0 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
tarafından kapalı
Anne demeye ben utaniyorum rabbim diger tarafta cehennem atesinde cayir cayir yaksin ya okadar isteyip hastane hastane dolasan yuzbinlerce aile varki bu pislik sirf kocasiyla bosanms velayet babaya verildi cocuklari az goruyomus die atmis nehre babasida ayni duygulari tatsin die malesef 2 sininde cesetlerine ulasilmis :(((((

https://www.instagram.com/p/CGfNwShJwuS/?igshid=vncpa63gt5cw
notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi konu başlığı içeriği özetleyecek şekilde olmalı

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Lütfen bununla ilgili post açmayın yüreğim yanıyor 

İçim parçalanıyor 
(12,264 puan) tarafından
Evi hergun *** götürüyor Amine Sahra yüzünden ama canj sağolsun patrolicemin ;))
(591 puan) tarafından
Amin canım amin
(2,104 puan) tarafından
Kiz bizimde hep oyle hic ama hic toplu kalmio bi dunya oyuncak oldu daha basim sisiyooo
(278 puan) tarafından
Ya böyle yazacinca actim baktim kendimi tutamadim cok agladim ya ben böyle haber görmüyorum duymuyorum bile böyle yazinca baktım çok kötü oldum ne oluyor bu insanlara allahim
(2,104 puan) tarafından
Valla kiyamet geliyo
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah yok etsin nasıl bir anne yapar bunu ya sözde müslüman ay kahroldum bunu bugün görünce diri diri o ellerini keseceksin işte bunun pislik ya 
(2,104 puan) tarafından
Gozumun onunden gtmiyo yemin ederim yaaa en kotu olumlerden biri yavrum ya nasil nefessizce can vermslerdir ben yuzumu yikarken bazen cok su oluo bogulcak gbi oluyom :(
(5,938 puan) tarafından
Allah yok etsin böyle insanları nasıl yapar bir anne ya bunu :( kahroldum inan ki
(2,104 puan) tarafından
Amiiiinnn valla bende suan cok kotu oldm
0 oy
(586 puan) tarafından
Birde çarşafı serif  giyyip yapıyorlar sonra da insanlar çarşafı şerif giyyenleri yargılamak için malzeme cikiyo allah hidayet versin atmayın böyle şeyler yürek dayamiyor o masum bebelere kurban olsunlar onları verene ☹☹☹
(2,104 puan) tarafından
:((( gozumun onunden gtmiyo
(586 puan) tarafından
Bende çok etkilendim neyse ya gözlerim doldu
(2,104 puan) tarafından
Valla benmde :(
0 oy
tarafından
Ohaa ulan ben çöpe poşet atarken bile yavaş atıyorum kedi varsa canı acır diye bu nasıl rahatlık bu nasıl bi şey Allah anne babaninda hayırlısını versin 
(2,104 puan) tarafından
Cocuklar nasil can vermistir :((
tarafından
Çok korkmuslardir ve muhtelemen son sözleri yine anne olmuştur korktukları için :(
(2,104 puan) tarafından
:(((((((

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 886 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,252 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,458 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu