0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Kız çocuk giyim aksesuar donanım ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi için de geçerli mi yoksa hastaneye kaldırıldı ve yardımcın olsun arkadaşım ❤️❣️❤️☹️❣️❤️❤️❣️

55 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Seni 6 etmediği sürece ilgilendirmez ki seni kusura bakma sonuçta seni seviyorum bu kadar çabuk söneceği kimin aklına gelirdi 
(12,264 puan) tarafından
Ne soniyi nereye söni;))))
tarafından
Valla bende bilmirem:):):):)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çok guzl hikaye acımasız firavun is biter ben bitmem git memeni aç karnına taş bağlayan gece gündüz demeden önce bir fotoğraf paylaştı :D
(6,737 puan) tarafından
Hahah
tarafından
U firavun nerden çıktı   :D
+1 oy
(16,490 puan) tarafından
Tamam hayatım sende dikkay et kendıne merhaba ve koku gitmişti nasılsın napıon nasıl gidiyor hayat çok kısa bir süre sonra diner ama birçok dal kırılmıştır bile 
+1 oy
(12,852 puan) tarafından

Aşkım 2 ekmek ayırır mısın geç mi kaldım canım nedir bu şekilde olucak bir şekilde sokağa bırakıcaklarmiş böyle sev son bölüm izle dinlen sürekli olarak kendini üzme kendini rahat bırakman gerekiyor eşinle birlikte büyürler işte hem :D:D

+1 oy
(826 puan) tarafından

Hayırlı sabahlar canlarım benim ya da arama yapabilirsiniz merhaba İstanbul Avrupa yakası verilir Anadolu yakası alınır mı diye soran olursa olsun sen ne kadar gergin olursan ol yine gel benim ol :D

(1,657 puan) tarafından
Koptummmmmmm :D ay cok ıyı
(826 puan) tarafından
:)))))))))))))))))
tarafından
Ahahhahahahhahhahaha
+1 oy
(7,402 puan) tarafından

başlıyorum şimdi dedin kaç kaç bitti ama hic rahatz yok canim ya da farkli oluyor canim haklisin ama olursada napacan iste canim herkesin kocasini arasında daha önce bunla bu kadar çok gazi derneği kurduğu cümlelerin gücü yetiyorsa enver paşa gibi bir iki tane dahavar alın. :blink::ninja::woot:

bu benim klavyem olamaz:D resmwn kullanamdigim kelimeler cikti daha fazla yazmadim is baska yerlere gidecek ahahaha 

tarafından
Anısı kalmış klavyede :D
(7,402 puan) tarafından
valla telefonu da degistim ama paşalar pesimi birakmamis canim :D
tarafından
Aynı e postayı kullanıyorsan aynı kelimeler çıkıyor canım ☺️
(7,402 puan) tarafından
vayy bise daha ogrendim aynen canim ayni e posta kullaniyorum ☺☺
tarafından
Bende aynı e postayı kullanıyorum ondan ☺️
+1 oy
tarafından

Post sizi bekliyor olacak insallah zamanla farklı bir şekilde dışarı çıkıyor mutfal arasında oynadığı maçta zalgiris'i kullanmaya başlamıştım :D

+1 oy
(772 puan) tarafından

Ben çok istiyorum ya inşallah bi yer açacaz bizde nasip olursa bu seneden geçti ama hala içimde bişi var belki doktor kız der diye bir şey yok organizasyon yok ankara yok sılanın işi oraya o sipariş verilcek buraya bu yok hastane terliğim nasıl olsa kapı süsüm nasıl olsa şu çiçek güzelmiş bilmem ne bi dünya farklı farklı şeyler daldan dala merhaba canım nasılsın merhaba canım nasılsın merhaba canım nasılsın Bİ SÜRE SONRA OTOMATİKE BAĞLADI :D

+1 oy
(436 puan) tarafından
Bu Bir daha ki sefere tarif eder misiniz yazınca tanıdık değil diye biliyorum ama ben daha fazla veriyorum ama çok fena oluyorum da başla demişti şeftali rendeleyip veriyordum Muzu ezdim kendi sütümle arasında kaldım hastanede yaptım ama kudurmadım dikiş yerimi sonra çok şükür iyiyim siz nasılsınız inşallah dualarım seninle olsun canım benim de mutfağı kaç kere mama veriyorsunuz 
+1 oy
tarafından
Ben de öyle düşünüyordum ama öyle olmuyormuş canım ben bu kadar yormasan yakacağım seni en donunda sen de kurtul brn hastaneden çıkana kadar çok hareket etme kenfini ne zanan hazır hissedersen o zaman yap ekmek pizzası yap yaranamazsın bu kadar
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
Ben dün gece süt ürünleri üretimi yapan bir grup arasında kavga çıktı kanka sonuç olarak nesi var iki elin sesi var canm bende bakarım adam hayatını yaşamış olan sağlıkları ne demek kuzu tabi sorarım
+1 oy
tarafından
Cihazın Nakliye Montajı yapıldı nasılsın diye sor bir şey yok zayıf doğdu elalem hep Bi şey der zaten elalemr lan bu ne ya ben bu adama oy veren herkes kendi yoluna gider mi acaba diye düşünüyorum karışık çünkü 
0 oy
(838 puan) tarafından
Ama gerçek en hızlı lütfen bu xd şey yok mu diye korkuyorum artık bu kadar çok güzel bunun gibi adam var... Bu nasıl cümle yaw :D 
0 oy
tarafından

Nördün bizde de öyle isteyen istediğini yiyebilir hamişsin fazla tüket da içti bu dakikada fc köln takımı hollanda gezi dayanışması olarak birleşti de öyle isteyen istediğini yiyebilir 

Ahhaha:P
0 oy
tarafından
Hayır çalışmıyorum de ben yapıyorum etkili olduğunu söyledi ama bu yaslar geri gelmiyor tabii :) kredi kartı ile para konusunda zorluk çekeceğini düşünmüyorlar yorumları hem küçük hemde kalitesiz olduğunu söyledi ama bu yaslar geri gelmiyor 
0 oy
tarafından
Yanlış bir kalpte olmaktan daha iyi olur bence bu etikette yazıyoruz nasılsın gariippp hiç kullanmadığım kelimeler çıktıı 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Yarın akşam için kotuymus arasında oynadığı maçta atılan uzun zamandır böyle oldu ama şimdiden bu şehri özledim aşkım benim bal elosumun bal kizim var mi acaba merak ettim bende ya esim gerek yok falan dedi  kaynananda gelmiş ve üsküdar inandin mi
0 oy
(189 puan) tarafından
E bilion mu ben de verecem ben de verecem ben de verecem ben de kapattm maalesef burada görüntü yok ben bi sekil ne kadar birazdan gelirim dediysem kavga çıktı lan bu saatten önce ve sonra ibreti alem için bilimum dağ ve deniz manzaralı daire fiyatları ne kadar çok güzel bir şey yok maalesef herkese nasip olmaz mi muhtemelen hava durumu yok maksat laf çok güzel bir şey yok maalesef herkese nasip değilmiş mutluluk veriyor sizde anca kendi içinde bir suru ameliyat öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir mi ve ne kadar birazdan gelirim ne kadar çok güzel bir şey değil ama aklınızda bulunsun eylemi ile ilgili bilgi veren Allah hasan bi git ya da bir zaten bebekli ev kirlenmez ama dagilir el kadar bebe ne kadar birazda o ceksn kahrni tek parça izle arim musteri hizmetlerni son konutugun ne kadar birazdan gelirim yok ben de verecem ben de ayni zamanda aksatma ne kadar birazdan gelirim ne kadar zor mu yoksa bu ne biçim bir suru ameliyat öncesi alınan siparişler bir
(966 puan) tarafından
Ameliyat öncesi alınan siparişler.yerine çok güldüm
(189 puan) tarafından
Basarken bende cok eglendm yaaa :)))
0 oy
(442 puan) tarafından
Hadi bakalım ben bu oyunu paylaşıyoruz da bir başka deyişle Windows Vista ve koridor senin olsun insallah hersey cok iyi geceler anam babam da bir başka
0 oy
tarafından

Tmm aşkım bende seni çok seviyorum aşkım Allaha emanet ol inşallah canımıniçi Herşeyimm benim seni çok  benim gibi bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz merhaba canım. :D

(7,402 puan) tarafından
klavyede ask kokusu var ahahaha:D
tarafından
Öyle valla ☺️ eşim evden her çıktığında sürekli yazarım ondan öyle  artık direk basıp atıyorum eşime :D
(7,402 puan) tarafından
ne guzel canim benim Rabbim klavyemizde bile mutlu kelimeleri eskik etmssin valla☺❤
tarafından
Amin inşallah canım klavyede de yuvalarımızdada mutluluğumuz daim olsun inşallah ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 670 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
103 cevap 2,147 göst.
0 oy
17 cevap 386 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 631 göst.
18 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (748 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...