyle :( çok üzüldüm adınıza ama eşinde haklı yani ne demek göz kırpmak bakmak şerefsizlere bak ya, ar namus kalmamış kimsede vallaha ya. Sağlık olsun canım öyle düşün vardır bundada bı hayır

(2,241 puan) tarafından
canim ya valla hic dusunmeyiz boyle birsey olacağını ama cidden dayanilcak gibi degildi belli icip gelmis Allah korusun daha baska seyler olabilirdi cok korktum
tarafından
Aynen kuzum daha kötüsü olabilirdi Allah korumuş sizi, inşallah böyle birşey gelmez daha başınıza
(2,241 puan) tarafından
insallah canim kimseye yasatmasin rabbim . bir yandan kendini sucluyo insan ne yaptim da dikkatini cekti diye
0 oy
(15,593 puan) tarafından
Pislik herif anası bacısı yok mu bunların be 
(2,241 puan) tarafından
ana baci dusunmuyolar ki canim . yaninda esi olana sarkan kime ne yapmaz
0 oy
(95 puan) tarafından
Ay çok kötü olmuş, Allah beterinden saklasın, geçmiş olsun , çok dikkat etmek lazım inan ki gece dışarı çıkma olayimiz çok önceden bitirdik ne olur ne olmaz insanın başına bir dafa geliyor her yerde piskopat, aman aman Allahım bizleri ailemiz sevdiklerimizi kötü insanlardan korusun
(2,241 puan) tarafından
amiin canim Allah razi olsun boyle insanlar cok acik giyinmedim cok makyajim yoktu yanimda esim vardi daha ne yapalim bunlari uzaklastiralim kani bozuk bunlarin Allah islah etsin
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Böyle sere.sizlerin Elini kolunu kiracan gozunu kör edecen o zaman anlayacaklar baskasinin namusuna göz dikmek nasil olunur

(2,241 puan) tarafından
boylelerinintenesir paklar yeminle hem saskinim boyle bir pislik nasil olur diye hem üzgünüm
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Demekki kocamız biryere gidince duvara bakacak sekilde oturtmakta haklıymış. Böyle olaylardan kan çıkar valla. Yine ucuz atlatmışsınız. Çok geçmiş olsun :(
(13,787 puan) tarafından
Kız zaten kadınlar da erkekler de yalnız olana degil yanında eşi olana bakiyorlar. Eşim bile diyorki ben yalnızken kimse bakmıyor ama sen yanımdayken kızlar hep bana bakıyorlar diyor.
(2,241 puan) tarafından
o da var canim nasil bir zihniyetse ben erkek olsam cekinirim ya hadi kizkiza gitmis olsak bakar diycem ama esin var elele oturuyon nasil bakarsin
tarafından
Evet ya bizde de yere gidince benim yüzüm duvara dönük olur herkes arkamda kalır :)))
(13,787 puan) tarafından
Bende bu durumu sevmem ama etrafta ş.erefsiz çok olunca mecbur katlaniyoruz.
(2,241 puan) tarafından
mecbur kaliyoz canim biz birsey yapmayiz ama illaki bir gulusumuzu kendi ustune alinan cok ******** var
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ayy com kötü olmuş en korktuğum.seyde o bizim ki kesin vurur of allah korusun valla 
(2,241 puan) tarafından
Allah korusun canim ya cok sukur bununla yirttik
0 oy
(95 puan) tarafından
Nasıl pis insanlar var bacım Allah Allah ya . Çok geçmiş olsun.. Ben öyle fark etseydim kalkalim falan derdim eşime en iyisi uzaklaşmak 
(2,241 puan) tarafından
saol canim . ya biz egleniyoken ya geceye kadar kalalim dedim sonra onlar geldi kalkalim deseydim hemen farkederdi bende yonumu degistim yine farketti
(95 puan) tarafından
Allah korumuş daha kötü şeyler olabilirdi üzülme sende bazen insnain başına geliyor böyle tatsız seyle
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Yani insanlar eşe bile saygı duymaz olmaz.vay anasını sayın seyirciler

Ele dümdük ele yüzüne mi dedi kız ben şok :O

(2,241 puan) tarafından
hic deme ya icmis gelmis belli canim ele dumduk yuzune dedi sesli sekilde millet de duydu zaten herkes bizi savundu adama da saydilar
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Şe.refsİz pis.lik BELA aramış belli sen artık birkaç sene dışarı çıkmayı unuttu böyle itler varken çıkmamak en iyisi zaten
(2,241 puan) tarafından
canim eve kapansak da en basiti markete gidersin boyleleri her yerde Rabbim hepimizi cocuklarimizi korusun kiz cocugu yetistiriyorum yeminle korku sardi nasil buyuycek nasil okula gidecek .birde millet sarisin mavis kizin var isin zor demiyomu icim bir tuaf oluyo
0 oy
tarafından
Eşin az bile yapmış benimki olsa o adamı hastanelik etmişti ellerine sağlık iyi yapmış şerefsizler 
(2,241 puan) tarafından
tuttuk canim ya daha kotu olmasin adamin zaten kafa yerinde degildi belli iki lokma huzurumuz var bozulmasin diye ugrastim
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ayyy ben o kadar mekan araştırmıstım size :( kötü olmuş peki gün nasil geçmişti nerelere gittiniz . Şikâyet felan etmediler değil mi
(2,241 puan) tarafından
Allah razi olsun canim ❤️:) mutluyuz sukur hep boyle gider insallah konustuk herseyi cozduk insallah ozlemisiz birbirimizi beraber hicbirsey dusunmeden vakit gecirmeyi :)
(1,993 puan) tarafından
Tabi canım bizde çok şey yaşadık 1 aydir felan aramız düzeldi bizde kendimize zaman ayirmak istiyoruz balayina gidememistik mesela istanbul hayalimiz var bakalim insallah kontrolden sonra gitmeyi planiyoruz 2 gün de olsa bebeğime kaygilaniyorum kalbini duydum ama şimdi yaşıyor mu ediyor mu diye düşüncelere kapılıyorum ister istemez
(2,241 puan) tarafından
insallah saglikla kucagina al canim hamileliginin tadini cikar rabbim korur insallah :) gidin gezin iyi gelir dogumdan sonra az da olsa kisitlaniyo insan . rabbim herkesin evine huzur versin
(1,993 puan) tarafından
Amin amin inşallah çok fazla kısıtlanıyor bence şimdi bile plan kurarken ona göre kuruyoruz senin minik kaç aylik
(2,241 puan) tarafından
oluyo canim aman saglikli olsunlar da biz kisitlanalim sorun değil:) 17 aylik benim tosbam :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
15 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 493 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneve kiz23 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 577 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Hayatguzel (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,194 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,810 puan) tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap

34,750 kullanıcı